2020 DE İKİZ BEBEK SAHİBİ OLACAK ANNELER

Ya bende bu sureci hic bilmeyen ilk defa deneyimleyen ve biraz endiseli olanlardayim ilk uc ay kanamam oldu 7. Haftamdan sonra. 9. Haftadan sonra kusma mide bulantisi basladi iki ay icinde 8 kilo verdim su bile icemiyordum. Maden suyu doktor bir tane olmak sartiyla gunde ictim. Bugunlerde yemem duzeldi ve 2-2.5kg aldim.. o kadar dikkat ettigim halde. Hepimiz birbirimize yardimci olalim ogrendigimiz birseyi bu platformda birbirimize oaylasalim lutfen. Bugun pazen battaniye aldim teyzoslari :)) nedir bilmiyordum gittim kumascida ogrendim kestirdim birde müslin bez.. cok ihtiyacimiz olacak dediler. Hadi optum tum hamisleri

Benim ikizlerimde 11 aylık oldular. Hamilelik süreci zordu çok ağladım ama şükür sağlıkla doğdular büyüdüler bile. Önümüzdeki ay 1 yaş:) Hepinize sağlıklı doğumlar dilerim
Ne güzel Allah bağışlasın Nasıl büyütürken çok zorlandınız mı yanınızda yardım eden biri oldu mu olduysa ne kadar zaman kaldı ? Ay kusura bakmayın çok soru sordm

Ne güzel Allah bağışlasın Nasıl büyütürken çok zorlandınız mı yanınızda yardım eden biri oldu mu olduysa ne kadar zaman kaldı ? Ay kusura bakmayın çok soru sordm
Teşekkür ederim hepimizinkini bağışlsın Rabbim. Rica ederim seve seve cevaplarım:) Çok kolay sayılmaz ama Allah sabrınıda gücünüde veriyor gerçekten. 40mız çıkana kadar annem yanımda kaldı sonra ben kendim bakmaya başladım. Büyüdükçe zorlaşıyor evet ama imkansız değil.

Çok teşekkür ederim bende 40ları çıkana kadar biri kalır sonra kendi düzenimi oturturum diyorum ama bakalım :))

Çok teşekkür ederim bende 40ları çıkana kadar biri kalır sonra kendi düzenimi oturturum diyorum ama bakalım :))
Düzen kuruluyor zaten canım cocukların huyunu suyunu öğrenince daha kolay oluyor. Sana tavsiyem beslenme ve uyku saatlerini aynı zamana ayarla çok rahat edeceksin. Birde bir süre sonra kendi yataklarında yatır(ayrı oda yaptıysanız eğer)

Selam kızlar bende 15+0 haftalık ikiz gebeyim.
Doktorum birine kesin erkek dedi diğerinin cinsiyetini bu haftaki kontrolde ogrenicez inşallah. 25 Şubat doğum görünüyor Allah sağlıkla kucağımiza almayı nasip etsin

Ayrı oda yapmadık ama onlara ayırdığımız bir oda var beşikleri oraya geçirebiliriz :)

Ayrı oda yapmadık ama onlara ayırdığımız bir oda var beşikleri oraya geçirebiliriz :)
Ben ikiside erkek 3. Aylarında sünnet ettirdim düzeldikten sonra kendi odalarına geçirdim. Çok rahat oldu. İleride oda ayırmak daha zor oluyormuş

Maşallah bende ikizlerimden birinin cinsiyetini ilk 15. Haftada öğrenmiştim. İkiside sağlıkla gelsinler :)

Merhaba arkadaslar bende 13+3 tup bebek ikizlerime hamileyim.bende tedirginim su 35 36 lari gorsek insallah diyorum rabbim yardimcimiz olsun cinsiyetlerini goremedim dedi bi cikinti var ama kizdada oluyo bazen dedi dgeri gorunmuyo kiza benziyo dedi yani daha belli degil neler yapuyosunuz genel olarak ben is guc yapmiyorum onun disinda uyuyorum bol bolAllah nasip ederse tek basima bakicam ikizlerime bir kucagima alsam saglikla ❤

Selamlar kizlar.bende 13+6 ikiz bebeklere hamileyim. En son gittigimizde doktor ikisi de kız gibi dedi ama ben hala ikna olamadım. Sağlıkla gelsinler de çok da önemli degil aslinda

ben uyumaya doymuyorum :) çok şükür başka hiç sıkıntım olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…