2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Sut kanallarini bosaltmak icin de kullaniyorlarmis ,ihtiyac duyarsan al cnm .Mamajo falan var fiyati uygun geldi bana ama genelde avent tercih ediyorlar
Bn lansinoh almistim memnun kaldim bide iki pompalisini aldim. Avent de iyidir ama diğer markalari almayin cunku guclu bi makine olmayinca sut gelmiyor. Hatta sut gelmedigi icin kullancaksaniz hastane tipi olanlar daha iyi. Onlari kiraliyosunuz.

Bn lansinoh almistim memnun kaldim bide iki pompalisini aldim. Avent de iyidir ama diğer markalari almayin cunku guclu bi makine olmayinca sut gelmiyor. Hatta sut gelmedigi icin kullancaksaniz hastane tipi olanlar daha iyi. Onlari kiraliyosunuz.
Ikiz gebelik oldugu icin dusunuyorum cnm.doktora da soracagim gerekli derse alicam

Bizim yıllık izin ve rapor hakkınıda kullandirmiyorlar resmen riske attılar hepimizi rabbim korusun insallah

kızlar bence sağma makinası gerekli. benim süt artışında çok etkili oldu. zaten ilk ay kızımda emmedi hep sağdım. benim makinam lansinoh tekli idi. çok memnunum. 1sene kesintisiz kullandım. sezeryanda süt geç geliyor. hastanede kolostromu ordaki hastane tipi makina ile sağmıştık. zar zor gelmişti. zamanla düzenimiz oturdu. benim makina duruyor onu kullanıcam. pratiklik açısından bir de mochi almayı düşünüyorum.
yalnız almış olmak için almayın. araştırın çekim kuvveti iyi olanları alın. lansinohu ben tavsiye ederim.

Kizlar sagma makinasi alinmali mi ilk etapta sizce gerek olur mu kuzenim erken dogum yapti mesela onunla geldi diyo sütüm ama boşa da almak istemiyorum
Sağma Makinesi bence gerekli süt olur bebek emmez yine sağman gerekecek bitmesin diye üç saatte bir ama gerek kalacak mı belli olmadığından çok az kullanırsan yeter diye manuel ucuz bişey de alınabilir 50-100 lira bişey sanırım ihtiyaç halinde elektrikliye geçilir.ilk gelen süt pompaya pek gelmiyormuş ama yine de on dk da olsa uyarı amaçlı pompa öneriyorlar zorlamadan

Bu markaya her biberon oluyor mu cnm?yoksa kendi markasinin biberonlarini mi kullanacagiz?

ne guzel ben carsambadan beri ise gidiyorum isyeri zorla cagirdi bencede hamilelere izin verilmesi gerekiyordu... o dilek hemsire arkadasimin en yakin arkadasiydi bebisi kaldi oyle okadar uzuldumki
Yanlis haber yayilmis ya durumu agirmis İnş duzelir bnde cok uzulmustum

Gunaydin hala yaz gelemedi buralara hava hep kapalı bekliyorum güneş acsn artk herkese iyi haftalar kizlar

Günaydın kızlar,

Çalışanlar ilk iş günü nasıl geçiyor? Ben tedirginim yanımda bisürü yiyecek getirdim yemekhaneye felan çıkmamak için.. idare edicez artık bu illet bitene kadar.. Rabbim hepimizi korusun inşallah.. Buarada ihtiyaç listesi çok iyi olmuş teşekkürler paylaşımın için:) ya benım doktorum 28. haftaya kadar birsey almayın ne olur ne olmaz dedı.. bende beklıyım dıyorum ama şu bebek arabası zammından dolayı onu alıcam galıba.. siz hangi modellere bakıyosunuz yada aldınız mı? Aldıysanız ne aldınız? Pusetli almak daha mantıklı degıl mı? kafam aşırı karısık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…