2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar ben bu 4 lü tarama. Testini kafama taktım adaklar adadım siz de dua edin temiz çıksın Offff offff vesvese vesvese

Ölçümler de sıkıntı yok . İkili sonucum da 1\1700 geldi. Doktor da 1/2500 aşağı olduğu için dörtlü yapalım risk var dedi ben de çok üzüldüm senin sonucun kaç gelmişti
Canim ben yaptırmadım ama doktorum kesin sonuç vermez 2li test dedi cunku annenin yasi ve kilosuda down riskine katiliyormus hesap yapilirken burun kemiği ve ense kalinligi iyiyse bence hic canini sikma

Canim ben yaptırmadım ama doktorum kesin sonuç vermez 2li test dedi cunku annenin yasi ve kilosuda down riskine katiliyormus hesap yapilirken burun kemiği ve ense kalinligi iyiyse bence hic canini sikma
İyi canım onlar doktor incecik bir boynu var demişti bende bu kötü birşey mi dedim hayır bu iyi birşey demişti. Bir de tüp bebekte down sendromu olması zor ihtimal değil mi mantiken fiziki olarak en iyi sperm ve yumurta seçiliyor

Ölçümler de sıkıntı yok . İkili sonucum da 1\1700 geldi. Doktor da 1/2500 aşağı olduğu için dörtlü yapalım risk var dedi ben de çok üzüldüm senin sonucun kaç gelmişti
1/40400 cikti benim ki. Yine risk az bnce seninkinde de sinir deger 1/250 fln ama yaplmis yapılmış bosvrt belli olurdu enseden fln bnce yoktr bsyck

O kadar büyüdümu canim gobisin ben yemeklerden sonra özellikle aksamlari şişiyorum o zaman baya belli oluyor göbeğim
Gecen gun babanem dha şimdiden dana gibi olmuşsun dedi kiz bna gozlerim portledi birden. Zaten göbek vardı bende cok sadece ordan kilo aliyodum arkadsn bebis ittirince olan gobek one fiskirdi ondn cok duruyo yoksa elliyorum bebis top gibi kucuck bsy.

Kızlar ben de içimde kalmasın diye başka bir doktora daha gittim ultrasona bugün kist için hiç önemli değil dedi yalnız hep 2 erkek diyorduk 1 kız 1 erkek dedi kafalar karıştı bir de 19+0 dayken biri 19+4 300 gram çıktı,diğeri 18+1 230 gram çıktı normal Aralık’ta dedi yine de ama insan ikisi aynı gitsin istiyor büyüdükçe geri kalıyor giderek sanki 2 hafta önce üç gün farkları vardı 3-4 gün önce de beş gün farkları vardı herhalde ölçüm farklılığı dedim ben de inşallah daha artmaz fark.3-4 günü önce 240 a 270 gram demişlerdi

Her doktorun ölçümü ayri canım duzenli devam ettiğin doktorun olcumunu baz al bence. Detaylı da cikan cinsiyet daha kesin bnce ona guvenirdm bn olsam. Bu haftalarda yine standart gidiyormus kilo fln hic takilma saglikli onlar bu gunlere geldiler masallah

QUOTE="cuucuuk, post: 64212477, member: 439078"]
Kızlar ben de içimde kalmasın diye başka bir doktora daha gittim ultrasona bugün kist için hiç önemli değil dedi yalnız hep 2 erkek diyorduk 1 kız 1 erkek dedi kafalar karıştı bir de 19+0 dayken biri 19+4 300 gram çıktı,diğeri 18+1 230 gram çıktı normal Aralık’ta dedi yine de ama insan ikisi aynı gitsin istiyor büyüdükçe geri kalıyor giderek sanki 2 hafta önce üç gün farkları vardı 3-4 gün önce de beş gün farkları vardı herhalde ölçüm farklılığı dedim ben de inşallah daha artmaz fark.3-4 günü önce 240 a 270 gram demişlerdi
[/QUOTE]
Bence iyi bir perinatologa git canim 3.bir gorus al derim.

[/QUOTE]
Kuzum zaten iyi bir perinataloga ve iyi bir radyologa gittim ikisi de Ankara’nın en iyi isimlerinden ikisi de ayrıtnılı yaptı cinsiyetleri farklı söylediler ama bebek ölçümlerini farklı söylediler yine de ikisi de normal dedi farklı ölçen de.cinsiyete gelirsek herkes başka bişey söylüyor acilde de baktılar ağrım olunca toplam dört dr gördü ikisi kız ikisi erkek dedi

Evet tüm dr ler yeterli dedi inşallah böyle gider fark açılmaz

Kuzum zaten iyi bir perinataloga ve iyi bir radyologa gittim ikisi de Ankara’nın en iyi isimlerinden ikisi de ayrıtnılı yaptı cinsiyetleri farklı söylediler ama bebek ölçümlerini farklı söylediler yine de ikisi de normal dedi farklı ölçen de.cinsiyete gelirsek herkes başka bişey söylüyor acilde de baktılar ağrım olunca toplam dört dr gördü ikisi kız ikisi erkek dedi
[/QUOTE]
Olcumler her ultrason cihazina gore degisiyor ama cok fark olmamali doye dusunuyorum.
Cinsiyete gelirsek cok saskinim benim genetik testte y kromozomu diye yazdigi icin kesin ama ultrasonda da cok net iki pipi gorunuyor .
Sen de resim yok mu

Olcumler her ultrason cihazina gore degisiyor ama cok fark olmamali doye dusunuyorum.
Cinsiyete gelirsek cok saskinim benim genetik testte y kromozomu diye yazdigi icin kesin ama ultrasonda da cok net iki pipi gorunuyor .
Sen de resim yok mu
[/QUOTE]
Gerçekten çok ilginç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…