Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sizinde yumurtlama zamanlarınız da hassasiyetiniz oluyor mu? Ben hapşırınca ani hareket yapınca falan bi şey batıyo gibi oluyor. Normal mi bu?

20190625_215326.jpg

Kızlar benim hala bu şekilde ovü testlerim :/

tmam kuzum at bakalım merak ettim. İnşirah da çok güzel bir dua bak :KK200:

Buldum canim peygamberlerin okudugu hacet duasi

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es'elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*

İsa (A.S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.

Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.

Kızlaar yanlarımda ağrı var ve sırtımda da yerleşmeyse normal mi bu
( pembe akıntım oldu demiştim büyük ihtimalle yerleşme dedi arkadaşlarım )
İsterseniz testimi de atabilirim size 🙏🏻🙏🏻

Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es'elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*

Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Allahım kabul etsin sabah namazından sonra bu duayı yaptım. 🤲

Bugün eşimle doktora gittik bu kez o kontrol oldu ve doktor gebeliğe engel bi şey olmadığını söyledi. Normalde 25 gebelik için yeterli bi miktarmış eşimin 35 falan çıktı. Bana da hormon testi vs yapıldı hiçbir sorunu yok dediler ama 5 gündür ovülasyon testi yapıyorum henüz pik olmuş halini yaşamadım zaten adetim biteli 6 gün falan oldu. Ben yapmam gerekiyor?
Görene kadar teste devam et canım

Kızlar sizinde yumurtlama zamanlarınız da hassasiyetiniz oluyor mu? Ben hapşırınca ani hareket yapınca falan bi şey batıyo gibi oluyor. Normal mi bu?
bendebel ağrısı yapıyor , bir de aniden bıçak saplantısı gibi ağrı giriyor , sol bcağım popm da ağrı oluyor :KK70: yumurtlarken ben bayağı belirtilerini yaşıyorum

:KK200: inşallah gerçek olur dualarımız

X