2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Merhaba kizlar bende daha cok yeniyim.ikiz hamileyim 6 haftaligiz.herhangi br belirtim yok daha 1 ekimde kalp atislarini duymaya gitcez Allahin izniyle
Merhaba, hayırlısı olsun bende şuan doktorumun hesabına göre 6haftalık ayrı yumurta ikizlere hamileyim. 10 Ekimde randevu verdiler umarım ozamana kalp atışını duyarız Siz bunu yazalı olmuş baya ama merak ettim kalp atışlarını duydunuz mu? Bulantı vs. gibi belirtileriniz başladı mı?

Merhaba evet bizde 8 haftalik olduk benimkilerde ayri yumurta ikizi bende 6 haftalikken duydum kalp atislarini cok sukur.benim yeni yeni basladi mide bulantim ama okdr cok diil

6+3 de dün gittigim dr kontrolunde bende ikiz olduğunu öğrendim. Cok şükür kalp atışlarını duyduk. 1 kızım var 3 yaşında. Kardesi olsun dedik meğer kardesler geliyormuş. Saglukla alalim ins kucagimiza

MERHABA KIZLAR 22 HAFTALIK İKİZ GEBESİYİM KISMETSE İKİ OĞLUM OLACAK SİZLERİN HAMİLELİĞİ NASIL GİDİYOR? BEN 5 KİLO ALDIM ŞUANA KADAR BENDE KANSIZLIK VE KALSİYUM EKSİKLİĞİ BAŞLADI VE T4 TİROİTİM DÜŞÜK ÇIKTI PZT TRİOİT DR GİDİCEM İNŞALLAH BİR SORUN ÇIKMAZ.

Perinatologada gidiyor musunuz acaba . Ikiz gebelikleri mutlaka perinatoloji bölümüde gormesi gerekiyormus. Dr um bisey demedi ama

Kuzum benim gamileligimde kanamalarr kusmalar ilk haftalardan 16. Haftaya kadar surdu... tiroid h. Karaciger enzimlerim tavan yapti... zehirli guatr olmusum.. ara ara tahlil veriyorum.. zamanla kusmam azaldi tahlillerum normale donuyo.. Allah yardimcimiz olsun

Perinatologada gidiyor musunuz acaba . Ikiz gebelikleri mutlaka perinatoloji bölümüde gormesi gerekiyormus. Dr um bisey demedi ama
Devlette ha diyince perinatologa gidilmiyor. Benim 13. Haftamda doktor burun kemigini goremedi diye down sendromu riski var yurt disi tahlillerini yapalim dedi.. bende devlet hastanesinde bide gozikiyim dedim perinatologa direkt gidemiyormusuz.. kadin dogumcu sevki ile gidilebiliniyor.. Haberiniz olsun.

amin inşallah bu süreci sağlıklı atlatıp sağlıkla bebeklerimize kavuşuruz.

Tsk ederim yanıtınız için. Suan zaten 7 haftaligim özele gidiyorum ama acaba 2 kontrollü mu gitmek lazım diye düşündüm. Sorun olmadıkça gerek yok o zaman.

Ben dün detaylı ultrason için perinotologa gittim . Ama özelde gittim devlette nasıl oluyor bilmiyorum .
Detayli da yonlendiricem dedi dr. Daha yolun basindayim zaten 7 haftalığız . Hayırlı olsun. Bende carsamba günü 6+3 de gittim dra ikiz 2 ayri kese var kalp atisinj da duyduk ama çift yumurta tek yumurta olduğu ileriki donemde anlasilir dedi. Sizin nasil anladi acaba 6. Hafta da

Merhaba, keseler ayrı ayrı ve iç embriyoda çok net görüyordu ultrason da ben bile anladım çok açıktı ama tabi önemli olan kalp atışı şuan. Çünkü ben ilk gebeliğmde kalp atışı olmadğı için kürtaj olmak zorunda kalmıştım ve tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum

Saglikla kucağınıza alirsiniz ins tekrar ayni sanssizligi yaşamazsınız Ikisinin de yolk keseleri oluşmuş dedi kendilerine ait bosaltim sistemi falan. Neyse bakalim 19 ekimde kontrolum var ne dicek ☺

Saglikla kucağınıza alirsiniz ins tekrar ayni sanssizligi yaşamazsınız Ikisinin de yolk keseleri oluşmuş dedi kendilerine ait bosaltim sistemi falan. Neyse bakalim 19 ekimde kontrolum var ne dicek ☺
Çk teşekkrler. Umarım aynı şekilde sizinde sağlıklı bir şekilde gelişimleri sağlanır, sağlıkla kucağınıza alın inş

Arkadaşlar merhaba ben de 8+4te çift yumurta ikizlerine hamileyim. Geçen hafta kalp atışlarını duyduk doktorum sonraki kontrol bir ay sonra dedi. Siz ne sıklıkla gidiyorsunuz? Bir ay geç mi acaba. Bir de bana bazı testler yaptırmami söyledi toksoplazma ile ilgili vs. Yaptıran var mı? Allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize

Bu testler rutin yapiliyor saglik ocagina gittiginizde yapiyorlar ben kontrole 15 gunde bir gidiyorum bir ay beni evde kimse tutamaz 15 gun zor sabrediyorum

Ben de zor sabrediyorum bir de daha önceden iki kaybım var kalp durması şeklinde o yüzden hep merak içindeyim sagliklilar mu diye. Toksoplazma testini sağlık ocağı yapmadı hastanede yapılıyor dendi hastanede de bir hafta sonraya randevu var geç mi kalırım bir sorun olur mu diye endişeelendim. Siz kaçıncı haftalarda yaptirmistiniz bu testleri acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…