Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben de normal Doğumdan yamayayım cnm zaten. Özellikle korkulacak bir şey olmadığını belirtmek istedim :)

Biz nabcaz böyle yaaa
Yapacak bişey yok napcaz çay demlicez mis gibi senin bata kaç var belirtiler neler bi özet geç kız belirtiler falan günleri sırala bakim ben de yenilerden sayılırım herkesi bilmiyorum o yüzden bi farahla aytenazmiyi biliyorum sadece

Benzetmen güzeldi valla hayata karsı kurulmuş gibiler dimi haklısın

Ben iki ay geçti adet in üzerinden

Benzetmen güzeldi valla hayata karsı kurulmuş gibiler dimi haklısın

Evet ya. Herkes birbirine nasilsiniz, iyi misiniz diye sorar ama ictenlikten degil, kibarliktan. Baslarda ben saf saf anlatiyordum, o oldu, bu oldu diye. Meger anlatilmazmis. Kan kustum kizilcik serbeti ictim diyecekmissin. Benim esim de yabanci, o daha iyi biliyor tabii bu durumu.

Beni Turkiye'de insanlar soguk ve mesafeli bulurlar. Ben bunlari soguk buluyorum. Dusun yani.

Bide lostwordu biliyorum diğerilerini geldiğşmden beri pek görmedim bide yeni hamile olan arkadaş vardı bide aag gibi nicli biri vardı biliyomuşum baya gene

Ayy oda zor ya insan şöyle karışıklı çay içip çidem çitliyip iki lafın belini kırmak istemez mi meraklı meraklı noldu naptın anlat diye dimi ya

Ben de normal Doğumdan yamayayım cnm zaten. Özellikle korkulacak bir şey olmadığını belirtmek istedim :)

Evet evet! Haklisin ve senin de dedigin gibi korkulacak hic bir sey yok. Epidural yaptirsin herkes, doktor it dedikce itin. Cikiveriyor zaten. O ani anlatamam size. Vucut o kadar rahatliyor ki. O agirlik gidiyor, karniniz iniyor. Bebeginiz kucaginizda. Hersey yolunda, saglikli, ve olmasi gerektigi gibi.

Allah askina kim kimi kesip bebek cikariyordu yuz yillar once. Kadinlar tarlalarda dogum yaparlarmis, kendileri gobek bagini keserlermis.

Kimse evladini rahim yolundaki probiyotiklerden mahrum etmesin. Osman Muftuoglu gunah isliyorsunuz, cocugunuzu mahrum ederek bundan diyordu. Arkadaslar normal dogum yapmak memeden sut vermek kadar onemli (aksi bir saglik durumu olmadigi muddetce). Lutfen Turkiye'deki bu durumu ancak bizim gibiler degistirebilir.

Gerçi benimde halamın kızı var benle yaşıt dışarda doğdu büyüdü aynı dediğin gibi hiçbi samimiyetini görnedim ben konusurum o susar hiçbileyi merak etmez ilgilenmez bizim gibi uzun uzun anlatmazda öyle

ÖÖzendim valla ya ne güzel anlattın öyle izledikçe özeniyorum zaten nasip olmadı bana

Evet cok konuskanlar bir bilsen...benim esim de hic konusmaz. Cok nadiren konusacagi tutar. Babalar ile ogullar birbirleri ile el tokalasmasi yapiyorlar, sarilmazlar bile.

Bir dahakine olmaz mi?
Ssvd diye bişey var duydum ama iki sezerysnım var son sezerysnı olalı 3 yıl oluyo ssvd yide her doktor kabul etmiyo üstlenmiyo baktım yani araştırdım ama iki kızım var riske atamam ilki cahillik özel hastanenin tuzağına geldik gibi hissediyorum biraz şimdilerde inan

test yapmakta keyifli her seferinde bugün yapıcam yarın yapmam diyorum ama yine de durduramıyorum kendimi :)
Valla keyifli cnm cidden olsada yapsam görsem ne var yok şimdi bile y\pardım netten alsaydım keske ya gelesiye 2 3 geçiyo zaten ondan almadım alsammı ki

Banu Ciftci diye jinekolog bir hanim var. Cok unlu oldu son zamanlarda. Onun sezeryan sonrasi normal dogum olur mu diye bir yazisi vardi. Onu okuyun. Bir cok yere danisin. Bir doktorun dedigine bakmayin:
http://www.drbanuciftci.com/sezaryen-sonrasi-vajinal-dogum-ssvd/

Benim kuzenim de ucuncuyu doguracak. Haril haril hastene ariyor normal dogum yaptiracak iki sezeryandan sonra. Insanlari kandiran, parasini calan bu zihniyet Turkiye'nin her yerinde. Biz ne muasir medeniyet olabiliriz ne baska birsey bu akilla. Yazik ya.

Duymuştum o kadını uygulaması var bende hatta cok güzel bi bakayım araştırmak lazım evet

Microblading'i ben yaptırıyorum som seansım olacak yaptırdığım kişiye sormuştum hamileliğin ilk 4 ayı yapmıyoruz demişti yaptırmadan öncede sormuştu hamilelik var mı diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…