2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

ben hamilelik yastığı almadım. normal yastığı hafif karın altıma yerleştirince ya da bacak arama alınca uyuyordum ilk gebeliğimde yine ona devam

Anladim canimm insaAllah sikinti olmaz. Bnm de ilkinde cok carpintim olmustu ama hic o konunun ustunde durmamistim. sanki bunda da olcak gibi geceleri kalp atislarimi duyuyorum. Bnm de bi kardiyolojiye gitmem gerekebilir.
benim nabzım hep 90üstü çıkar. çarpıntın var dedi doktor ekgye göre. rahatsız edyor mu diye sordu yok dedim.eğer rahatsız olursan ilaç veririm daha sonra dedi.

her kontrolde ölçülmesi gerekli. rutin takiplerden birisidir tansiyon gebelikte. bence sen de ölçmelerini iste.
ilacı sürekli yüksek tansiyon olursa veriyorlar. hemen başlanmıyor.
Zaten bnm dr lari genelde bn yonlendiriorum ilaç konusu olsun tahlil olsun falan. Anlamadim bn de dedigin gibi olcmeleri lazim tup bebek dr um zaten hic kiloya bile bakmadi. Digeri de corinadan tedrgin suratima bakmicak nerdeyse 😁 Allaha emanet gidioz iste 😁

Kizlar selam paylasimlariniz icin tesekkurler dun size yazdiktan sonra doktorumu aradim hemen en yakin dr a git bi gorun o agri bu donemlerde beklenmiyor dedi bende doktora gittim cok sukur birsey cikmadi idrar tahlilide temkz cikti dr rapor verip eve gonderdi.. neyse kizimi görmus oldum🥰🥰

Yok yaa iki farkli dr a gidiorum ikisinde de oyle bi tesebbus yok 😁 bn de acikcasi alet ortak kullanilio die cok da olcturmek istemiorum. Anneme gidersem onda var alet o zamn bakarim artik. 😊
Yinede ihmal etme canim enazindan kac oldugunu bil icin rahat olsun hastanelerde hersey orta kullanılıyor o kadarda derine inme sonucta ultrason cihazinida herkese kullaniyorlar

Zaten bnm dr lari genelde bn yonlendiriorum ilaç konusu olsun tahlil olsun falan. Anlamadim bn de dedigin gibi olcmeleri lazim tup bebek dr um zaten hic kiloya bile bakmadi. Digeri de corinadan tedrgin suratima bakmicak nerdeyse 😁 Allaha emanet gidioz iste 😁
Bu doktorlarida hic anlamiyorum korona var evet dikkatte etmeliyiz hepimiz risk altindayiz ama karsidaki de hasta ben hasta olmasam keyfimden hastane gezmeye doktor gormeye gitmem herhalde

Kizlar selam paylasimlariniz icin tesekkurler dun size yazdiktan sonra doktorumu aradim hemen en yakin dr a git bi gorun o agri bu donemlerde beklenmiyor dedi bende doktora gittim cok sukur birsey cikmadi idrar tahlilide temkz cikti dr rapor verip eve gonderdi.. neyse kizimi görmus oldum🥰🥰
Benim de iki gundur hem karnim hem belim agriyo ya bak simdi bn de meraklandim normal diye takilmiodum pek. Ama bisey cikmamis sonuc olarak dimi kendimi rahatlatiim yine 😁 doktor bi sebep soyledi mi canim agriyla ilgili?

Bu doktorlarida hic anlamiyorum korona var evet dikkatte etmeliyiz hepimiz risk altindayiz ama karsidaki de hasta ben hasta olmasam keyfimden hastane gezmeye doktor gormeye gitmem herhalde
Aynen aslinda bn risk altindayim ona yaklasark sinucta bn hep evdeyim hergun hastane ortaminda calisan o ama iste cogunda bi kibir oluyo malesef.

Kizlar ya bana bi magnezyum tablet markasi soyler misiniz ? Bu karnimdaki agri bni tedirgin etti kontrole de iki hafta var daa kendim alcam mgnzyumu.

Benim de iki gundur hem karnim hem belim agriyo ya bak simdi bn de meraklandim normal diye takilmiodum pek. Ama bisey cikmamis sonuc olarak dimi kendimi rahatlatiim yine 😁 doktor bi sebep soyledi mi canim agriyla ilgili?

canim benim belim ve karnim tam adet sancisi gibiydi.. bi anda mide bulantisi yapti hemen dr u aradim bi hastaneye gidip kontrol ettirmemi soyledi. Hemen gittim ultrasonla bakti bobreklerime fln da bakti sonra idrar tahlili yapti cok sukur temiz cikti.. usutmus olabilecegimi yada gaz oldugunu soyledi.. bence sen senin kontrolune daha varsa sen yinede bi dr a git gorun canim sakin doktorundan habersiz ilac alma..bizide haberdar et lutfen🙏🏻

X