2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Gözün aydın canım

dualarım seninle

İyi güzel şeyler düşün canım yavrun seninle bol bol ayetel kürsi oku dualarımız seninle Allah in izniyle bebeğin seni bırakmayacak.

InsaAllah guzel haberlerini alcaz icini ferah tutmaya calis sifa niyetine Fatiha ve Ihlas oku benim de dualarim seninle

Dualarım seninle

Dualarımız seninle canım her şey çok güzel olacak inşallah..
güzel haberlerini bekliyoruz senin ve bebişin

Canım benim doktorlar öyle bütün ihtimalleri söyler. Sen en kötüsü olacak diye sakın düşünme. Bizde dua ediyoruz senin için, rabbim hayırlısı neyse onu versin de. Kanama çok diye de sakın korkma benim de oldu dehşet bir kanamam 1 gece yatırdılar beni de. Şu an sağlıklıysa bebişin kanamayı dert etme. Allah’ın izniyle güzel haberleri alıcaz

Gözün aydın canım

Teşekkürler canım benim

uramayınca hap yeniden arttı. Ayrıca bugün de bir baş ağrısı var sağ tarafım
Bende de ogurme kaldi .
Dis fircalamaya korkuyorum valla

bende de bulantı azaldı ama böyle anlık koku duyduğumda ciddi öğürme oluyor.. dün sarımsak kokusu duydum mutfakta kendımı kusmamak ıcın balkona zor attım.. demekki normalmiş:)

canım öncelikle geçmiş olsun. Rabbim hayırlısıyla sağlıkla bebişinle senin hastaneden çıkmanı nasip etsin. Dualarım seninle inşallah bebeğinde sende sağlıkla çıkacaksınız hastaneden.. biz buradayız ve inşallah dualarımızda senin yanında olacak

Hepinizden Allah razı olsun Nasıl güzel insanlarsınız. Ailem gibisiniz birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Herkesin duaları bizimle koruyacak bebeğimi o dualar. Güzel haberler vereceğiM inşallah
Kocaman bir aile olduk burda. Birbirimizi en iyi yine birbirimiz anlıyoruz. Allah' ın izniyle güzel haberlerini alacağız inşallah. Sen çok çok iyi ol iyi düşün

Gunaydin kizlar bugun randevum var ogleden sonra insallah iyi haberler alırım ve cinsiyetimiz belli olur allahin izniyle cok heyecanliyim

Güzel haberlerini bekliyoruz canımcım, İnşallah cinsiyetini de gösterir bebişkon Bizimki kordonla bize şaka yaptı erkek sandık. Tekrar bakınca kız olduğunu anladık Bakalım seninki neler yapacak

Güzel haberlerini bekliyoruz canımcım, İnşallah cinsiyetini de gösterir bebişkon Bizimki kordonla bize şaka yaptı erkek sandık. Tekrar bakınca kız olduğunu anladık Bakalım seninki neler yapacak
2 hafta önce kordonu bacak arasindaydi bırakmadı cikolata falan yedim geldim yok göstermiyor insallah bugun gösterir yine cikolata yer giderim size gerçekten sürpriz yapmis sizinki rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah saglikli olsunlarda

Hepinizden Allah razı olsun Nasıl güzel insanlarsınız. Ailem gibisiniz birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Herkesin duaları bizimle koruyacak bebeğimi o dualar. Güzel haberler vereceğiM inşallah
Iyi dusun cnm ,insallsh saglikli bir sekilde bebeginle eve doneceksin.

Allah sana korktuğunu yaşatmasın canım inşallah sağlıklı bir şekilde evinize doneceksiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…