2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Selâm kızlar nasıl gidiyor hamileliğiniz.benim bulantılar kesildi daha iyiyim ama ilk haftalarda büyük olan karnım sanki küçüldü tedirgin olmaya başladım bide herkes genelde ne Zaman hissetti bebeğini.bu aralar hep pimpirikliyim hissetmiyorum bişey oldu mu ne oldu sürekli böyleyim.sanki göğüslerim de agrimiyor sizler ne hissediyorsunuz.10 gün sonra hastaneye gideceğim ama zor beklemek
henüz erken canım ben hissediyorum ama cok arada bir kere vuruyor ilk hamilelikte insan anlamıyor ben bildiğim için anlıyorum yoksa anlaşılması biraz zor..
Bu haftalarda göğüs ağrısı yok normal yani..
Oyy ne güzel bir kız bir erkek 😍 maşallah, gözün aydın sağlıkla büyüt inşallah 😊
teşekkür ederim canim😁🥰
Benim de ikili testim normal çıktı çok şükür.
gözün aydın canım hamilelik balayına girdik sayılır en güzel döneme geldik😊😊

Çok sevindim ☺ 14'ünde benimde kontrol var 5 hfata olacak bebişimi göremedim ama hissedebiliyorum artık.. Sağlıkla gelsin bebişlerin
Teşekkürler canım🥰🥰
dün sen aklıma geldin bayadır yazmadın nasılsın iyi misin?
5 hafta çok uzun ya iyi dayanıyorsun bizimki 3 haftada bir çağırıyor o bile çok geliyor yine e hafta sonra çağırdı ama ben 1 ay sonra gidicem biraz uzatayım kontrol suresini😊

henüz erken canım ben hissediyorum ama cok arada bir kere vuruyor ilk hamilelikte insan anlamıyor ben bildiğim için anlıyorum yoksa anlaşılması biraz zor..
Bu haftalarda göğüs ağrısı yok normal yani..
teşekkür ederim canim😁🥰
gözün aydın canım hamilelik balayına girdik sayılır en güzel döneme geldik😊😊
Evet çok şükür 😊 2. trimester en rahat dönem diyorlar ağustosa kadar iyi değerlendirmek lazım.

Teşekkürler canım🥰🥰
dün sen aklıma geldin bayadır yazmadın nasılsın iyi misin?
5 hafta çok uzun ya iyi dayanıyorsun bizimki 3 haftada bir çağırıyor o bile çok geliyor yine e hafta sonra çağırdı ama ben 1 ay sonra gidicem biraz uzatayım kontrol suresini😊
Benim sokağa çıkma yasağım var malesef her kontrolde bir dünya prosedür.. Şiddetli ağrılarla boğuşuyorum bazı günler benim tek deneme şansım olduğu içinde biraz fazla dikkat ediyor doktorlar kendi kendine göbeğim kocaman oldu ☺️ arada kıpırtıları da hissedince dayanıyorum görmeden

Canım öncelikle hayırlı olsun :) Böyle zor zamanlarda güzel haberler almak insanı motive ediyor. Bende mayısın sonu gibi tüp bebeğe başlayacağım senin ilk denemen mi ?
Sagol cnm insallah isteyen herkese nasip olur. 3. Deneme bnm hepsinde gordum pozitifi sukur ama ikisi dusuk oldu maalesef simdi guzel gidiyorz darisi basina

X