Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Allah rahmet eylesin sevdiklerine sabır versin mekanı cennet olur inşallah

Aa bak benim göğüs hassasiyeti disinda iki bacagimda da farkli zamanlar da arka baldirdan cekmeler oldu agridan sabit duramiyordum.
Rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım :) arka bacağımdan belime vuruyobenimde basamıyorum üzerine topallıyorum ya bakalım bilmiyorum neden oluyo benim bu ay karman corman oldu hersey 2 aralığı beklicem artık başkka carem yok yumurtlamam oldu bile diyemiyorum

Rabbim mekanını cennet amellerini salih peygamber efendimize komsu eylesin insallah. Kalanlara saglikli hayirli omurler versin. Insallah bebisinde cok iyidir.

Aynen öyle benim de devam ediyo psikolojikse cok sarsılcam bende cnm hepsi karıştı bnm bu ay bide belirtilerde var bide sivilce cok cıkmaya başladı 1 haftadır biri geçmeden biri cıkıyo anlamadım hiç olmazdı bi tanecik cıkardı adete yakın hemen sönerdi oda butun düzenim mahvoldu 2 aralığa kadar beklicem bakalım rabbimden ümit kesilmez kanda 2 cıkmıştı ama bilmiyorum belki ondan sonra yumurtlama olmultur denk gelmiştir ne bilim umut işte düşünemiyorum da artık adet takvimine göre yarın ovulasyon gunu diyo ama bende hiçbi belirti akıntı yok ovulasyona dair yinede bakalım belki gelir değerlendirmek lazım bu ay karaborsaya oldu resmen hiçbişeyi takip edemedim hesaplayamadım

Canım senin belirtilerin neler? Bende mesela göğsüm çok ağrıyor. Damarlarım belirginleşti omuzlarımdakileri bile görüyorum şok oldum harita gibi. Kasık ağrısı vs onları saymıyorum bile. Psikolojik olabileceği için. Ama ağrı ve akıntı psikolojik olamaz diye düşünüyorum. Ben idrar testinde pozitif görmüştüm ama bekliyorum yapmayacağım daha çünkü daha bata 10 gün var. Teste güvenemedim nedense adet günüm gelmeden de kan testi yapmayacağım. Hayırlısı olsun inşallah

Benimde göğüslerimin acısı hiç geçmedi ya dediğin gibi damarlar belli benimde cıkmıştı çizgide kanda cıkmadı ama idrardaki ikinci çizgi kopkoyu çıkmadan inanmıcam belirtikeri dinlemiyorum batmalar oluyo arada oyle hiç umursamıyorum 2 aralığı beklicem sadece kendimi dinlemiyorum hiç neyim var diye en belirgin şey yürüyemiyorum belimden bavağıma kramp iniyo gaz sancısı oluyo o kadar

Evet dinledikçe belirtiler artıyor. Ben hissediyorum ya hamileymişim gibi geliyor bana bu ay Allah yanıltmasın hayırlısını diledim hep hepimiz için de :) ilk ay kimyasal gebelik geçirdim ve belirtilerim benziyor. Çok test yapmadım adet günümde pozitif görmüştüm :) çok silikti ve değerim 19 du nasip olmadı ama iki gün hamile olmak bile çok güzeldi şimdi de öyle düşünüyorum bakalım

İnşallah canım ya

Kızlar benım adet 3.günü tahlillerime bakabilir mısınız normal mı estaradiol düşük mü?

Eklentiler

• Screenshot_20181121-221612.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 37
Daha çok varmış canım biraz daha bekle bakalım inşallah hayırlı haberler alırsın

@
Evet canım biraz düşük. İhmal edilmemeli önemli bir hormon. Doktorla görüştüğünde daha net bilgi verecektir. Geçmiş olsun
Cok teşekkür ederim canım. Doktor bunlara baktı ama bı sıkıntı yok dedi bana nasıl böyle bir seyı es gecebiliyorlar hayret ya

@

Cok teşekkür ederim canım. Doktor bunlara baktı ama bı sıkıntı yok dedi bana nasıl böyle bir seyı es gecebiliyorlar hayret ya
Başka bir doktora daha göster bence belki adet döneminden dolayı düşmüştür bilmeme ben tabiki ama önemli olduğunu biliyorum. İnşallah gerçekten de sıkıntı yoktur. Ama ihmal etmeye gerek yok

Aynı şancı ve batma bende de var canım ana ben daha 18. Gundeyim. Yanı adete çok var daha. Heralde psikolojin diyordum. Internette de mutlu edecek bi yazı bulamadim ama senin bu yorumun yalnız olmadığını gösterdi sevindim <3 benim yumurtlamam yeni geçti daha ama... hakkımızda hayırlısı artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…