2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydın herkese

bana yaz iznimi kullandırmış bankam. 15ine kadar izinliyim. 2 aydır evde çalışıyordum. şimdi izin olunca kafam rahat kızımı alıp köye gideceğim anneme
ama hamileler için ben erken buluyorum işbaşını. şu vefat eden hemşire içimi yaktı zaten çok üzüldüm

ne guzel ben carsambadan beri ise gidiyorum isyeri zorla cagirdi bencede hamilelere izin verilmesi gerekiyordu... o dilek hemsire arkadasimin en yakin arkadasiydi bebisi kaldi oyle okadar uzuldumki

Günaydın anneler , ben sürekli bebeğimi hissetmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup. Bebeğini hisseden var mı? Bazen hamile değilmişim gibi geliyor endişe ediyorum .

Sagol canimm. Bugun iyiyim sukur agrim kalmadi heralde bn de yordum kendimi bide usutme emareleri vardi bnde de. Ama simdi daha iyi hissediyorum

Sagol canimm. Bugun iyiyim sukur agrim kalmadi heralde bn de yordum kendimi bide usutme emareleri vardi bnde de. Ama simdi daha iyi hissediyorum

aman dikkat edelim kendimize cumadan sonra korktum baya dikkat etmeye calisiyorum.. aman sakin dr birsey vermeden kendin ilac alma..

Günaydın anneler , ben sürekli bebeğimi hissetmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup. Bebeğini hisseden var mı? Bazen hamile değilmişim gibi geliyor endişe ediyorum .
Ben bayadir hissediyorum canım hatta şu 4 5 gündür maşallah deyim nerdeyse hic durmadi minnos pitirtilarini duyuyorm cok net.

moonlovers buhar makinasını ben önermiyorum ilk etapta. bazı çocuklarda ters tepki yapabiliyor bence ilk alınacaklardan değil. aynı şekilde cam rende falan da sonradan alınabilir. bir de peluş battaniyeler çok toz yapıyor çocuğu rahatsız edebilir. nacizane fikirlerim

Kizlar sagma makinasi alinmali mi ilk etapta sizce gerek olur mu kuzenim erken dogum yapti mesela onunla geldi diyo sütüm ama boşa da almak istemiyorum

Canim benimki ilk alinacaklar listesi degil
Genel ihtiyacim olacakalari yazdim ,faydalanmak isteyen olirsa diye paylastim.Herkes ihtiyacina gore bakar alir.Sonucta ihtiyaclar kisiden kisiye degisiyor

aman dikkat edelim kendimize cumadan sonra korktum baya dikkat etmeye calisiyorum.. aman sakin dr birsey vermeden kendin ilac alma..
Aynen bn de dinlenmeye calisiorum farkinda olmadan yoruyoruz kendimizi. Alcagim ilac da mg bn ilk hamileligimde de kullanmistim ama agrim gecti bi daha olmazsa almam buyuk ihtimal dr a sormadan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…