Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
az buçuk ne zaman yumurtladığını öğrenmişsindir olmadı öyle yaparsın bir de
Evet onu öğrenmiş oldum gerçekten. Hep 28 günde bir regl oluyorum ama aplikasyonların gösterdiği tarihten 1 gün önce yumurtlama olduğunu öğrendim. bir de yumurtlama gününden önceki testlerde çok çok hafif çizgi vardı. birden koyulaştı ikinci çizgi normal mi böyle olması :110:

Evet onu öğrenmiş oldum gerçekten. Hep 28 günde bir regl oluyorum ama aplikasyonların gösterdiği tarihten 1 gün önce yumurtlama olduğunu öğrendim. bir de yumurtlama gününden önceki testlerde çok çok hafif çizgi vardı. birden koyulaştı ikinci çizgi normal mi böyle olması :110:
normal canım silik çıkar yumurtlama yoksa

Aaa ben yazmıştım gözünden kaçmış sanırım 😍 hamileyim galiba yani sanırım 😍 2 kez kan verdim bugün tekrar verdim sağlık ocağına akşama doğru çıkar sanırım. Artışa bakıyoruz son kez 🤗
İlk değer kaç çıktı kuzum bende yarın tekrar kan vericem değer inşaAllah yğkselir

Cherry5 Cherry5 bu arada aklınızda bulunsun diye söylüyorum belki haberiniz vardır ama bende Pazartesi kan verdim doktor işlemi bilgisayarına girerken kayıt numarasını istedim internetten ben kendim baktım sizde öyle yapabilirsiniz

laboquic al derim 30tane ovü 2gebelik testi , 1 erken gebelik 32tl ye almıştım netten
Bilgiler için coook teşekkür ederim bal böceğimm bu ay yine umutlar tavan bakalım birde bu ay adetin ikinci gününden beri bal, çörek otu tarcın yemeye başladım sabah ve akşam yemeklerden once şifa ve enerji niyetine belki bı etkisi olur minik için 🥰🤗:anneadayı:

X