Gebeliğe Hazırlık 2020 Anne Adayları

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hadi inşallah kazanırsın bkalım , hem çocuk hem kariyer yaparım diyosun
Bal böceği bu ovulasyon testi oncekıler kadar koyu cıkmadı bugun ama silik bı cızgı var yıne, yanı ovulasyon testı pozıtıf cıkmadıysa gebelik yok mu sımdı bat bugündü ama yok

Bal böceği bu ovulasyon testi oncekıler kadar koyu cıkmadı bugun ama silik bı cızgı var yıne, yanı ovulasyon testı pozıtıf cıkmadıysa gebelik yok mu sımdı bat bugündü ama yok
adet gecikmesini bekle kuzum ovüden sonra15.gün ovü genelde kıpkırmızı çıkıyor ama yine de kesin sonuç için kırmızıları beklemek daha doğru olur

2 kişilik evime 100 liradan aşağıya elektrik faturası gelmiyor zaten bıktım artık üstelik 2 hafta evde değildik. Kullanım tutarı da 45 tl üstü hep vergi vs
Gerçektende öyle , bugün bir yazı da okudum 16 tl lik sigaranın gümrükten giriş fiyatı 2,75 tl miş , devlet vegileri ile 16tl , sigara satışı azaldığı takdirde ekonomi de sarsıntı yaratacağı yazıyordu ben şok olmadım tabii ,üretmeden vergiler ile ayakta kalan bir ülkeyiz ama emekliye %5 elektriğe 3ayda 1 %15 zam yapılıyor yazık günah ya bu insanlara

yahu yazık tabii ki. zaten tek kişinin çalışmasıyla ev geçimi sağlanmıyor. o yüzden dedim kendime aklına kuvvet hadi çalışmalara başla..

hahahahahhahaha kız bu kadar olur kader arkadaşım benim gel sarılalııımmmm. 2 gündür ovü testlerim görünür koyu çıkıyordu bugün o kadar silik çıktı ki çok şaşırdım Neden böyle oldu anlamadım gerçi benim yımırtlamam geç oldu ya belki ondandır daha var dedim kendi kendime ama ben kesin adet olucam. Bu ay olmadı bence

adetime 6 gün var , sabah değiştirdim daha iç çamaşırım bembeyaz olmuş yineee, ağzım sürekli kuruyor , göğüslerin şişliği adetten snra inmedi uçlarına dokununca sızlıyor , idrar rengimde koyu sarı oldu her ay hep bir belirtiii peki bat günü sonuç kırmızı dövcem ben bu yumurtaları çok tembeller yahu

Sarılalım arkadasım yaa oyle deme inş vardır biz bu ay gec yumurtlama yasadık ya ıkımızde o yuzden belkı gec dollenme olmustur bısey olmustur bıbakarsın hamile oluruzz benım 1 gun gectı sayılır artık hala gelen gıden yok regl namına

Bi sopayı hakketti bunlar artık bı korkut belkı kendılerıne gelirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…