Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aminnn insallahhh. Allahim yuzumuze gulsun hayirlisiysa nasip etsin. Her zaman dua ediyorum Allahim hayirlisiyla hayirlisini nasip et herkese, bakabilecek olana nasip et diye. Insallah dualarim kabul olur. Maddi manevi emek veren herkes mutlu sonuc alir

Aminnn insallah. Dedigim gibi gecen ay o kadar cok belirti vardi kii. Duzenli olan adetim gecikti. Dusuk yapmissindir belki diyen oldu. Ustune gormussundur diye heveslendiren arkadasim. Belirtilerim oncelikle daha adet gecikmesi yasamadan basladi. mide bulantisi. goguslerde dolgunluk. kasiklarda batma. 1 haftadan fazla akinti. Acik renk ve surekli idrara cikma ve surekli tuvalet hissi. 6 gun adet gecikmesi toplam belirtiler 9 gun surdu. Gecikmenin 7.gunun sabahiiiii simsiyah leke. Esim bile bu ay cok heveslendirdi umutlandirdi dedi. Ki esim bu konuda ki hevesini belli etmez. Ilk sene o hatayi yapti. Bu ay hamilesindir kesin derdi ve sonu husran olunca ben yikilirdim beni toparlamasi esime kalirdi. Akillandi artik yorum yapmiyordu.

Merhaba arkadaslar Allahim umutlarimizi hayirlisiyla bosa cikarmasin. Bizde 2 senedir 2. Cocugu istiyoruz sebepsiz infertilite yasiyorum. En son care sali gunu tup bebek icin gorusmeye gidicez. Cok heyecanli stresli gerginim nasil olur nasil gecer o gun surekli dusunuyo gibiyim. Gecen ay adetim 6 gun gecikti olmasini bekledigim gunden 2 gun once baslayan mide bulatisi cok fazla tuvalete cikma durumu vs. vardi. O kadar cok heveslendikkk ama ertesi gun doktora gitmeye karar vermistik ki sabahi simsiyah leke gelmisti. 3 gun az miktarda kanamam oldu. Mide bulantisi hersey o an gecti. Arkadasima gittim adetim bitince konusuyoduk. 2 cocuk sahibi. Ikincisine ustune gorme yasamis. Sende oyle olmussundur belki test al yap dedi ama hala yapmadim. 2 senedir her ay insan bi umut bekliyo bi taraftanda heveslerini bastirmaya calisiyo. O kadar karmasik duygular yasiyorum ki bazen kendimden bunaliyorum. Dua edin doktorla konusmamiz iyi gecsin. Hayirlisiyla bu surec hem bizler hem de sizler icin mutlu sonla bitsin :)
Rabbim insallah gönlünüze gore versin hayirlı haberler almayi nasip etsin insallah.

kırmızılar geldi :KK43: şubattan beri korunmuyorum. iki ay ovülasyonda çift çizgiyide yakaladım ama yine olmadı bu ay doktora gidip klomen başlayayım diyorum ne dersiniz kızlar. bir kızım var 2,5 yaşında 1 tane daha istiyorum.

kırmızılar geldi :KK43: şubattan beri korunmuyorum. iki ay ovülasyonda çift çizgiyide yakaladım ama yine olmadı bu ay doktora gidip klomen başlayayım diyorum ne dersiniz kızlar. bir kızım var 2,5 yaşında 1 tane daha istiyorum.
Gidip bir görün canım hormonlara falan baktır. Klomen ilk gebeliginde kullanmış mıydın ?

Yumurta çatlamasında sorun yok belki klomeni çatlatmak için vermiyorlar mı?

Buarada üzülme bu kadar, kollarında sarılacağın bir evladın var. Daha bunu hiç yaşayamayanlarımız var aramızda.

Üzülme dua et canım,

Yumurta çatlamasında sorun yok belki klomeni çatlatmak için vermiyorlar mı?

Buarada üzülme bu kadar, kollarında sarılacağın bir evladın var. Daha bunu hiç yaşayamayanlarımız var aramızda.

Üzülme dua et canım,

Evet haklısın. isteyen kimsenın kucagını boş bırakmasın Allahım. Doktora geöen ay gittiğimde yumurtan çatlamış yada yok bidaki ay klomen başlayalım demişti ben bi ay deneyeyım diye gitmemiştim. bu ay gidim diorum

Evet haklısın. isteyen kimsenın kucagını boş bırakmasın Allahım. Doktora geöen ay gittiğimde yumurtan çatlamış yada yok bidaki ay klomen başlayalım demişti ben bi ay deneyeyım diye gitmemiştim. bu ay gidim diorum

Doktora görünmekte fayda var, gören tabii cnm

Klomen yumurta buyutme hapi normalden fazla buyutuyo diye biliyorum zamaninda bende kullandim tabi bende ise yaramadi tupler tikali diye yumurta sprem birlesmesi olmamis

benim geldi canım yanı bugun yeni geliyo :KK43: çarşamba doktora gidip klomene başlayayım diyorum. sen test yapmadınmı
Ben bugün test yaptım negatif çıktı canım, hala adet olmadım 3 gün geçti. Inşallah hamile değilsem de biran önce olurum adet. Doktora gitmekle iyi edersin bana da doktor 6 ay Korunmasız olmazsa gel demişti çünkü

Ben bugün test yaptım negatif çıktı canım, hala adet olmadım 3 gün geçti. Inşallah hamile değilsem de biran önce olurum adet. Doktora gitmekle iyi edersin bana da doktor 6 ay Korunmasız olmazsa gel demişti çünkü

çarşambaya aldım ş,md,de ,nternete bakınıyorum bıde ovülasyon alayımmı diye :) insan her yolu tekrar tekrar denemek istiyor

Bu arada 2 yıllık evliliğin ilk yılında kimyasal gebelik yasayanlardanim malesef.Aciklanamayan infertelite o yıl kan pıhtılaşma sorunu dendi surekli iğneler ilaclar pco teşhisi kondu bide.Bu yıl artık doktorumu değiştirdim yapılan tahliller,rahim filmi tertemiz çıktı ..sanırım yaşadığım gebelikle vücut temizlendi diye düşündüm. Bu ay ilk defa klomen+çatlatma ignesi tedavisi gordum bugün 11.gün test negatif çıktı bakalım kızlar Allahtan umut kesilmez.

Ilaç tedavisine başladı geçen ay ama hamile kalırsam çok zorlu bir süreç geçirebilirmişim hatta düşük riski çok yüksekmiş adetim çok düzensiz zaten ilaçla adet görebiliyorum ki bazen 8 9 ay aksadığı oluyor ama evlendikten sonra daha çok olmamaya başladı dr rahim küçüklüğü ve hormon bozukluğundan kaynaklandigini söyledi suanlik ilaçla tedavi edeceğini ve gebe kalmamı sağlayacağını söyledi bu ay ilaclarm bitti yarın muayne olmaya gidicem kafam çok karışık ya düşünmediğim bir an yok

merhaba, rahim küçüklüğü sorunu bende de varmış h.s/l.s ameliyatında belli oldu bende ilaç kullanıyorum. siz nasıl bi tedavi uyguluyorsunuz acaba ?

merhaba, rahim küçüklüğü sorunu bende de varmış h.s/l.s ameliyatında belli oldu bende ilaç kullanıyorum. siz nasıl bi tedavi uyguluyorsunuz acaba ?
Canim valla ben şuan hamile kalmak için uğraşıyorum rahim küçüklüğüne pek takıntı yapmadım ama dr 2 ay önce rahimin için baya ilaç vermişti temizlesin diye fitil de aldmştm doğumdan sonra buyur diyorlar ama bilmiyorum Allah korusun hamile kaldığını ögrendigin ilk günden gitmelisin dr çünkü rahim küçüklüğü düşüğe de yol açabiliyormuş bunun tedaviside malesef ilaç ile

Merhaba kızlar ovulasyon testi bugun orta görünürlükte bir cizgi çıkardı ama tamamen koyu olması gerekiyor degil mi?

X