Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim sagol ilgin için.
tuplerim tikaliymis hsgye bile gerek yok dedi hamile kalmam onbinde bir ihtimalmis direk tup bebek dedi. kendi yapıyormuş tup bebeği.
şüpheli haller bana göre ama yıkıldım bir kez daha :KK43:
Hsg ye nasl gerk yok ya bi kere birdaha o doktrora gtme cnkü o doktr para pesnde belli Allahım sana nasip etsnde tüp bebeksz inşallah rezil rüsva olr. Sen tekrar cek brokoli kürü yap Allaha bırak

Kızlar ne güzel insanlarsiniz siz ❤
tel alintilamiyor tek tek yapamadım ama aytencim usenmemis araştırmış çok sagolun hepiniz. brokoli kurunu araştırdım ben de. soğan ve brokoli kuru yapacam kist de var bi de çünkü. inşallah işe yarar. ama hangisini once yapmak lazım hala bilmiyorum. elim ayağım tutmuyor resmen üzüntüden :KK43:

tel alintilamiyor tek tek yapamadım ama aytencim usenmemis araştırmış çok sagolun hepiniz. brokoli kurunu araştırdım ben de. soğan ve brokoli kuru yapacam kist de var bi de çünkü. inşallah işe yarar. ama hangisini once yapmak lazım hala bilmiyorum. elim ayağım tutmuyor resmen üzüntüden :KK43:
Üzülme ya neler neler var tıp ilerledi hem hemde çaresiz dert vermesin yaradan

Kızlar selam ❤️

Yıl sonu işler çok yoğun pek giremiyorum siteye

1. Hamile olup haber verecek olan var mı? Listeyi güncelliyeyim :):oha:
  2. Herşey yolunda mı bir ses verin:KK15:
  3. Kaşıma microblading yaptırmak istiyorum reglye 1. Hafta var. Pek umudum yok bu ay değerlendiremedik diye :işsiz: ama ola ki hamileysem kimyasal makyaj sorun olur mu bu dönemde fikri olan var mı?

Önce soğan dene ozaman Canım troidlerinde sorun varmı bu kürler işe yarar mutlaka kendi üzerind ebirebir işe yarayanlar var hatta ağrı şeklinde hisseden bile var inşaAllah açılacak ilk başta kapalı gibi görinen tüpler aslında tam kapalı olmayabiliyormuş netice alana kadar müsade et kendine sonra rahim filmide cektir yarım açılmışta olsa hepsi açolma şansıda var tüpleri genişletip icindeki iltihabın akmasını sağlıyormuş idrarında ve akıntonda belli olur renk olarakta kisti olanlar genelde akıntıları kahvemsi gibi olabiliyormuş bunları yaparkende korunmaya gerek yokmuş birde hemşire dedigim vazalinli birşey önermis birine açılmış öyle diyor önce bunu yap Rabbim den ümit kesilmez Allah her derdin devasını vermiş sabredebilirsen Canım ilk aramada buldum daha nekadar sevindim senin derdine derman olabilecek birşey var diye sende inanarak yap olurmu merak ettiğin birşey olursa sorabilirsin istersen ibrahim saraçoğlu ile irtibat kur ben maille soru sorabiloyordum herşeyi yarsımcı oluyorlar Canım direk ondanda kür alabilirsin eğer dozunu ayarlayamam dersen

Kızlar selam ❤️

Yıl sonu işler çok yoğun pek giremiyorum siteye

1. Hamile olup haber verecek olan var mı? Listeyi güncelliyeyim :):oha:
  2. Herşey yolunda mı bir ses verin:KK15:
  3. Kaşıma microblading yaptırmak istiyorum reglye 1. Hafta var. Pek umudum yok bu ay değerlendiremedik diye :işsiz: ama ola ki hamileysem kimyasal makyaj sorun olur mu bu dönemde fikri olan var mı?
Olur Canım önermiyorlar yapmasan birşey olurmu ki :KK66: kullandığon kremler bile deriden kana karışırken kimyasal makyaj diyorsun birde o kesin karışır

Üzülme cnm Allah dilerseher sekil olr buna inann

K
Ayy allahım çok güzelmiş ya :KK48: merakla bekliyorum resminizi bebişinizle :KK68:
Canım kadın doğum hastanesi baya kalabalok eşleri yakınları içeri almıyorlar orda göremiyor ya aslında merak ediyor bakalım doktor ne diyecek degerlerim normeolsunda ama yarın çıkmaz sonuclar dimi cumaya anca çıkar

X