Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamileler dolsun buralar inşallah

Seneye siz bilmezsiniz bu konu Ne hamileler gördü deriz

Yav hamile olanlar habersiz çekip gidiyor. Birbirimize umut olalım dedik, habersiz gidiyorlar. Güzel haberleri paylaşın kızlar

Buarada akşam ya açık uyudum ya da bilemiyorum poşet poşet ekmek almışım hem yürüyor hem de somun somun ekmek yiyordum. Tamam zayıf değilim de rüyada da mı

Rüya tabir etmekten anlayanları beklerim

kizlar morelim cok bozuk. Hatirliyorsaniz calistigim hastanede doktorun biri klomen ve catlatma yapariz demisti. Sonra o personel bakmiyor diye mecburen diger doktora gittim. Oda yumurtalarin cok guzel sana klomen gereksiz igne tedavisi ile asulama yapalim madem 10 aydir olmuyosa demisti. Iki doktor yumurtalarin iyi aslinda problem gozukmuyor demisti. Ikinci doktora yalvar yakar bu ay bari kolemn deneyelim deyip yazdirmistum. Ama catlatma ignesi gereksiz dedi hemen asilama onerdi acaba buda personelim ucretsiz bakiyor diye onemsemedimi acaba beni diye dusundum gittim ozel bi hastaneden parasiyla muayene olmaya karar verdim. Bugum adetin 9 gunu doktor beni nerdeyse fircaladi daha 10 ay olmus 2 yil beklemen lazim. Ne klomeni birak onu kullanmayi. 14 luk bi polikistik over var dedi. Ama merak etme.bi tane cocugun olmus bidaha olur kendini kurcalatma bekle dedi. Morelim bozuldu kac aydir doktora gidiyorum kimse bana pko demedi. Adetlerim falanda duzenli 3 doktorun 3 ude birbirini tutmuyo. Kafayi yicem. Bidaha doktora falan gitmeyeyim bi sure diyorum alt ust ettiler psikolojimi. Birde pko lu arkadaslar ovulasyon testinde cift cizgi goruyorlarmiyi ben hep afet ortasinda o cift cizgiyide goruyorum

Cnm bu özel doktorlardan artık nefret ediyorm bi yığn para ödedim ama boşa ve sanan bişy diytim mi yarısı para için yapyor bu işi hiç takma sen sen keşke klomeni bırkmasaydn derim pko bnce yoktr kaçtane doktr gezmişsn bitanesine bakma

Klomem zaten 5 gunluktu bugun 5.ictim birakmadim ama simdi ne olcak. Bide pko olsa digeride gorurdu dimi yada adet duzensizligi falan. Hayir bide zoruma giden o an sok ole doktora cevap veremedjm yoksa kizardim. Sanane benim cocuk istegimin zamanindan yok 2 yil beklesene derdin ne 2 istiyosun bu dunyaya. Ultrasonda bakarken ah uh ettim diye korkma olmedin falan dedi suan nasil sinirliyim anlatamam.

Sen bence bu kadın mı artk erkek mi ona inanmyaı bile secme böyle paralarnı hakkyla kaznmyanlarn Allah bildgi gbi yapsn zaten iyi doktor bizi durmaz banada heo böle cins doktorlar denk geliyor sen bırkma bekle düzenli adet olyorsan bugüne kadr kimse öyle bişy yoksa yumurtayı bile pko görenler var salaklar işte temn ederm şuan bnde sinrden kudrcam nasl böle kelimeler kullanıyor ya

O önce insan olsun nasıl tavırlar öyle
Bence başka doktora da görün cnm

Sen bide bana sor. Yine ovulasyonla kendi kendime takipmi edeyim simdi yoksa calistigim hastanedeki kadina son kez gidip grrcekten pko varmi ogreneyimmi.

O önce insan olsun nasıl tavırlar öyle
Bence başka doktora da görün cnm

Bi doktora daha gorunsem 4. Doktor olacak ben calistigim hastanedeki asilama diye doktora son kez gidip pko varmi baktirayim sonrada bida gitmeyim diorum.

Bi doktora daha gorunsem 4. Doktor olacak ben calistigim hastanedeki asilama diye doktora son kez gidip pko varmi baktirayim sonrada bida gitmeyim diorum.

En azından pko var mı yok mj başka bir doktora daha danışıp netleşir cnm. Sonra gitmeyi kesersin durumun netleşsin sadece

Resmen ticarete döktüler ya

Sen bide bana sor. Yine ovulasyonla kendi kendime takipmi edeyim simdi yoksa calistigim hastanedeki kadina son kez gidip grrcekten pko varmi ogreneyimmi.
Bence canm gitme derim zaten iyice kafan karma karışık olmş sende pko olsaydı çoktan fark edilrdi bildgm kadrıyla polikistlikover bi sedrom yani baştan beri olr sonradan olmaz takma sen akışna bırak ovulasyonla takip ett

En azından pko var mı yok mj başka bir doktora daha danışıp netleşir cnm. Sonra gitmeyi kesersin durumun netleşsin sadece

Resmen ticarete döktüler ya

Evet ya biri calisansin para odemiyosun diye bakmaz sgk ya gidersin onemsemez bi duzgun doktora denk gelemedim daha

Oda dogru ilk kizimda dememin 2 ayinda olmustu. Pko olsa oyle kolay olmazdi heralde ilki.

Evet ya biri calisansin para odemiyosun diye bakmaz sgk ya gidersin onemsemez bi duzgun doktora denk gelemedim daha
Canım nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama İzmirde isen doktor önerebilirim . Bende 9 aydır korunmuyorum doktor normali bir sene ama yinede klomen deneyelim dedi bu ay onu deniyoruz olmazsa hsg isteyebilirim dedi çok iyi bi doktor burda olsan keske

Yok canim izmirde degilim. Olsadim keske.ne guzel bu son gittigim doktorda daha iki yil bekle dio bana. Kizim zaten 2bucuk yasinda ben suan zamani oldugunj dusunuyorum. Bide zaten troid hastaligida var bende e yas zaten 34 bence artik ertelememliyim. Ne bileyim ya corba gibi oldum

Ilk defa duyuyorum 2 yil bekle diyen. Belki bi cocuk var diyedir ama yas faktorunude degerlendirmesi gerekirdi.
Bnce pkoyum deme bi doktora daha gorunmeden. Bende klomen kullanmistim ve kist olusmustu. Doktorum kist var die hemsireye yazdirirken milimini duydum, bnde kist yoktu dedim. Zaten bu yumurtanin catlatmasi icin olusan bisi korkma eger adet olursan adetle gidicek bunu ilac yapti demisti. Gercektende oyle oldu. Belki seninde oyledir

Ya bazı doktorlar gerçekten acayip ben zamanı olduğunu düşünüyorsam yap gereken tedaviyi dimi kendi kafalarına göre yorum yapıyolar olmadı biraz ara verip sonra başka bir doktor dene inş seni anlayan iyi bir doktora denk gelirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…