2020 Ekim tüp bebek anneleri beraber bekleyelim.

Normalde birlikte yurtdisinda yasiyorduk esimin isinden dolayi,hamilelikten dolayi ben turkiye de kaldim.Dogum sonrasi gidecegim allah nasip ederse
Yani bu surecte ve dogum sonrasi yalnizim bi sure

Canim ya ayni kaderi paylasiyoruz.Bende yurt disinda yasiyorum tup bebek icin gelmisdim sukur hamile kaldim ama gidemiyorum hayirlisiyla.ucaklar acilsa gidecem hemen.

Kızlar ben geldim kontrolden, çok şükür sağlıklı, sorun görünmüyor, kanamam bi süre daha devam edebilirmiş ama bebiş için sorun yokmuş. Cinsiyet söylerken de ufak çaplı şoka girdik😃 geçen kontrolde büyük ihtimal kız demişti. Şimdi önce erkek dedi, sonra 2 kere baktı kız dedi. Çok sevindik 🥰 Çok şükür ilaçlarında bir kısmını kesti ve vitamin ve Demir hapına başlattı. İnşallah hepinizin güzel haberleriniz olsun🌸
Masallah canim bebisin iyi.olmasina sevindim saglikla gelsin prenses🤲

Canim ya ayni kaderi paylasiyoruz.Bende yurt disinda yasiyorum tup bebek icin gelmisdim sukur hamile kaldim ama gidemiyorum hayirlisiyla.ucaklar acilsa gidecem hemen.
Ben zaten dogumu turkiye de planliyordum ama 3aydan sonra esimin yanina giderim 2 3ay kalir gelirim diyordum ama koronadan dolayi gidemeyecegim artik.
Tedavi surecinde de yalnizdim simdide oyle oldu olsun bebisler iyi olsun da napalim yalnizlik kaderim oldu 😂😂

oh çok şükür iyi olmasına sevindim 😊
Ne güzel Birtane kızçe daha oldu tüp bebek anneleri olarak kızlar 3 erkek 1 oldu🥰🥰
canım Allah seni ve bebeğini korusun sağ salim dönersiniz inşallah senin için yasin okuyacam🤲🤲🤲
Allah bin kere razı olsun çok duygusalım bugün ağlattın beni ne güzel insansın 🌸

oh çok şükür iyi olmasına sevindim 😊
Ne güzel Birtane kızçe daha oldu tüp bebek anneleri olarak kızlar 3 erkek 1 oldu🥰🥰
canım Allah seni ve bebeğini korusun sağ salim dönersiniz inşallah senin için yasin okuyacam🤲🤲🤲
Teşekkürler canım evet kızlar önde gidiyor😃 hepsi sağlıcakla gelsin inşallah 🙏
Gozunuz aydin canim masallah allahim saglikla sihatle dogmalarini nasip etsin.🤲🤲🤲
Amin canım inşallah hepimizinki❤
Ben zaten dogumu turkiye de planliyordum ama 3aydan sonra esimin yanina giderim 2 3ay kalir gelirim diyordum ama koronadan dolayi gidemeyecegim artik.
Tedavi surecinde de yalnizdim simdide oyle oldu olsun bebisler iyi olsun da napalim yalnizlik kaderim oldu 😂😂
Yalnız değilsin canım bak bizler varız🥰 Gerçekten Allah hepinizden razı olsun çoğu arkadaştan akrabadan daha ilgili,anlayışlı,değerli oldunuz❤️
Allah’ın izniyle iyi olucaz ikimizde..🌸
İnşallah canım🙏 Aklına kötü bişey gelmesin dualarımız seninle❤️

Kızlar ben geldim kontrolden, çok şükür sağlıklı, sorun görünmüyor, kanamam bi süre daha devam edebilirmiş ama bebiş için sorun yokmuş. Cinsiyet söylerken de ufak çaplı şoka girdik😃 geçen kontrolde büyük ihtimal kız demişti. Şimdi önce erkek dedi, sonra 2 kere baktı kız dedi. Çok sevindik 🥰 Çok şükür ilaçlarında bir kısmını kesti ve vitamin ve Demir hapına başlattı. İnşallah hepinizin güzel haberleriniz olsun🌸
Hayirli olsun kizin cnm ,saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin allah.

Benim de kontrolum guzel gecti kizlar.
Ikizcanlar gayet saglikli buyuyorlar,tum olcumleri normal .ikili test olmuyor ikizlerde ama isterseniz verifi testi oneririm dedi ,onun icin kan verdim hayirli haberler gelecegine inaniyorum.
Gözün aydın canım😍😍
Tahminde bulunmadı mi doktorun?

Hayırlı olsun canim rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah bir minnos kiz daha geliyor gruba yarında ben öğrenirim insallah cok heyecanliyim hangi vitamini verdi canim

Hayirli olsun kizin cnm ,saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin allah.
Amin canımcım, sonuçların da tertemiz çıkar inşallah❤️ Bende yarın Fetal DNA yaptıracağım
Hayırlı olsun canim rabbim kucagina almayi nasip etsin insallah bir minnos kiz daha geliyor gruba yarında ben öğrenirim insallah cok heyecanliyim hangi vitamini verdi canim
İnşallah canım hepimize🙏 Sende öğrenirsin yarın aynı haftadayız zaten. Bana Pregnavit ve Gyno Fero başladı

X