Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah sabır versin canım oglunu sana bagıslasın inşaallah bi kardes gelir ogluna
İnşallah canım hayırlısıyla. Rabbim isteyen herkese ümmeti Muhammed e bizlerede nasip etsin inşallah olan evlatlarımıza sağlıklı sıhhatli uzun ömürler versin bütün hamilelere hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

İnşallah hayırlısıyla olur canım,ya amin bizim hiç olmamıştı ben tabi düşünmedimo ihtimali havalara girmiştim hamileyim diye gerek duymamıştım :KK70: şimdide pek umudum yok yavaş yavaş çoğalıyo gibi pede gelen yok ama tuvaletimden sonra geliyo baya kırmızıya döndü yinede şimdilik normal edetime göre cok cok az hiç buay üzülmedim ama doğru düzgün takvimi bile açıp bakmadım önümüzdeki hafta oda yerleştirmem değiştirmem gerek bi kaç kullanmadığım eşya taşıcam annemlerin eve dolap,masa falan o yüzden eşime yardımcı olamazdım mutfağıda yerleştiremezdim o yönden biraz sevindim doğrusu :KK48:
Adet mi oldun yoksa kız ilaç sayesinde erkene geldi demekki oldunsa

Adet mi oldun yoksa kız ilaç sayesinde erkene geldi demekki oldunsa
Valla bilmiyorum ki hala bi anlam,veremedim kafama takmamak,için,adet oldum diyorum kendime ama adet gibi akmıyo ki sık sık tuvalete sıkıştığım halde akmıyo bi damla bile pede sadece tuvaletten sonra 6 7 damla kadar akıyo o kadar gerisi yok normalde benim adetim yıllardır erkende gelse geçde gelse ilk gün o bölgem kopcak,gibi sızlar altıma kaçırır gibi şakır şakır akar tutamam yani bugun hiçbişey yok ağrı sızı dün gece baya bi vardı ama bugun hiç yok eğer gerçekten bu adetse bi yaşıma,daha girerim herhalde anlam veremiyorum adet kanı gibi değil alakası yok yani hçbakalım,yarın nasıl,olcak umutlanmakta istemiyorum çünkü bi kere 10 gün kahverengi lekelenme sonrası kanamam başlamıştı testlerimde pozitifti o zaman ama kimyasal gebelikti acaba yarın erken gebelik testini yapsam mı ki yada bi gun iki gun daha mı beklesem bilemedim ama

Merhaba kizlar bende bu anne olmak istiyorum agustosta kimyasal gebelik yasadim ve o gunden beri deniyoruz hala yok maallesef. Ovulasyon takibi yapiyorum 25 ocak bat benim
Meraba canım hoşgeldin geçmiş olsun,benimde bat 23 ocaktı sözde ya adını koyamadığım,bi kanamayşa karşıkarşıyayım bakalım bi kaç güne belli olur ne olduğu hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah :KK51:

Meraba canım hoşgeldin geçmiş olsun,benimde bat 23 ocaktı sözde ya adını koyamadığım,bi kanamayşa karşıkarşıyayım bakalım bi kaç güne belli olur ne olduğu hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah :KK51:
Hosbulduk canim tesekkur ederim. Adet kanamasindan farkli mi ki bu kanaman?

X