Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
canim sagol ilgin için.
tuplerim tikaliymis hsgye bile gerek yok dedi hamile kalmam onbinde bir ihtimalmis direk tup bebek dedi. kendi yapıyormuş tup bebeği.
şüpheli haller bana göre ama yıkıldım bir kez daha :KK43:
Başka bir doktora gotmelisin Canım üniverste varsa hatta daha iyi olur bence karamsar olma inşaAllah bu derdi veren Rabbim dermanınıda nasib etmistir senin bulman gerekiyordur araştır sonra karar ver tek doktorla olmaz bazıları sadece çıkar icin bile kendileri yaptıkları icin senin tüm yollarını kapatabiliyorlar yeni yöntemler bulunuyor haberlerde görmüştüm araştır elbet senin durumunda olanlar vardır ama durumundan emin olmalısın sonra da istersen hep beraber araştıralım inşaAllah sana şifa verecek bir yol buluruz üzme kendini

Gerçekten cnm ya rabbimden umut kesilmez oralarda doktorlar hastaneler nasıl hiç bilmiyorum ama bi kaç doktora daha git hsg bile çekilmeden nasıl bu kadar emin olabilir ki bi doktor anlamadım hem bazen hsgden sonra tüpleri açılıp hamile kalanlar oluyo hiç belli olmaz ciddi bi konu bi kaç doktora daha gitmekte fayda var Merlin_Merlin Merlin_Merlin

Ben birkaç şey buldum önce araşt8rsın emin olsun yarımcı olucam inşaAllah Rabbim den umut kesilmez bir kadına doğum hemşiresi yardım etmiş tüpleri açılmış senin neden açılmasın bu doktorlar hepten paragöz olmuş ya yazık Merlin_Merlin Merlin_Merlin

İnşallah 2019 a bütün isteyenler hamis olarak girer ben de dahil bir düşük yaptım dört ay oldu daha tık yok iki aydır 50 test yapmissimdir eşim dedi beni batirdin :-):-):-) adam haklı cidden batirmisim bakınca cekmeceye
Sonunda mutlu haberi alsınlar o batmalar hikaye nasıl mutlu olurlar servetleri gitse umurlar8nda olmaz :))

Anladım canım, inşallah bir daha öyle bir şey yaşamazsın. Hamile kalana kadar insan başka bir şey düşünmüyor ama hamile olduğunu öğrenince de telaş başlıyor sağlıklı mı tutunacak mı diye.
Ben yaşamadan bilmiyordum öyle olduğunu. Yani oldu sandım artık başka ihtimal düşünmedim. Ama şuan farkındayım tabiki Allah herkese hayırlısını nasip etsin inşallah

4 aylık evliyiz ve bu ay bebek sahibi olmaya karar verdik. Yumurtlama döneminde 2 kez korunmadan ilikişye girdik inşallah tutmuştur. İlk seferde hamile kalan var mı aranızda ?

Haklısın cnm bende bi seviniyorum bi düşünüyorum bakalım senin yarın ne cıkcak ben yapamam şuan kendim çıkabilsem alırdım da heryer o kadar uzakki cıkasım yok hiç ben batı beklicem artık nasipse senden umutluyum yarın inşallah çizgi çıkar gene :)
Ay inşallah Allah razı olsun hayırlısıyla bir murada ersek hep beraber:) bakalım bende heyecanlıyım eşim de bilmiyor onu da umutlandırmak istemiyorum çok üzülüyor belli etmiyor ama

4 aylık evliyiz ve bu ay bebek sahibi olmaya karar verdik. Yumurtlama döneminde 2 kez korunmadan ilikişye girdik inşallah tutmuştur. İlk seferde hamile kalan var mı aranızda ?
İlk seferde kalınır tabii Allah nasip ederse neden olmasın. Ben ilk ayımda kimyasal gebelik geçirdim umarım sağlıklı bir şekilde olursun :)

X