Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben henüz doktora gitmedim. Bir şey dedi mi doktorunuz siz gittiniz mi
Gitmedim telefondan attım sonuçları ama o çağırdı gel diye bende endişeliyim içim rahat değil nedense yarın ki değer 250 ye ulaşırsa bir sıkıntı Yok ama aksini düşünmek istemiyorum.bu arada her gün değil 2 günde bir ölçtürün değerlerinizi

Gitmedim telefondan attım sonuçları ama o çağırdı gel diye bende endişeliyim içim rahat değil nedense yarın ki değer 250 ye ulaşırsa bir sıkıntı Yok ama aksini düşünmek istemiyorum.bu arada her gün değil 2 günde bir ölçtürün değerlerinizi
Biliyorum öyle olması gerektiğini ama ilk gün 14 çok düşük olunca baya bi çöktüm o yüzden gittim ertesi gün. Benim bugün kaç çıkmalı 51 di en son 2 gün sonra kaç çıkmalı rahatlamam için ?

Bence fazla çıkıcak Allah’ın izniyle öyle hissediyorum 🙏🏻🙏🏻
Bugün mü vermiştin ? Kayıt numarasını iste sağlık ocağını arayıp internetten sağlık ocağı tahlil yaz tc ve kayıt numarasıyla bakılıyor.ben ilk kızımda gece 12 de bakmıştım sonuç o zaman çıkmıştı bunda gece 2 ye kadar bekledim çıkmamıştı sabah 9 da çıktı 😂😂

Bugün mü vermiştin ? Kayıt numarasını iste sağlık ocağını arayıp internetten sağlık ocağı tahlil yaz tc ve kayıt numarasıyla bakılıyor.ben ilk kızımda gece 12 de bakmıştım sonuç o zaman çıkmıştı bunda gece 2 ye kadar bekledim çıkmamıştı sabah 9 da çıktı 😂😂
Aldım canım numara var elimde bakıyorum sürekli. Sabah 09.30 da verdim. Çıkınca yazarım buraya 🤗

Benim bi 15 gün önce sağlık ocağında tüm değerlerime bakılmıştı. O yüzden tekrar bakmadı sadece betaya baksak yeter dedi
Ben iş yerinden zor iZin aldım betaya bakalım diğerlerini sonra yaparız dedi bende rica ettim hepsine bakılsın ki bu hafta bir daha gelmiyim dedim 😂

Kızlarr yarından itibaren ovulasyon testini yapmaya baslayacagım sabah kalktıgımızda ilk saatlerde mı yapmalı gun içinde mi yapmalı, hep aynı saatlerde yapmalıyım dımi testi? birde adetim yarın bitmiş oluyor yarın baslarsam pik görene kadar devam edeceğim yani dimi :KK49::dua:

Kızlarr yarından itibaren ovulasyon testini yapmaya baslayacagım sabah kalktıgımızda ilk saatlerde mı yapmalı gun içinde mi yapmalı, hep aynı saatlerde yapmalıyım dımi testi? birde adetim yarın bitmiş oluyor yarın baslarsam pik görene kadar devam edeceğim yani dimi :KK49::dua:
Aynen canım devam edecen ve evet aynı saatlerde yapmaya özen göster testin geçerliliği için e hadi bakalım hayırlısı :dua: :anneadayı:

X