Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
:KK15: iyiyim bende, patronlar yok iş sakinnn keyfim yerinde
Ohh iyi iyi 😊 yinede Allah koylik versin çalismak zor.
[/QUOTE]
öyle ama napçaksın işte ehmek parası :KK35: ya aklıma ne geldi , benm çarşamba yada perşembeye gelicek ovulosyon günüm . Perşembe günü kına pazar günüde yakın arkadaşımın düğünü olacak illaki kalkıp göbecik atıcam.Tam zamanına denk geldi ya tutacakken tutmazsaoynamaktan , etkiler mi acaba ya ?

Günaydınlar, valla şimdi ovu.testlerim geldi kargo ile :halay: hemen hemen ovu olasım var
Sen nasılsın napıyosun ?

Günaydınn canım naber?
E hadi bakalım hayırlı olsun ve en yakın zamanda bebiş gelsin inşallah 🙏🥰🥰 iyiyim ben de çalışmalara devam ediyoz bakalım Temmuz da yüzüm gülecek mi :KK70: :KK70:

öyle ama napçaksın işte ehmek parası :KK35: ya aklıma ne geldi , benm çarşamba yada perşembeye gelicek ovulosyon günüm . Perşembe günü kına pazar günüde yakın arkadaşımın düğünü olacak illaki kalkıp göbecik atıcam.Tam zamanına denk geldi ya tutacakken tutmazsaoynamaktan , etkiler mi acaba ya ?
[/QUOTE]
Valla tutan bir şekilde tutuyor ister zıpla ister hopla:halay::halay::KK70:Allah koruyor bir şekilde ama sen yine de dikkat et bence çok abartma:KK70::KK70::KK70:

Valla tutan bir şekilde tutuyor ister zıpla ister hopla:halay::halay::KK70:Allah koruyor bir şekilde ama sen yine de dikkat et bence çok abartma:KK70::KK70::KK70:
[/QUOTE]
:KK45:para bizde şarkısını duyunca oynamamak elde değil ki , hey allahım tam gününe denk geldii...

[/QUOTE]
Okadarciktan bisey olmaz bence ya yavas yavas oynarsin cok hirpalamazsin kendini arada da oturp dinlenirsin 😊

Okadarciktan bisey olmaz bence ya yavas yavas oynarsin cok hirpalamazsin kendini arada da oturp dinlenirsin 😊
[/QUOTE]
Kesin çok oynarım gibi geliyo ya çok yakın arkadaşım ya :KK43:

Yaa ben her gün yarım saat koşu yapıyorum sizce bu kötü bi durum mu? Tutacağı varsa da tutmuyordur belki diye düşünüyorum çünkü hızlı tempo da koşuyorum

X