2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

günaydınn

A Aysira46 hayırlı olsun kızçen🌺🌺

benim de perşembeydi yarına aldım kontrolü. çünkü kızımla gidicem. onun yarın sokağa çıkma yasağı yok o saatlerde😁zaten arabayla gidip geliyorum. hastane ortamı değil.

Ayy canım çok şükür, merak ettim, doktora gidenleri dört gözle bekliyoruz hemen yazın bize 🤗🤗 Allah sağlıcakla kucağımıza aldırsın inşallah,
Insallah canim cok mutlu oluyorum bebisi görmek o kadar iyi geldiki rabbim isteyen herkese nasip etsin bizimde kucagimiza almayi nasip etsin insallah

günaydınn

A Aysira46 hayırlı olsun kızçen🌺🌺

benim de perşembeydi yarına aldım kontrolü. çünkü kızımla gidicem. onun yarın sokağa çıkma yasağı yok o saatlerde😁zaten arabayla gidip geliyorum. hastane ortamı değil.
Insallah canim ne guzel bebginide gör gel kızında cok mutlu olur kardesinide görünce hayirli haberlerle gel canim

Gunaydin canlar cok şükür kizcemi gördüm geldim büyümüş minnosum 18 cm olmus 161 grm bazi programlara göre biraz küçük ağırlığı ama bu haftalarda olan arkadaslar sizinkiler ne kadar

Icmek icin her yontemi denedim ama yok icemiyorum ama haklisin elimden geleni yapmaliyim
Şu içememek te çok kötü bulantin geçti belki artık icebilirsin canım..

Ben resmen su aseriyorum benim ufak cam şişelerim var 2 3 bardak su alıyor her seferinde 1 tane bitiriyorum bana şu çok iyi geliyor..

Şu içememek te çok kötü bulantin geçti belki artık icebilirsin canım..

Ben resmen su aseriyorum benim ufak cam şişelerim var 2 3 bardak su alıyor her seferinde 1 tane bitiriyorum bana şu çok iyi geliyor..
Ne guzel canim bulantim cok şükür gecti sayılır arada oluyor ama o kadarcigada raziyim su icmek iyi ya benim vucudum pul pul oluyor kuruyor hep ondan

X