Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hoşbuldum canım iyiyim çok şükür durumlar biraz karışık her zamanki gibi:))) sen nasılsın ne var ne yok bebiş var mı
Malesef ya aynıyım bende arap,saçı gibi devam işte benimde geçen ay baya bi felmedi adetim aksine şeffaf uzayan bol bol alıntım gelmişti ben hamileyim sanıyodum tabi geç yumurtlamaymış onun üzerinden 14gun sonra adet olmuştum climen kullandım hormon hapı işte 6 7 gün oluyo biteli korunöadım ovulasyon testleri yaptım ama bugun kahverengi lekelenmem oldu akşama doğru pembeli kahverenkli gibi oldu ama hala az adetim diyemiyorum hiç bu şekilde adet olmadım yani sızlama sökme sancısı falanda yok anlamadım hiçbişey bekliyoruö bakalım çoğalacak mı diye

Allah allah çok değişik şeyler yaşıyoruz. Allah bizim gibi olanlara da bize de sabır versin inşallah canım. Belki de bir mucize olur belli mi olur Allahtan ümit kesilmez:)) hayırlısı olsun hakkımızda. Ozaman bende çooook geç yumurtladım. Bir kere birlikte de olduk bakalım nolacak

İnşallah hayırlısıyla olur canım,ya amin bizim hiç olmamıştı ben tabi düşünmedimo ihtimali havalara girmiştim hamileyim diye gerek duymamıştım şimdide pek umudum yok yavaş yavaş çoğalıyo gibi pede gelen yok ama tuvaletimden sonra geliyo baya kırmızıya döndü yinede şimdilik normal edetime göre cok cok az hiç buay üzülmedim ama doğru düzgün takvimi bile açıp bakmadım önümüzdeki hafta oda yerleştirmem değiştirmem gerek bi kaç kullanmadığım eşya taşıcam annemlerin eve dolap,masa falan o yüzden eşime yardımcı olamazdım mutfağıda yerleştiremezdim o yönden biraz sevindim doğrusu

Yani normalde ovulasyona kadar deniyor ya 12 gün kullanın die sen tüm aymı kullandın, ben dr gitmedim hiç degerlerimi bilmiyorum oyuzden sadece bal çörek otu tarçın kullanayım dedim
Tam ay değil canım adet olmak iun kullandm ücgün irdan 6 günde adetle 9 sonrasında 5. Günde yumurtlama oldu toplam 14 gün canım

2 ay önce bende sadece çörek otu bal tarçın kullanmiştım Bi kaç kerede incir kürü yapmıştım incir kürünü akıntım kahverengi olunca yapmadım acaba onun içinmi kist oluştu
İncir kürü kist yapmıs olabilir iste kafaya göre yapmamak lazım ben sorunuma göre yapmıştım canom testeredisliyi kullanmazsan gelişen yumurta çatlayamaz ve büy7yemez yumurta olusmussa fazla onlar.kist olmuştur işte sadece birsey kullanmak iyi değil biri sadece bal küri ilemi kaldon derse ben hayır derim bunun öncesi var sonrası ar sonuçta demi sorunları ive ortadan kaldırmak lazım sonra azar azar abartmadan yapmak lazım

Testere dişliyide ovulasyona kadar mı yaptın o zaman

Doğru diyorsun canım kahverengi akıntım olunca hemen bırakmıştım zaten ama bal devam etmiştim yanında başka bişey kullanmamiştım keske o zamanda sana sorsaymışım o yüzden şimdi karar verince direk sana sordum inşallah fayda eder

Testere dişliyide ovulasyona kadar mı yaptın o zaman
Onu kullanabilirsin onun zararı yok canom hemen baslasan daha iyi onun icin kullanabilirsen ayı tamamla kullanamazsan yumurtlamaya kadar kullan ben yememe icmeme de dikkat ettim mesela yumurtlamadan sonra sürekli havuç yedim bal kürinden sonra yumirta stlasın diye çatlamaz kalırsa kiste dönebilir mesela incir kürünü herkes kullanamıyor menapoz riski olanalr asla kullanmamalı ama kutlaka testeredisli kullanılmalı

:)) hayırlısı olsun canım ozaman yapacak bir şey yok bir dahaki aya nasipse

Şuan kistin varmı canım sogan kürü yap istersen bi yanında yine testeredisliyi kullanabilirsin adete kadar adetindede bal kullanırsın oomazmı

Şuan kistin varmı canım sogan kürü yap istersen bi yanında yine testeredisliyi kullanabilirsin adete kadar adetindede bal kullanırsın oomazmı
Soğan kürü yapmıştım daha öncede yapmıştım ve yaptığım ay hamile kalmıştım kistim var yarın Dr sonuçlarımı gösterip doğum kontrol hapına başlıcam

daha 24 yaşındayım daha menepoz sorunumuz yok şükür de işte bian önce anne olmak istiyorum Allah kısmet ederse inşallah

Şimdi adete 7 gün var bu ay adet olayım sonrası da başlayayım ma ikisi beraber kullanmakta sakınca varmı acaba

daha 24 yaşındayım daha menepoz sorunumuz yok şükür de işte bian önce anne olmak istiyorum Allah kısmet ederse inşallah
Yaşla alakası yok canım hormonel olarak erken yaşta bile bu sorunla karsılasan cok oyüzden hormonları bilmeden hicbirşey yapmama taraftarıyım ha bir testeredisli sorun çokarmaz hormon düzenlediği icin digerleri sorun olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…