Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bat yaklaştıkça içim daralıyor kızlar yaaaaa
Valla panik atak olacağım bu gidişle aferin bana:işsiz:

Ilk defa duyuyorum 2 yil bekle diyen. Belki bi cocuk var diyedir ama yas faktorunude degerlendirmesi gerekirdi.
Bnce pkoyum deme bi doktora daha gorunmeden. Bende klomen kullanmistim ve kist olusmustu. Doktorum kist var die hemsireye yazdirirken milimini duydum, bnde kist yoktu dedim. Zaten bu yumurtanin catlatmasi icin olusan bisi korkma eger adet olursan adetle gidicek bunu ilac yapti demisti. Gercektende oyle oldu. Belki seninde oyledir

Insallah persembe anlayacagim artik

Ya bazı doktorlar gerçekten acayip ben zamanı olduğunu düşünüyorsam yap gereken tedaviyi dimi kendi kafalarına göre yorum yapıyolar olmadı biraz ara verip sonra başka bir doktor dene inş seni anlayan iyi bir doktora denk gelirsin :dua:

Insallah tesekkurler

Kızlar herkese merhaba, her ne kadar aktif olamasam da geriden takip ediyorum. Biz 10 haftalık olduk. Ay sonu tarama testi var benim için stresli bir süreç başlıyor. Kaybettiğim bebeğimde taramada öğrenmiştik gelişme olmadığını. Dua edin olur mu hersey cok güzel olsun..

Şu düşün cnm iyi olsun ❤️

Kızlar herkese merhaba, her ne kadar aktif olamasam da geriden takip ediyorum. Biz 10 haftalık olduk. Ay sonu tarama testi var benim için stresli bir süreç başlıyor. Kaybettiğim bebeğimde taramada öğrenmiştik gelişme olmadığını. Dua edin olur mu hersey cok güzel olsun..
Hayırlı olsun gebeliğin canım, Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Stres yapma inşallah herşey güzel olur, sağlıklı tatlı bir yavrun olur. Darısı bizlere :)

Kızlar az önce beta negatif çıktı moralman çökmüş durumdayım şimdi doktora gidicem 2.kez klomen+çatlatma ignesi tedavisine başlamayı düşünüyorum yoksa asilamami tercih etsem fikriniz ne bende eşimde hiçbir problem yok rabbim dualarımızı duysun gerçekten çok üzülüyorum

Hakkında hayırlısı inşallah canım güzel haberler al

Kızlar bişey sormak istiyorum. Yumurtlamadan 12-14 gün sonra bat geliyor ya hani. Benim sat 6 eylül bat 7 ekimdi. Ovülasyon günümse 25 eylüldü. Yani 25 eylülden 7 ekime 12 gün var, olmadım. 14 gün geçsin 2 gün daha bekleyeyim dedim akıntımın rengi beyaz uzayan. Ama idrar testi negatif çıkıyor. Olsaydı çıkardı diyorum kendi kendime sonuçta yumurtlamanın üzerinden 14 gün geçmiş. Ne yapmalıyım sizce? Bugün de adet olmazsam yarın ovulasyondan sonraki 15.günüm oluyor. Normal mi sizce? Yoksa gecikme mi olmuş oluyor adetim düzensiz olduğu için soruyorum. Döngüm 23-25-27 oluyor son 3 bat yani.

Kızlar bişey sormak istiyorum. Yumurtlamadan 12-14 gün sonra bat geliyor ya hani. Benim sat 6 eylül bat 7 ekimdi. Ovülasyon günümse 25 eylüldü. Yani 25 eylülden 7 ekime 12 gün var, olmadım. 14 gün geçsin 2 gün daha bekleyeyim dedim akıntımın rengi beyaz uzayan. Ama idrar testi negatif çıkıyor. Olsaydı çıkardı diyorum kendi kendime sonuçta yumurtlamanın üzerinden 14 gün geçmiş. Ne yapmalıyım sizce? Bugün de adet olmazsam yarın ovulasyondan sonraki 15.günüm oluyor. Normal mi sizce? Yoksa gecikme mi olmuş oluyor adetim düzensiz olduğu için soruyorum. Döngüm 23-25-27 oluyor son 3 bat yani.
Canım eğer geç yumurtalama olmadıysa cikması lazımdıki döngünde kısaymış

En garantii kan vermek

Döngün reglde +4 daha atabildiğine göre 7 ekim yerine 11 olabilir. 11 inde de hal olmadıysan bir testi yapıştır :)

Klomem zaten 5 gunluktu bugun 5.ictim birakmadim ama simdi ne olcak. Bide pko olsa digeride gorurdu dimi yada adet duzensizligi falan. Hayir bide zoruma giden o an sok ole doktora cevap veremedjm yoksa kizardim. Sanane benim cocuk istegimin zamanindan yok 2 yil beklesene derdin ne 2 istiyosun bu dunyaya. Ultrasonda bakarken ah uh ettim diye korkma olmedin falan dedi suan nasil sinirliyim anlatamam.

selam canım bir sorum var, pko vajinal ultrasonda mı belli oldu?

X