2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Kızlar ben geldim eve, ayrıntılı iyi geçti herşey normal iyi dedi, sadece bağırsakta parlama gördü ama olabilir dedi önemsemedi , yaşım 38 ondan dolayı arzu edersen amniyosentez yaptırabilirsin ama bence bir sorun yok dedi. İkili test iyi çıkmıştı, ense burunda iyi maşallah, bebekte iyi maşallah . Allahın izniyle, hayırlısıyla kavuşalım bebekletimize 🤲🏻🥰
Maşallah gözün aydın canım🧿 hayırlısıyla alırsın inşallah kucağına 🍀
Kizlar geldim bende cok şükür hersey yolunda bebisim 470 grm 28 cm olmus sadece oksapar yokmus piyasada enox buldum insallah bir sorun olmaz
Çok şükür Maşallah ne çabuk büyüyor miniklerimiz🤗 Daha detaylı da 300 lerdelerdi. Bende perşembe gidicem inşallah yolundadır herşey 🙏 Canım enoxu denersen bana yazar mısın? Oksapar çok canımı yakıyor artık

Cok sevindim cnm. Rahim uzunlugun iyiyse korkma dinlen bol bol
İyi dedi ama 30 mm dedi bana az geldi biraz önceki gün acilde 40 mm demişlerdi 🙄 sınırda 30 ve 25 mm miş ama ayrıntılıda özellikle sordum ğerinataloga hayır iyi dedi karından tam ölçülmüyor kısa olduğundan şüphelensem vajinal bakardım rahat ol dedi 😂

Kizlar geldim bende cok şükür hersey yolunda bebisim 470 grm 28 cm olmus sadece oksapar yokmus piyasada enox buldum insallah bir sorun olmaz
Hadi geşmiş olsun kuzum.oksapar hiç bi yerde yok enox aldık mecbur hep o bile zor bulunuyor bişey olmaz merak etme.bu arada hala göbekten mi yapıyorsun

Maşallah gözün aydın canım🧿 hayırlısıyla alırsın inşallah kucağına 🍀

Çok şükür Maşallah ne çabuk büyüyor miniklerimiz🤗 Daha detaylı da 300 lerdelerdi. Bende perşembe gidicem inşallah yolundadır herşey 🙏 Canım enoxu denersen bana yazar mısın? Oksapar çok canımı yakıyor artık
Daha 1 kutu oksapsrim var bitince enoxa gecicem yazarim o zaman canim ben koldan vuruyorum kolumda morarmaya basladi bebisler bundan sonra daha hizli buyuyecekmis canim gecen hafta 396grmdi bu hafta 470 olduk cok şükür sende hayirli haberlerle gel insallah canim

Hadi geşmiş olsun kuzum.oksapar hiç bi yerde yok enox aldık mecbur hep o bile zor bulunuyor bişey olmaz merak etme.bu arada hala göbekten mi yapıyorsun
Yok canim ben 19.haftadansonra kola geçtim koldan yapiyorum suan doktorum gobek büyüdükçe derisi gerilir o yuzden artik gobekten vurma dedi

Rahim sıkışıyor canim normal benim de bi sag bi sol giriyor su sira tam azaldı diyordum dun hapsirdim baya catladi resmen oralar butun gun batti durdu. Baglar geriliyor bide senin ikiz cok cok normal korkma hic.
Hapşurunca bide yere çömelip kalkınca kramp gibi giriyo benim kasığıma da

X