Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende rahatsız8m bugünlerde tansiyonum neden bilinmez ç8ktı tüz tüketmedigim bi zamandı üstelik 14 e kadar çıktı halsiz ve yorgunum biraz konuları bende bulamıyorum girmeden bildirimler görünmiyor eskiden alıntıda bildirim mail olarakta gelirdi ama şimdi oda yok

Bazılarımızda var sanırım bu sorun bildirim bazılarınızda yok.

Geçmiş olsun cnm, doktorun Ne diyor peki?

Ben de ye ı katıldım aranıza. 1 yıldır 2. Cocuk dusunuyoruz ama olmuyor Dr a gittim rahimde yara ve enfeksiyon cıktı gecen ay fıtıl kullandım. Sımdıye kadar adetim hep 28. Gun sabah olurdu şaşmazdı bu ay acaba fıtıl den mı etkilendi 2 gun gectı hala olmadım test yaptım 3 kere negatif cıktı

Geçmiş olsun canım dikkat et kendine Dr ne diyor peki

Bir iki gün daha bekle cnm kan testi yaptırırsın.
Ve İnan bunu tüm samimiyetimle söylüyorum üzülme. Burada benim gibi daha bir çocuğa bile sahip olmayan kadınlar var. Şükür çocuğun var ikincisi de olur inşallah

Hoşgeldin

Tesekkur ederım hakkımızda hayırlısı olsun insallah

Bat 3nisan kızlar bugun kasıklarımda zonklama gibi batma gibi bi ağrı var adet ağrısına bemzemiyo zaten benim adet ağrım pek olmaz sökülme ağrısı olur genelde sızlama şeklinde az az akıntımda devam ediyo bu ay inşallah hayırlısıyla güzel haberler alabilirim 3 nisanı sabırsızlıkla bekliyorum test yapmamak için zor tutuyorum kendimi aslında 13.gün bugun

İlişkiden 11 12 gün geçti daha kızlar ve sabah ilk idrarla yapmadım 3 4 saatlik bi idrarla yaptım sizce varmı bi umut hemen çıkmadı tabiki ilk 4 5 dk bişey göremedim bıraktım kapı çaldı babam geldi o gidesiye yarım saat falan geçmiştir bi daha bakayım desim bi baktım çizgi görünüyo

Eklentiler

• Screenshot_20190401-155123_Kadnlar Kulb.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 32
Canım ben 2 gün gecikince yapmıştım testi
Bir de geç döllenme ise geç çıkabilir
Bat Ne zaman

Canım ben 2 gün gecikince yapmıştım testi
Bir de geç döllenme ise geç çıkabilir
Bat Ne zaman
Bat 3nisan daha benim gecikme olmadı yumurtlama ve ilişkinin üzerinden 11 12 gün falan geçti işte anca daha

Kızlar günaydın kandiliniz mübarek olsun rabbim hayırlı dualarımızı labul eylesin bizleri beklediğimiz o güzel meleklere hayırlısıyla kavuştursun inşallah dün gece şeffaf akıntı içinde tırnak ucu kadar kahverengilik görmüştüm peçetede sabah kalktığımda normal akıntım vardı kahverengilik yoktu sevinsem mi ki artık yerleşme böyle bişey deme bat 3 nisan yani yarın

Birley kalmamış bat a canım. İnşallah hayırlısıyla gecikir de hep beraber seviniriz

Herkese hayırlı kandiller

ikigün geçsin anca çıkar idararda sen erken yapmışsın lekelenmeden bile hemen çıkmaz beklesen iyi olur

Kızlar uzun zamandır yazamıyorum malum artık ağırlaştım iyice bir tansiyonum çıkıyor bi kasığıma kramp giriyor bi bacagıma derken sıkıntılı günler basladı alışverişts başladı derken valla iyice sitrese girdim ben rabbim bu mübarek gece hürmetine sıkontısı olanlaraın sıkıntılarona çare müjde bdkleyenlerede mijdeli haberler nasib etsin inşaAllah ben inanıyorum tsk tek haberlerinizi alıcaz burda biri hamile biri doğum yapar oo ne haberler olacak burada şaka gibi daha dün gibi hamile olduğumu size burda haber verdim derksn üzerinden koca bi 7 ay geçmiş hem üzüldük hem güldük hepinizi kardeş gibi seviyorum hepiniz iyi olun mutlu olun rabbim hayırla murad ettiğiniz ne varsa bu gecde hirmetine sizlere nasib etsin sizi kocaman seviyorum

ikigün geçsin anca çıkar idararda sen erken yapmışsın lekelenmeden bile hemen çıkmaz beklesen iyi olur
Belli belirsiz silik bi çizgi çıktı canım ama lekelenme yeni oldu daha bugunde bi kere oldu aynı dün geceki gibi başkada olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…