2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Bayanlar ikili test icin gittiginizde doktorunuz hangi olcumleri yapti?
Benim doktor enseyi burun kemigini ve mesaneyi olctu

Kizlar geldim cok şükür 2li test icin bebek boyutu büyük dedi yapamayiz dedi 1 hafta önden gidiyoruz cok şükür gelisimi gayet guzel doktor bu haftalarda cok belli olmuyor dedi ben zorlayınca tahminen kız gibi ama kesin degil 2 hafta sonra belli olur dedi 89 grm olmusuz😍😍😍
Ben mayısın 15'inde gidecem kontrole en son 7 nisanda görmüştük bebişi kronik hastalıklarım olunca doktorum çağırmıyor ama sizkerinkini duydukça mutlu oluyorum zaman çabuk geçsin de bir an önce alalım kucaklarımıza ☺️

Kizlar geldim cok şükür 2li test icin bebek boyutu büyük dedi yapamayiz dedi 1 hafta önden gidiyoruz cok şükür gelisimi gayet guzel doktor bu haftalarda cok belli olmuyor dedi ben zorlayınca tahminen kız gibi ama kesin degil 2 hafta sonra belli olur dedi 89 grm olmusuz😍😍😍
MasaAllah canimm boyle haberler geldikce cok mutlu oluyorum 😊 kiz sayisi artiyo gittikce 😍 Rabbim saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin

Canım çok sevindim, çok şükür, maşallah bebişine 🧿🧿🧿
Kız gibi dediyse bence de kızdır o 🤗 vallahi kızlar açık ara önde gidiyor 🥰

Hepinizden Allah razı olsun Nasıl güzel insanlarsınız. Ailem gibisiniz birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Herkesin duaları bizimle koruyacak bebeğimi o dualar. Güzel haberler vereceğiM inşallah 🌸

Senden de razı olsun kuzum❤️ Nasıl oldun? Herşey yolunda mı? Aklıma geldin kaç kere bugün, bizi merakta bırakma

Canlar çıktık hastaneden.çok şükür bebeğimin kalp atışları çok güçlü kolları bacakları kıpır kıpır🌸 kardeşleri onun büyümesine izin verdiler inşallah sağlıkla zamanında kucağımıza da alacağız. Kanama riskim hala var doktor bir süre yatmamı söyledi yatıp dinlenicem artık. En ufak bi kanamada hemen gel yatırıcam tekrar dedi.Dualarınızı eksik etmeyin bizden 💗

Canlar çıktık hastaneden.çok şükür bebeğimin kalp atışları çok güçlü kolları bacakları kıpır kıpır🌸 kardeşleri onun büyümesine izin verdiler inşallah sağlıkla zamanında kucağımıza da alacağız. Kanama riskim hala var doktor bir süre yatmamı söyledi yatıp dinlenicem artık. En ufak bi kanamada hemen gel yatırıcam tekrar dedi.Dualarınızı eksik etmeyin bizden 💗
Cok gecmis olsun cnm,insallah bebeginde sende saglikli bir sekilde bu sureci atlatirsiniz .
Umit hanim mi yapti islemlerini ?
Bol su ic dinlen

Cok gecmis olsun doktorun dediğini yap inşallah hucbirsey olmayacak😊

Gözün aydın ne güzel bir kızimiz daha oldu maşallah 😍😍😍

X