Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
aynisi bende oldu birgun öncesi olmustu yumurtladigim gunde oldu. Ertesi gun olmadi sonuc adet oldum iste bu aksam olmasa bile yarin aksami muhakak es gecme. Ben koyu cizgiyi gordum gun ve bir gun oncesi olmustu ertesi gun cizgi silinmisti yumurta catlamisti ve olmamisti malesef bir sonraki gecede esim yoktu :-(( bence yarin daha önemli
bende öyle düşünüyorum ama yumurta çatladığında değil çatlamadan önce önemli ki sperm hazırda olsun yinede duruma göre bakarım akşam belli olur çatlıyomu çatlamıyo mu

valla canım bugün 12.günüm pik yaptı bir de akşam yapmam gerekiyo silikleşmiş mi diye akşam da böyle çıkarsa yarına çatlar demekki ama akşamı değerlendircem mecbur 24-36 saat sonra yumurta öldüğü için riske atamiycam :KK48:
Hadi inşallah :) hamile kalırsın sağlıkla :) ben bu aydan umudumu kestim çünkü 2 gün once test negatif cikti :)

kırmızılar gelmeyene kadar ümit var canım. ben az önce tekrar yaptım testi bak böyle çıktı sanırım yarına çatlayacak
Hadi inşallah :) hamile kalırsın sağlıkla :) ben bu aydan umudumu kestim çünkü 2 gün once test negatif cikti :)

Eklentiler

• Screenshot_20180929-202234.png
    Screenshot_20180929-202234.png
    257 KB · Görüntüleme: 33
Amin :) göğüslerim fena hassas ama olsa cikardi erken gebelik testiydi. Seni Hala koyu silinince catlamis oluyormus degerlendir bence bugünü
hakkında en hayırlısı olsun canım benimkide tutar mı tutmaz mı allah bilir herşey rabbime kalmış :) evet aynen silikleşince çatlamış oluyormuş değerlendiririm nolur nolmas

Kızlar yaklaşık bir saat öncesinde lekelenmem olmuş daha adetimw ongün var 8 ile 9 u gibi olmam lazım bugün karnımda bi baskı vardı neden oldu sizce baya ateş basması oldu hastalandm sandm

yumurtlama günlerini değerlendirmişsen neden olmasın ki kuzum allah gönlüne göre versin inşallah bebiş kazı çalışması yapıyodur oondan gelmiştir lekelenme
Yumurtlama akınt8sondan birgün önce ve birgün sonra oldu gün aşırı oluyor zaten nornalde nekadar zamanda tutunir ki varsa nezaman belli olur

Kızlar benim de bugün adet günüm ve adet olmadım henüz,malum dayanamadım bir heyecanla test yaptım tabiki negatif çıktı :/ inşallah stresten adetim gecikmez. Kör olacak gibi gidip gelip teste bakıyorum :) en derinlerde bir yerlerde var o çizgi ama:KK54: bi de dün çok feci kasıklarımda şişlik vardı rahat hareket edemedim ara ara kasılmalar oldu.

Bu arada kızlar aslında benim düşükten sonra adetim tam düzene de girmedi normalde 26 günde olurum adet. Düşükten sonra henüz tam düzenli 1 ay olmadı. Çünkü zaten 2 ay önce oldu düşüğüm. Düşük kanaması olduktan 2 hafta sonra adet kanamam geldi. 8 gün sürdü, temizlendim bitti dedim 4 gün sonra yine adet oldum 8 gün sürdü ve bu ayın 11 inde temizlenmiştim. Yani normal şartlarda bugün adet olmam gerek. Benim işler karışık gibi

X