Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Üzildim ya bu doktorlar olmasa bi dert olsa ayro insanı sürindirmesinler bazı hastaneler ultrasonu öne almak için ücret koyuyor bunu unutma öyle bire olursa sor ücretli cekilebiliyormu diye beklemeye deymez okadar zaman sonra kim öyle kim kala kaldı ki ultrason neyine yaroycak enfeksiyon varsa nerden bilecek mikrobu nerden görecek vay halimize ya

A
Aynen oylr

Aynen valla öncesinde senin nezaman bi bebeğin olacak diyr tak8lırdı şimdide kandırildom diyr dedim sende çok sevme napalım :)
Kalktığımdan beberkasıpımın sol tarafına batma oluyodu baya bi acıyodu ama geçti şimdi akıntı da yyok bugunde bi lans varmıdır acaba ki tutmamışsa bu kadar sancılı olmazdı hiç hissetmezdim bu kadar belim sol tarafım acıdı baya inşallah olur ya bu ayın son şansı bu artık benim sonra 1 hafta bide bitmesini bekle kırmızının

Aytanesii Artık yani ne dicemi bilmiyorum bana normal gelmiyo ya bi doktora gitmeyi düşünüyorum artık

Eklentiler

• 20181205_195049.jpg
    22,6 KB · Görüntüleme: 37
Aytanesii Artık yani ne dicemi bilmiyorum bana normal gelmiyo ya bi doktora gitmeyi düşünüyorum artık
Kan ver bi bakalım Canım benimde adetim geciktiginde iki ay olman8ştm ya baya mide bulantısı kasik ağr8sı yaşamıştm ama direk bal kürine baslayamadm keşke diyorum daha erken başlayaydım sende başla biran önce kan verirsin yine zararıda yok nede olsa

Eşimle konusup kadın doğuma randevu alcam bu olmucak böyle 3 4 gün önce yaptığım testte çizgi bu kadar belli değildi şimdi de cok belli değil bugun kasıklarım gerçekten cok batıyo anlamadım iğne batırıyolar sanki içerden

Salı gunune aldım randevu üzgünüm gerçekten kokularım var şuan dış gebelik falan mı acaba değer varda cok mu uavaş yükseliyo ondan mı böyle oluyo anlamıyorum

Aynen en azından test yapsınlar ne nedir öğrenmiş olursun

Kötü düşünme Canım Rabbim daha iyi bilir
En son cumartesi yapmıştım 3 gün önce yapmıştım ondada çıkmıştı ama kamerada görğncek kadar cok görünmüyodu şöyle ki 28kasım negatif o test hala negatif duruyo onda hiç cıkmadı çizgi 1aralıkta yaptığımdada cıktı ama hayal gibiydi kamerada görünmüyodu 5 aralık yani bugun yaptığım testte gene cıktı çizgi 1 aralıktakinden biraz daha belli ama daha belli olması gerekmezmiydi salıya kadar beynimi kemirir bu olay benim ya

Herkeste durum aynı olmaz Canım inşaAllah hamilesindir bunları dert etme bence

Bana vereblrsn :))

Buda ikinci hamileliğimdeki yaptığım testti ertesi gun 34.5 cıkmıştı kanda o zamanda adetim cok geç geliyodu belirli bi tarihim olmuyodu inşallah gene öyle bişeydir belkide benim idrarımda geç yükseliyodur

Eklentiler

• FB_IMG_1532992166638.jpg
    32,2 KB · Görüntüleme: 32
Ben tarlusalı bitirdikten 12 gün sonra adet olmuştum

Yarın gidiyorsun dimi inşaAllah kötü birşey çıkmaz Canım

Yarın gidiyorsun dimi inşaAllah kötü birşey çıkmaz Canım
Salı gunune randevu aldım gideceğim doktor doluydu o zamana kadar cuma yada cumartesi gunude test yaparım bi daha bakalım ne cıkcak elimde bitane test var netten aldıklarım pazartesiden sonra 2 3 gune anca gelir saha bugun onaylandı diye mesaj geldi

Anladım Canım inşaAllah iyi olur sonu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…