Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
Cascade_ Cascade_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
S Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night:anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl

bende varım canım benıde ekle :) bat 30 yada 01

Kizlarr benim bat a 5 gun var ama ben cok bi tuhafim kimseye icimi dokemiyorum bari buraya yazayim buay ovulasyon kullandim yumurtlama gunum ve bir gün oncesini degerlendirebildik yumurtlama sonrasi gunude degerlendirmwk önemliymis sonraki gunu degerlendiremedik ama yinede umudum var iste resmen vücudumu dinliyorum belki psikolojik ama bir suru belirti belim agiriyo kasıklarimda hareketlilik hissediyom basim cok donuyo cok carpintim oluyo.surekli goguslerimi kontrol ediyom uclari hassas surekli hersey icin aglayabiliyorum cok cabuk sinirleniyorum bunlar ayni zamanda adet belirtisi bunuda biloyom.bu 5 gun nasil gecicek bilmiyorum hani varmi yokmu suphesi beni cok strese sokuyo yoksa yok calismalara rabbimden istemeye devam ama beklemek beni cok geriyo:KK64:

Kizlarr benim bat a 5 gun var ama ben cok bi tuhafim kimseye icimi dokemiyorum bari buraya yazayim buay ovulasyon kullandim yumurtlama gunum ve bir gün oncesini degerlendirebildik yumurtlama sonrasi gunude degerlendirmwk önemliymis sonraki gunu degerlendiremedik ama yinede umudum var iste resmen vücudumu dinliyorum belki psikolojik ama bir suru belirti belim agiriyo kasıklarimda hareketlilik hissediyom basim cok donuyo cok carpintim oluyo.surekli goguslerimi kontrol ediyom uclari hassas surekli hersey icin aglayabiliyorum cok cabuk sinirleniyorum bunlar ayni zamanda adet belirtisi bunuda biloyom.bu 5 gun nasil gecicek bilmiyorum hani varmi yokmu suphesi beni cok strese sokuyo yoksa yok calismalara rabbimden istemeye devam ama beklemek beni cok geriyo:KK64:
Bi erken gebelik testi mi alıp yapsan canım . En azından stresin azalmış olur d
Bi erken gebelik testi mi alıp yapsan acaba canım. En azından stresin bir nebze de olsa azalırdı

Erken gebelik testini
Bi erken gebelik testi mi alıp yapsan canım . En azından stresin azalmış olur d

Bi erken gebelik testi mi alıp yapsan acaba canım. En azından stresin bir nebze de olsa azalırdı
Erken gebelik testini cok erkenden yaptim:halay:uzerinde iliskiden 6 gun sonra yaxiyodu ben bekleyebilirmiyim bekleyemedim tabikide yaptim ama sonra okudum bi cok yorumda o kadar erken sonuc vermiyomus. Anlican beklemedeyim zorda olsa.

Erken gebelik testini

Erken gebelik testini cok erkenden yaptim:halay:uzerinde iliskiden 6 gun sonra yaxiyodu ben bekleyebilirmiyim bekleyemedim tabikide yaptim ama sonra okudum bi cok yorumda o kadar erken sonuc vermiyomus. Anlican beklemedeyim zorda olsa.
Hayırlısı olsun arkadaşım :) biraz daha dişini sık bakalım, inşallah güzel haberler verirsin bizlere

Kizlar aranizda adetten 4 gun once agriyla birlikte kahverengi lekelenme yasayan oldumu. Adetime 2 gun var ama 2 gundur lavaboya gittikce kahve lekeler oluo bazen daha belirgin bazen daha belirsiz. Idrarada da bikac kucuk kum gordum sanki yada bana oyle geldi bilmiorum cunku ole bi problemim yok varsada bilmiorum. Enfeksiyon yada kum olsa olurmu boyle seyler varmi aranizda boyle bisi yasayan

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@AleooVeraa
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
Cascade_ Cascade_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
S Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
Arkadaşlar Merhaba,

@elaaaam
@nyks_42
wiha02 wiha02
Delirella Delirella
@elvin09
@Kontess08
@AleooVeraa
@tazegelincikk
@duskapani
M Muhendisella
Cascade_ Cascade_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
@Sinemsara07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
S Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
Delirella Delirella canım beni de eklermisin 2 gün önce aşılama yapıldı son 12 gün beklemedeyim

Kizlar aranizda adetten 4 gun once agriyla birlikte kahverengi lekelenme yasayan oldumu. Adetime 2 gun var ama 2 gundur lavaboya gittikce kahve lekeler oluo bazen daha belirgin bazen daha belirsiz. Idrarada da bikac kucuk kum gordum sanki yada bana oyle geldi bilmiorum cunku ole bi problemim yok varsada bilmiorum. Enfeksiyon yada kum olsa olurmu boyle seyler varmi aranizda boyle bisi yasayan
Acaba yerlesme kanamasi olabirmi rabbim hakinda hayirlisini versin insallah

Kızlar ne durumdasınız belirtiler vs. ???
2 ekimi bekliyorum ve bende hiç bir belirti yok ne göğüs hassasiyeti ne kasıklarda ağrı batma :) galiba bat kasım tarihi beni bekliyor ....

X