Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dünden beri benim sağ bacağımda kasma var yürürken kastırıyor gibi oluyor bu hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa ters bi hareket mi yaptım anlamadım ya böyle bişey yasayan oldumu hamilelik belirtisi olarak bata 6 gün var daha

Canım aynı şekilde benim de 1 haftadır aşırı bir batma vardı ve yürürken bacağımı sürüyordum resmen ve dün adet oldum. İnşallah seninki bebiştendir.

Canım aynı şekilde benim de 1 haftadır aşırı bir batma vardı ve yürürken bacağımı sürüyordum resmen ve dün adet oldum. İnşallah seninki bebiştendir.
Yaaa öyle demee inş bebiş vardır 2 . ay denememiz olmasına ragmen artık baya stres yapıyrum gıbı hıssedıyorum bu gunler gecmek bılmıyor valla aa kırmızıları görmek ıstemıyorummmm

Yaaa öyle demee inş bebiş vardır 2 . ay denememiz olmasına ragmen artık baya stres yapıyrum gıbı hıssedıyorum bu gunler gecmek bılmıyor valla aa kırmızıları görmek ıstemıyorummmm
Ne kadar çok stres seni o kadar kötü etkiler canım. Biliyorum kolay değil. İnsan hergün kendinde belirti arıyor. Hatta olana kadar hep bir ümit bekliyor. Hayırlısı olsun daha yeni başlamışsınız. İnşallah bu ay güzel haberini alırız.

Bravo kız böyle istikrarlı ol Hadi bakalım inşallah gelmez

Kızçe bu kadar dinleme kendini. Ne kadar dinleyip belirti ararsan foss çıkıyor. Bende belirtilerin hepsini yaşadığım ay regl oldum. Ama hiç sanmıyorum bu ay olmadı dediğim ay hamile kaldım. Kimyasal oldu ama olsun.
Sen kendini dinleme,rahat bırak. Benim de bu ay 3. denemem olcak. Her olmadığı ay insan daha stres yapıyor ama yapacak birşey yok. Sakin kalmaya çalış ve regl gününü bekle bakalım. İnşallah bebiştendir.

Canım bi de hamilelikte beyaz krem şeklinde akıntı geliyor ama su gibi değil, parçacıklı bile olabiliyor bak onu net olarak görürsen o zaman işgillen derim. Yumurta spermi içeri aldığında , diğer spermleri uzaklaştırmak için bi sıvı salgılarmış o da bizim gördüğümüz beyaz kremsi sıvı. Onu görene kadar hiç kafana takma rahat ol kuzum

rüyalar gerçek olsun o zaman...

üzülme hiç vakti saati gelince olcak , stres yapma kendini rahat bırak

Reactions: N8M
bnm favori ilacım duphaston alsaydın kız

bende geçen ayda o dediğinden vardı , bu ayda var Kremsi akıntı görmeden belirti demicem artık sende öyle yap

kız bnmde öyleydi biliyor muusun önceki 3 ay denedim belirti var dedim tutmadı 4.ay denemede ammannnn ttutmaz dedim belirti bile aramadım hatta bu beyaz kremsi akıntı bile oluyordu yine de sallamadım , bata 1 gün kala ovü testi denedim şok olmuştum . Beklemediğinde , kafan rahatladığında tutuyo bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…