2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Benimki de en son burda mi devam edelim ben doğum için hastane doktor ayarladım dedim son kez gel çatı kontrolünü yapayım erken doğum riskin varmı yokmu sonra istediğin yerde devam et dedi..
Ayrıntılınin detaylarını benim doktorum da istedi gelmezsen bana WhatsApp tan atarsın dedi..

Benim doktor olcmedi bsy de demedi. Kendi doktorum rahim ağzı uzunlugun guzel demisti ama ultrasonda gorunrn bsy degil diye biliyorym vajinal muayenede gorunur zaten.
Benim de son gittiğim de rahim ağzı uzunluğunu 41 mm olarak ölçtü gayet iyi dedi ama pek birşey anlamadım ben. Sonra biraz araştırdım 25 yada 30 mm üstü olması gerekiyormuş sanırım. Detaylıda alttan mı ölçüyor doktor?

İyiler çok şükür canım geceleri dans ediyorlar sanki kıpır kıpırlar hele bir tanesi çok fena doktorum bile farketti erkek olanı çok fena hiç durmuyor dedi
Maşallah paşa ya koşturacak peşinden sizi Kızlar daha sakin oluyor sanırım. Bir tanıdığım anne karnında hareketliyse doğunca da öyle oluyor sakinse de sakin oluyor dedi. Benim kız da tık yok henüz bakalım nasıl olacak.

Benim oğlumda hareketliydi ama şimdi sakin sağlıklı olsunlar da gerisi kolay

Bende ayni durumdayim canim hicbisey almadim detayliyida bu hafta yaptirdik cok şükür banada kiz demisti simdi kesin kız dedi bundan sonra alicam insallah eslerimizin tisortleride olmasa demi

Hakketen diğer kızlar nerde @moonlovers Aylin vardı nicki aklıma gelmedi bayadır yoklar hatırlamadığım da var kızlar arada bir el sallayın iyiyiz diye merak ta bırakmayın bizi
Merhabalar ben hala corona yüzünden idari izinliyim.. Bugün detaylı kontrolüm vardı malesef 2 hafta önce nöbet geçirdim ve şiddetli nevralji atakları başladı ama bebeğim güçlüymüş kıpır kıpır kontrolde hiç durmadı... Arada girip yazılanları okuyabildim ağrıdan yazamadım bakalım bu haftam ağrısız geçti bir saha olmaz inşallah

Çatı ya bakma olayı son hafta olmuyor mu ??

Sen aklıma geldin nickin aklıma gelmedi çok geçmiş olsun canım Rabbim seni ve bebeğini korusun
Bu haftalarda kıpır kıpırlar maşallah

Bende ayni durumdayim canim hicbisey almadim detayliyida bu hafta yaptirdik cok şükür banada kiz demisti simdi kesin kız dedi bundan sonra alicam insallah eslerimizin tisortleride olmasa demi
Hiç sorma geçem çamaşırları katlarken eşimin 2 tane gri tişörtü vardı birini katlayıp kendi dolabıma koydum iyice sahiplenmeye başladım ya detaylıyı atlatmışsınız ne güzel o da ayrı bir stres günler geçmiyor sanki 15 gün kaldı inşallah güzel şeyler duyarım bende

Aaa demekki istiyorlar ama bnm tup bebek doktoru ayrintili onermiyor sanirim direk usg kağıtlarını gonderdm bende acaba neden kayit mi aliyolar ki gelme demiyo benimkiler hic onlara devam ediym istiyolar

Son hafta değil de son aylarda olduğunu biliyorum ben herhalde ikiz diye şimdiden bakmak istedi erken doğum riski varmı yokmu diye..
19. Haftada bi ark gitti detaylida perinatolog gormus hemen dikis atildi ona da rahim daha cok yuk tasiyo mutlaka baktr ins yoktr acilma kuzum bnde korkuym

Kendi doktorum da uzunluk cok iyi dedi ama baska bi doktora detayliya giden arkdsa demis direk acilman var alttan bakmis bnm hc alttan bakilmadi her doktor bakmiyo sanirim ya da duruma gore bilemedim

Cok gecmis olsun canim rabbim sifa versin bebisine sag salim kavusta hepsini unutursun allahin izniyle bende izin aldim evde yaticam 24 kadar bakalim sonrasinda ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…