2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydın herkese

bana yaz iznimi kullandırmış bankam. 15ine kadar izinliyim. 2 aydır evde çalışıyordum. şimdi izin olunca kafam rahat kızımı alıp köye gideceğim anneme😁
ama hamileler için ben erken buluyorum işbaşını. şu vefat eden hemşire içimi yaktı zaten çok üzüldüm😢

günaydın herkese

bana yaz iznimi kullandırmış bankam. 15ine kadar izinliyim. 2 aydır evde çalışıyordum. şimdi izin olunca kafam rahat kızımı alıp köye gideceğim anneme😁
ama hamileler için ben erken buluyorum işbaşını. şu vefat eden hemşire içimi yaktı zaten çok üzüldüm😢

ne guzel ben carsambadan beri ise gidiyorum:KK43: isyeri zorla cagirdi😔 bencede hamilelere izin verilmesi gerekiyordu... o dilek hemsire arkadasimin en yakin arkadasiydi bebisi kaldi oyle okadar uzuldumki😞

Günaydın anneler 🥰, ben sürekli bebeğimi hissetmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup. Bebeğini hisseden var mı? Bazen hamile değilmişim gibi geliyor endişe ediyorum 😔.

canim benim belim ve karnim tam adet sancisi gibiydi.. bi anda mide bulantisi yapti hemen dr u aradim bi hastaneye gidip kontrol ettirmemi soyledi. Hemen gittim ultrasonla bakti bobreklerime fln da bakti sonra idrar tahlili yapti cok sukur temiz cikti.. usutmus olabilecegimi yada gaz oldugunu soyledi.. bence sen senin kontrolune daha varsa sen yinede bi dr a git gorun canim sakin doktorundan habersiz ilac alma..bizide haberdar et lutfen🙏🏻
Sagol canimm. Bugun iyiyim sukur agrim kalmadi heralde bn de yordum kendimi bide usutme emareleri vardi bnde de. Ama simdi daha iyi hissediyorum 👍👍

Sagol canimm. Bugun iyiyim sukur agrim kalmadi heralde bn de yordum kendimi bide usutme emareleri vardi bnde de. Ama simdi daha iyi hissediyorum 👍👍

aman dikkat edelim kendimize cumadan sonra korktum baya dikkat etmeye calisiyorum.. aman sakin dr birsey vermeden kendin ilac alma..

Kizlar ihtiyac listesi yaptim ,isinize yarayabilir,paylasayim sizle de
20200531_172538.jpg
20200531_172522.jpg
20200531_172505.jpg
20200531_172452.jpg
20200531_172440.jpg
20200531_172429.jpg

Günaydın anneler 🥰, ben sürekli bebeğimi hissetmeye çalışıyorum elimi karnıma koyup. Bebeğini hisseden var mı? Bazen hamile değilmişim gibi geliyor endişe ediyorum 😔.
Ben bayadir hissediyorum canım hatta şu 4 5 gündür maşallah deyim nerdeyse hic durmadi minnos pitirtilarini duyuyorm cok net.

moonlovers moonlovers buhar makinasını ben önermiyorum ilk etapta. bazı çocuklarda ters tepki yapabiliyor bence ilk alınacaklardan değil. aynı şekilde cam rende falan da sonradan alınabilir. bir de peluş battaniyeler çok toz yapıyor çocuğu rahatsız edebilir. nacizane fikirlerim😊

Kizlar sagma makinasi alinmali mi ilk etapta sizce gerek olur mu kuzenim erken dogum yapti mesela onunla geldi diyo sütüm ama boşa da almak istemiyorum

moonlovers moonlovers buhar makinasını ben önermiyorum ilk etapta. bazı çocuklarda ters tepki yapabiliyor bence ilk alınacaklardan değil. aynı şekilde cam rende falan da sonradan alınabilir. bir de peluş battaniyeler çok toz yapıyor çocuğu rahatsız edebilir. nacizane fikirlerim😊
Canim benimki ilk alinacaklar listesi degil 😂😂
Genel ihtiyacim olacakalari yazdim ,faydalanmak isteyen olirsa diye paylastim.Herkes ihtiyacina gore bakar alir.Sonucta ihtiyaclar kisiden kisiye degisiyor

aman dikkat edelim kendimize cumadan sonra korktum baya dikkat etmeye calisiyorum.. aman sakin dr birsey vermeden kendin ilac alma..
Aynen bn de dinlenmeye calisiorum farkinda olmadan yoruyoruz kendimizi. Alcagim ilac da mg bn ilk hamileligimde de kullanmistim ama agrim gecti bi daha olmazsa almam buyuk ihtimal dr a sormadan.

X