Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Haklısın bu değerlerim bi düzelsin de inş onuda yapayım çok saol sonunda su değerlerimden anlayan biri çıktı
Benim degerlerimin bozuk oldugunu anladığımda psikolejim bozulmuştu o nedenle iki ay adet olmadm bende bastm testere dişliyi :)) yine adet olmadm sogan küri oda mideme dokundu bende bir taşla iki kuş dedim vuragım bal kürü hem adet olmayı kolaylaştırıyirmus hemde yumurtlamayı sağlıyor e2 diger adıyla estradilo yükseltiyor düşik olanlar da kullanabilir benim degerim 18 lerdeydi estradiol olması gerekn değer 30 üzeriydi bir ayda düzene girdi bir ayda adet beklemeyle geçti ben hergün hamileyim sandm oysa hormonlarım bozuktu hergin dedim imkansız bu hormonlarla doktora yeni tedti gösterdim eskiyi sonra gösterdim dediki bana eskiyi önce göreydim çocuğun olmaz derdim dedi ne yaptın böyle kendine dedi alternatjf tıbba onanmıyorya kendine zarar veirsin dedi azarladı beni basacaktı ilacı tabi ben o ay hamile kaldm rahim filmi icin gün alın demisti bebişim beni kurtardı o eziyetten :)))

Benim degerlerimin bozuk oldugunu anladığımda psikolejim bozulmuştu o nedenle iki ay adet olmadm bende bastm testere dişliyi :)) yine adet olmadm sogan küri oda mideme dokundu bende bir taşla iki kuş dedim vuragım bal kürü hem adet olmayı kolaylaştırıyirmus hemde yumurtlamayı sağlıyor e2 diger adıyla estradilo yükseltiyor düşik olanlar da kullanabilir benim degerim 18 lerdeydi estradiol olması gerekn değer 30 üzeriydi bir ayda düzene girdi bir ayda adet beklemeyle geçti ben hergün hamileyim sandm oysa hormonlarım bozuktu hergin dedim imkansız bu hormonlarla doktora yeni tedti gösterdim eskiyi sonra gösterdim dediki bana eskiyi önce göreydim çocuğun olmaz derdim dedi ne yaptın böyle kendine dedi alternatjf tıbba onanmıyorya kendine zarar veirsin dedi azarladı beni basacaktı ilacı tabi ben o ay hamile kaldm rahim filmi icin gün alın demisti bebişim beni kurtardı o eziyetten :)))
Darısı başıma inş ya bende korkuyorum ondan rahim filmi derse vazgeçerim sanırım

Korkacak birşey yokta ne bileyim her tahlil film bana eziyet ğibi geliyor amarcbur kalınırsa yapılması gerek yapılan sonra hamile kalan cok kisi var sende yaptormam deme sakın
Geçen senede burda gruplarda aktiftim rahiö filmi çektiren çok oldu çok kötü anlattılar ama rahim filminden sonra hamile kalan hatta görüştüğüm Doğum yapan arkadaşlarım da var

Darısı başıma inş ya bende korkuyorum ondan rahim filmi derse vazgeçerim sanırım
Birde uykuna dikkat et hormonlar uykusuz kalanlarda dahada düzensiz oluyor :) hayırlı gedler dilerim Canım Rabbim şu karanlık gecenin sabahında sana yeni umitlar nasib etsin inşaAllah hergünün sabahı yeni bir umut saklı sakın unutma sakın ümitsizliğe kapılma ne pkolular var hamile kalan kendine eziyet etms sakın doktorlar hep bilimsel konusir ama Allah ın ilminin genişliğini sadece ona inananlar bilir bu umutla her yeni güne basla şimdiden :anneadayı::anne:

Aynen benimde oyle cnm ya kardeşime test yapmıştık idrar testi o bilmiyodu bana geldi bigun anlattı belirtileri cok benziyodu al gel test dedim test aldı geldi yaptık onun idrarındada oyle beyaz parçaçıklar vardı 8 haftalık hamile cıkmıştı inşallah bizimde hamileliktendir ya neyin 4.günü Bugun onu anlamadım benim o kadar ağrılarım yok arada kasıklarımda tuhaf bişeyler oluyo bazrn zorlanırsam bi batma oluyo o kadar belimde hafiften ağrıyo cok aşırı değil anlamadım normalde daha cok ağrırdı diğer aylar
Benim de ilk zamanlarda idrarimda beyaz parçalar vardı. Ama ben hiç Hamileliği yormadım. Kesin enjeksiyon yine diye düşündüm.

Testimde b12var ama o demir mi oluyor acaba ya doktorun söyledikleriyle test sonuçları arasında sıkıntı mı var anlayan varmıdır acep test sonucjnu atsam teşekkürler cnm bu arada ben de bi bakayım
Canım B12, demir, D vitamini hepsi birbirinden farklı. Aile hekimine gidip D vitaminine de bir baktır benim tavsiyem. Bu arada testere dişli aslan pençesini benim arkadaşım da kullandı. Fsh’ı 16’lardaydı 7’ye düşürdü 1 ayda. Çok faydalı Aytanesii Aytanesii ’nin dediği gibi:) İnşallah hayırlısıyla bir an önce bebeğine kavuşursun canım:dua:

Canım B12, demir, D vitamini hepsi birbirinden farklı. Aile hekimine gidip D vitaminine de bir baktır benim tavsiyem. Bu arada testere dişli aslan pençesini benim arkadaşım da kullandı. Fsh’ı 16’lardaydı 7’ye düşürdü 1 ayda. Çok faydalı Aytanesii Aytanesii ’nin dediği gibi:) İnşallah hayırlısıyla bir an önce bebeğine kavuşursun canım:dua:
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim kızlar Bugun alacam Allah’ın izniyle ve hemen başlayacam sonuç konusunda bilgilendiririm

Kızlar kasık agrim oluyor çok. Normaldir değil mi ? Kisa kisa olurdu ama bu sabah 2 dakikaya yakin bi agri sizi oldu ??
Sadece kasıktaysa birşey olmaz Canım lekelenme varsa karnın alt bölgesindede oluyorsa doktorunla konuş bsnim gibi aynı şeyleri yaşamanı istemem inşaAllah herşey yolunda gider

Günde üçdrfa aç karnına dere otu ye bir tutam al çok değil çiğne ve bir bardak su iç üzerins en az 15 dk önce olsun bak nasıl düzene giriyor bdn hep onla düzgün sviyede tutuyorum birde testeredişli yardımcı oldu baya
Çok saol cnm ya hamileliğe bi sakıncası varmıdır dere otunun acaba kai yapalım derken göz cıkarmayalımda :)

Senin ne olmustu canım ?
Kanama Canım bir hafta kanamam oldu az kaldı düşük yapıyordum acildeki dotor progestanı vajinadan ald dedi hem yan etkisi az olir dedi hemde daha çabuk etki eder dedi ama yine bir hafta kanamam oldu çok kötüydüm lekelenme gibi değil sanki adetin ortas8ndayım okadar yoğun geldi ki simsiyah cok zordu Canım cok ağladm dikkat et ne olur

X