Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
sağol canım aynen ben de salı günü idarda öğrendim sabah hemen acile gittim kan da 2oo küsurdu cıktı degerim dün de devlette akşam vardiyasına gittim orda çok küçük dedi bi kan değeri daha ölçtürdük 532 gibi bişey çıktı güzel gidiyo haftaya gel keseyi görelim dedi inş sağ salim alırız kucaklarımıza

Amin insllh . Ben de heyecanla bekliorm yarini

Merhaba Kızlar nasılsınızzz :)
Ben hala 2 ay'ın geçmesini bekliyorum Ekim sonu gelmiyor bana Kasım'ı kim bekleyecek diye düşünüyorum
agacsizkoalaa canım nerdesnnn

Merhaba Kızlar nasılsınızzz :)
Ben hala 2 ay'ın geçmesini bekliyorum Ekim sonu gelmiyor bana Kasım'ı kim bekleyecek diye düşünüyorum
agacsizkoalaa canım nerdesnnn
Ayyy buralardayımmmm Ya birde istemiyorum diyordun şimdi gün sayıyorsun dimi

Kız daha var en az 2-2,5 ay Kasım'da düşünmeye başladım tutması zaten ocak-şubatı bulur kesin
napıyorsun bakimmm bebikoo ne alem deeee nerelerdesn arayıp sormuyorsun
Orası belli olmaz belki ilk atışta aman napıyım ya bişey yaptığım yok. Bebiş ne alemde allah bilir. Hala aralıklı kasık ağrılarım oluyor adet olcak gibi. Midem falan bulanmıyor ama bugün kokular konusunda çok hassasım mesela. Haftaya perşembe randevum var kalp atışı için merakla bekliyorum bakalım.

Kasık ağrıları cok normal balımm çünkü döngün şaşıyor adet olamıyorsun, rahim büyüyor, bebiş kendine yer arıyor vs vs maşallah de maşalllah oku kendini bol bol kıçını kaşı
haftaya kadar da kim bekleyecekkk şimdiiiiii

Kaaşıdımmmmm Üff evet milletinkileri okuyorum keseyi gördükten sonra 1 hafta sonrasına randevu veriyor kalp atışı için. Benimki 10-15 gün sonra gel dedi. Bende 10.güne aldım hemen 6+2 olacak o zaman inşallah duyarım. Duymasam bile görmem gerekir diye düşünüyorum gerçi

Ben 6+2 de duymuştum
Duyma ihtimalin yüksek.. ama duyamazsan da minnoş naz eder de ses çıkarmazsa moralini bozma 7-8de duyanlar da var

Ben 6+2 de duymuştum
Duyma ihtimalin yüksek.. ama duyamazsan da minnoş naz eder de ses çıkarmazsa moralini bozma 7-8de duyanlar da var
Duymasam da görürüm ama dimi ya Çünkü kalp atışı başlamış oluyor ultrsonda vajinal olarak görünür diye düşünüyorum

2.denememizde gene olmadı
Sıra 3.de bakalım.Yeni bat 20Eylül.
Hayırlısı olsun Zor bir süreç inşallah her isteyenin olur. :)
Kuzucum benim de 3.ayda oldu. Sen düzenli ilişkide bulun. Gün aşırı değerlendir hatta yapabiliyorsan ovülasyon takibi yap. Sonrası kısmet.

Kuzucum benim de 3.ayda oldu. Sen düzenli ilişkide bulun. Gün aşırı değerlendir hatta yapabiliyorsan ovülasyon takibi yap. Sonrası kısmet.
Düzenli ilişki olmuyor maalesef çünkü ayrı yaşıyoruz. :)
Ovulasyon testi aldım. Onla deneyeceğim yine yumurtlamayı gördüğüm an uçak bileti alıp gideceğim eşimin yanına :)
Teşekkür ederim tavsiyeler için.
Bebeğin var yani şu an ne güzel Allah bağışlasın:)

Kız madem ayrı yaşıyorsun ne diye daha 2 ayda olmadı diye dertleniyorsun. Bizim adam dibimizdeyken 3 ay olmadı. Aynen ovü testleri koyulaşmaya başladığı an sen git eşinin yanına. Mesafeniz ne kadar bilmiyorum ama.
Bebeğim var ama henüz karnımda 5 haftalık

İki bayram dolayısıyla bol bol izin vardı beraberdik,yumurtlamaya da denk geldi bütün şartlar uygundu ama olmadı
Şimdi hem maddi hem manevi zorlanacağız o yüzden:/ Neyse olsun da şartları zor olsun.

Allah sağlıkla kavuştursun. İlk bebek mi olacak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…