2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

T tahinpekmezz naptınız.güzel haberlerinizi bekliyoruz

ben de az ve sık atıştırıyorum bu ara. o zaman sinsirim sıkıntısı olmuyor. mesela şu an yoğurt mısırekmeği yiyorum en hafifi.

Amin canımcım, sonuçların da tertemiz çıkar inşallah❤ Bende yarın Fetal DNA yaptıracağım

İnşallah canım hepimize🙏 Sende öğrenirsin yarın aynı haftadayız zaten. Bana Pregnavit ve Gyno Fero başladı
Insallah canim daha oncekinde gostermemisti bunda gosterir umarım

Screenshot_20200421-194617_Chrome.jpg

Kizlar bu battaniye erkek bebege de olur mu

alışverişler başlamış. bende çok heyecanlıyım bir belli olsaydı cinsiyet.

moonlovers moonlovers erkeğe de olur unisex. yalnız beşikten sonra almanı tavsiye ederim. yatak ölçüleri uymayabiliyor çarşaflarda

İşlem çok uzun sürdü kızlar bebeğimin biri çok hareket ettiği için yapılamadı tekrarlandı tekrarlandıkça içerde kanama oldu çok korkuyorum şuan yatışım yapıldı hastaneye. Biri bile düşerse hepsi düşer sağlıklı olan da gider de doktor kendimi tuta tuta boğazımda yumru oldu korkuyorum hem de çok. Nolur dualarınıza çok ihtiyacımız var bebeğimle. Allahım nasip et ya Rabbim benimle kalsın yavrum.. Güzel haberler vermek duasıyla

rabbim şifa versin Canim insallah hersey cok guzel gider ve bebislerin seninle kalır rabbim gönlüne göre versin inşallah
İşlem çok uzun sürdü kızlar bebeğimin biri çok hareket ettiği için yapılamadı tekrarlandı tekrarlandıkça içerde kanama oldu çok korkuyorum şuan yatışım yapıldı hastaneye. Biri bile düşerse hepsi düşer sağlıklı olan da gider de doktor kendimi tuta tuta boğazımda yumru oldu korkuyorum hem de çok. Nolur dualarınıza çok ihtiyacımız var bebeğimle. Allahım nasip et ya Rabbim benimle kalsın yavrum.. Güzel haberler vermek duasıyla

X