Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hormon testim aşagıda cnm yumurtam var ama gelip çatlama seviyesine gelen yumurtam yok bende tam çözemedim ama çok yumurtan var ama hiçbiri gelişip çatlayacak durumda değil dedi

Eklentiler

• 48ADDB3A-A79D-48BE-9868-70E45F5258D7.jpeg
    113,6 KB · Görüntüleme: 27
Hormon testim aşagıda cnm yumurtam var ama gelip çatlama seviyesine gelen yumurtam yok bende tam çözemedim ama çok yumurtan var ama hiçbiri gelişip çatlayacak durumda değil dedi
Canım fsh değerinle lh değerin aynı seviyede olmadığı için yüzde yüz polikistiksin hemen testeredişli aslan pençesi kullan hiçbir doktor bunları dengeleyemiyor malesef tsh değerinede dikkat et sende dere otu kullan onu 2 nin altına indirecek

Tiroid değerim 2,9ama yüksek dedi nette 2buxuk isteniyor o minnak değer çokmu önemli sende de olduğu için soruyorum biliyorsundur belki
Canım benim kide 2 üzerindeydi ama 2 altına indirdim ilaç falan kullanmadan tavsiyeme uymanızı öneririm

Nası kullanacam onları bana yardımcı olurmusun çokmu ileri durumda ya bana doktor pko dedi ileri durumda sesi sonrası bende koptu kadın anlattı ama ben yarısını anlamadım

Nası kullanacam onları bana yardımcı olurmusun çokmu ileri durumda ya bana doktor pko dedi ileri durumda sesi sonrası bende koptu kadın anlattı ama ben yarısını anlamadım
Bak fsh değerin diyelim 4 bunun bir birim üstinde olsun lh azda olsa polikistik der doktor ama o yönde ilerlerse ileri derecede der ama onu kontrol altına almak mümkün sabırlar yapmalısın moralini sakın ama sakın bozma bak çaresi var enazından doktorun bile şaşıracak sonuca emin ol

Bitkisel seyler sonuçta şüphe etmeden denebilirim şimdi araştırmaya başladım ama sende denedin mi Nası yapılıyor Nası sonuç aldın ben bireysel olarak değerlerimi araştırdığım için sıkıntı Yok galiba diye düşünmüştüm. Doktorda senin dediğin gibi Birseyler dedi bi değerin digerini katlamış kesin pko sın dedi ama ben birseycik anlamadım

Bak saraçoğlunun sayfasından aldım

Polikistik over, Kist, Miyom ve Polip Şikayetlerine Karşı Soğan Kürü Kullanımı!

Kaynamakta olan 1,5 (250-300 mL) su bardağı klorsuz suyun (içme suyu) içerisineince kabuğu soyulmuş orta boy 1 kuru Soğan dörde bölüp atınız. Beş dakika kapağı kapalı olarak kaynatınız. Ilıyınca süzünüz ve içiniz. Boş mideye günde iki kez içilecektir (öğleden evvel ve öğleden sonra). Her aşamada taze yapılmalıdır.

Uygulama adet (regl) bitiminden 3-7 veya 10 gün sonrasında başlanır ve ilk ay 15 gün diğer aylar 10'ar gün olmak üzere toplamda 4 ay boyunca yapılır ve kür sonlandırılır.

Kür kullanımı desteklemek ve olumlu sonuç alabilmek için 15 günlük soğan kürü ardından testeredişli aslanpençesi bitkisinin günde 2 defa kullanılması gerekmektedir.
Buda bir su bardağı klorsuz suya bir tatlı kaşığı testere dişli aslan pençesini kaynayınca koyulur ve kapağı kapalı altı kısık bir şekilde 5,6 dk kaynatılır altı kapanıp ılıyınca süzilür sonra bunu sabah ve akşam yemekten iki saat sonra iç ikisini beraber yap soğan küri kistleri atacak rahmi temizleyecek testere dişlide hormonları düzene sokacak kist oluşmasını bu nedenle engelleyecek

Bende pko yum. Korkulacak bişey yok. gebelik için bir sürü tedavi imkanı var. Ben 3 kere klomen tedavisi yaptım olmadı. Bu ay aşılama yapıldım beklemedeyim.

Canım bazı değerlerin seviyesi diğerine bağlıdır birbirinden bağımsız degil yani bir digerini aşarsa geçerse bu demekki sirun var dere otunuda tüketmeye başla ki tsh değerin düzelsin ben kullandm hepsini bende kist yoktu ama kullandm sogan kürinü midem rahatsız oldugunda devam edemedim ama testeredisliyi kullandm doktlrum şok gecirdi bir ayda değrlerim normale dönmüş ama adet olmamıştm dengem bozulduğu icin birde ben bal kürü yaptm adet olayım diye daha üçinci gün adet oldum inanamadm ilaç vermisti doktor ama acillik oldum daha ilk gündden ilaçlara alerjim var kesinlikle hormon ilacı alamıyprum bal kürü ayr8ca yumurta da geliştiriyor estradiolüm 20 bile olmazken benim değerim adetim 4.günü 300 olmustu ben adet bitimine hatta yumurtlamaya kadar devam ettim testere dişliyle sonuç o ay hamile kaldım :)

Aynı anda yapsam nolur ki doktor regl de gel sesi 5 Aralık’ta olacam çok vaktim YÖK hemen klomene başlayacak. Çok teşekkür ederim cnm bu Arada araştırdın buldun saol

Aynı anda yapsam nolur ki doktor regl de gel sesi 5 Aralık’ta olacam çok vaktim YÖK hemen klomene başlayacak. Çok teşekkür ederim cnm bu Arada araştırdın buldun saol
Yapabilirsin rn hepsini bir arada yaptım adwt döngün düzenlimi düzenliyse bal kürino adetin baslangıcı kullanabilorsin zaten adetine yaklaşmoşsın bence basla hemen

İnş güzel haberler alırsın cnm ama benim pko çok ileri durumdaymış ondan endişeliyim
Hiç endişelenme Canım yeterki hormanel dengen azıcokta olsa dizelsin brde bol sebze ve su tüket ben bolbol havuc yemiştim cok severim hem mideye iyi geliyor hemde ibrahim saraçoğlu tavşanlar nesen hızla ürerler diye bir sunucuya sordu izliyorsum bende neden dedi havuc dedi mucize bu konuda oda yumurta catlaması icin çok önemliymiş yumirtlama döneminde öneriyorlar sen incir kürinü duymuşsundur ona ek sonrasinda havuc öneriyor

Ahhh Allah çıkarttı seni karşıma cnm bende hemen yarın soğan küründen başlıyorum sonr bide bu testere dişli yi bulayım ona başlayayım inş bende senin gibi sonuç alırım doktorum benden çok umutsuz sanki onu şaşırtmak isterim bende

Emin ol şaşıracak adet olsanda testere dişliyi bırakma sakın düz yapraklı olmasın raf ömrünü bir yılı doldurmasın bunlara dikkat et birde klorsuz su kullan birseye yaramaz yoksa kürler

Yapabilirsin rn hepsini bir arada yaptım adwt döngün düzenlimi düzenliyse bal kürino adetin baslangıcı kullanabilorsin zaten adetine yaklaşmoşsın bence basla hemen
Aktardan bulunur o ot sanırım yarın bulabilirsem ikisine Birden başlayayım bide dere otunu çok severim çok çok tüketirim sıkıntı olmaz

Ben geçen sene incirle soğanı yaptım geçen sene hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı sonra bidaha denedim olmayınca bıraktım bende

Emin ol şaşıracak adet olsanda testere dişliyi bırakma sakın düz yapraklı olmasın raf ömrünü bir yılı doldurmasın bunlara dikkat et birde klorsuz su kullan birseye yaramaz yoksa kürler
Soğan küründen biliyorum onu ama işte bu Nası olur çay halinde olanında varmış o işe yararım acep bilemedim ben yaa yarın alayım ama

Ben geçen sene incirle soğanı yaptım geçen sene hamile kaldım ama düşükle sonuçlandı sonra bidaha denedim olmayınca bıraktım bende
Strste yapmışsındır Canım bal küri adeti öne getiriyor kullanorsan zamanla faydası olur sürekli kullanılmoyor ona göre sen bi hormonları düzeltte istersen mesajda atabilirsin istediğin vakit

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…