Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah güzel haberi alırsınız canım :)

Canım ciddi misinnn? Dün benden beyaz bir akıntı geldi, dedim acaba mantar falan mı bu
Ayy boş umut vermeyim ama , böyle pıhtı gibi de olabiliyor akıntı , seni bıktırması falan lazım, ben sabah öğle akşam iç çamaşırı değiştiriyodum sinirler geliyodu, takip et bakalım devamı gelcek mi

bence de bende severim hayvanları benimde muhabbet kuşum var sanki kedicik gibi kendini mıncıklatır hayvan olsun çamurdan olsun

bence de bende severim hayvanları benimde muhabbet kuşum var sanki kedicik gibi kendini mıncıklatır hayvan olsun çamurdan olsun
Kız benim bir muhabbet kuşum vardı ben 12 yaşındaydım o 15 benden 3 yaş büyüktü ama nasıl akıllı bir hayvandı. Bir daha onun gibi muhabbet kuşum olmadı

Kız benim bir muhabbet kuşum vardı ben 12 yaşındaydım o 15 benden 3 yaş büyüktü ama nasıl akıllı bir hayvandı. Bir daha onun gibi muhabbet kuşum olmadı
çok tatlılar ya dediğin gbi çok akıllılar, eğittim ben bir de gel dediğimde anında gelir elime konar görenler bile şaşırıyor

İnşallah güzel haberi alırsınız canım :)

Canım ciddi misinnn? Dün benden beyaz bir akıntı geldi, dedim acaba mantar falan mı bu
Ya bende de geldi o sabah uyandığımda vardı ama ben meni zannettim bi gece öncesini değerlendirmiştik çünkü duş falan almamıştım dedim o yüzden geldi böyle bi akıntı herhalde. Ay bir en bugün geçir yanıyor kasıklarım. Hamilelik değilse bile neden böyle oldu bilmiyorum.

kuzum dediğin gibi meni glebiliyor değerlendirmeden snra , ama dediğim kremsi akıntı regliye kadar devm ediyor

akşama balık yapıyormuş goncişkomoh bu hafta rahatımm
Ohh ne güzell çok severim balığı da ama benim kocam sadece hamsi yer o da kızartma olcak Ben her türlüsünü severim oysa ki İşte bugün tavuk vardı becerememişlerdi bir de tavuk olmaz o yüzden ama etli sebzeli bişey yapıp fırına atarım onun yerine

ay hamsi kızartma olarak bende severim löp löp at ağzına , favorilerm hamsiz , istavrit, levrek
Evet fırın iyi oluyor o konu da , bak yeşil köy kabağı bulursan onu da fırına ver mis gibi kokuyor hiç ocakta ki gibi değil

Bende levreği çok severimmm. Off bahsettikçe acıktım. Aa bulursam deneyeyim bir gün o zaman

bu tabloya eklenecek kimseler yok mu?
Güncelleme olmamış ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…