Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar 2020 ocakta bebiş çalışmalarına başlamak istiyoruz biz de. Ne önerirsiniz öncesinde. 6 ay kalmış çok bişey kalmadı şunun şurasında ☺️

Kızlar 2020 ocakta bebiş çalışmalarına başlamak istiyoruz biz de. Ne önerirsiniz öncesinde. 6 ay kalmış çok bişey kalmadı şunun şurasında ☺

Valla bizde oyleydik mart ayinda mayista baslariz dedik benim onerim beklemeyin sanki deneyince hemen olcak saniyoruz ama oyle degilmis:) doktor zaten o zaman siz simdiden baslayin demisti ama esim kabul
etmemisti :)

Valla bizde oyleydik mart ayinda mayista baslariz dedik benim onerim beklemeyin sanki deneyince hemen olcak saniyoruz ama oyle degilmis:) doktor zaten o zaman siz simdiden baslayin demisti ama esim kabul
Ocakta başlayınca hemen olsa da olur hemen olmasa da olur. Ama şimdi başlarsak hemen olursa eyvah 😁 maddi anlamda ve iş konusunda halletmemiz gereken bir şeyler var. ☺
Seneye hayırlsıyla nasip olur inşallah ☺

Bir de daha önce aman bir şey olmaz diyip bir kez korunmadık sonra hamile kaldım 😁 onun güveni olabilir bu. Gerçi o düşükle sonuçlanmıştı.

Kızlaaar ben geldimmmmm :dondurma:
Nasılsınız ? İş güçten anca fırsat buldum. Benim Bat'a kaldı 3 ama hafif hafif kasık ağrılarım var. Yani anlayacağınız bat belki yarın, belki yarından da yakın. :halay::halay:

Biz de ocakta başladık, hep hesaplamayı ocakta hemen hamile kalacakmışım gibi yaptık :KK70: Daha bir şey yok..

Kızlaaar ben geldimmmmm :dondurma:
Nasılsınız ? İş güçten anca fırsat buldum. Benim Bat'a kaldı 3 ama hafif hafif kasık ağrılarım var. Yani anlayacağınız bat belki yarın, belki yarından da yakın. :halay::halay:
dur bakalım kırmızıları görmeden :) bana öyle diyordun sende görene kadar olumsuz düşünmeyeceksin

dur bakalım kırmızıları görmeden :) bana öyle diyordun sende görene kadar olumsuz düşünmeyeceksin
Yaaa orası öyle tabi dee umut edip olmaması daha kötü oluyor. :KK51:
Birde şimdi erken gebelik testi negatif çıktı ya ondan regli bekliyorum direk. :duduk:

Ben de 1 yıldır folbiol içiyorum gercekten şüpheye düştüm.. Kadın Doğumcu önerdi bana da
Bana doktor inafolic vermişti açılcası bana çok pahalı geldi, bikaç zaman kullandım bıraktım eczacıda folbiol önerdi aynı şey bunıda kullanabilirsin dedi, ama ondan 2kıllanıyorsan bundan bir al dedi. Bend Bayadır içiyorum ama çok düzenli sayılmaz çoğu kez unutuyorum 😬

Yaaa orası öyle tabi dee umut edip olmaması daha kötü oluyor. :KK51:
Birde şimdi erken gebelik testi negatif çıktı ya ondan regli bekliyorum direk. :duduk:
:KK35:ayy onu unutmuşum ben ama olsun her an herşey olabilir , inşallah süpriz yaparda bizleri yanıltır, olmazsa umutlar temmuza :KK200:

X