Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herşeyde bir hayır vardır üzülme canım.
Okuldayım ve kasık ağrım çok fazla daha adetime iki hafta var psikolojik belirtiler yaşıyor olabilirim ama göğüslerimde hafif bir şekilde sızlıyor. İnşallah müjde habercisidir sabırla bekliyorum :/

Ay bu ay artık iyi haber verirsin inşallah cnm

Nasılsınız kızlar nasıl gidiyo ben karmakarığım hala yumurtlamayı bekliyorum 26.gun bugun benim bakalım şuan için akıntım hala normal bi belirtide yok bekliyorum az kaldı

Canım bir önceki mesaja testin görselini yükledim bakar mısın
Baktım cnm evet belli oluyo ilk dakkalarda mı belirdi önemli olan o bide artık bnm bu testlere guvenim kalmadı bnm bundan daha koyuydu ama kan sonucum negatif cıktı yıkıldım inşallah senin pozitiftir bi kan versene idrarda cıkan kandada cıkar kesin

Evet ilk beş dakika içerisinde belirdi. Bende çok güvenmiyorum malesef. Bu yüzden sevinemedim bile. Daha adetime çok var kan vermek istemiyorum evde olmasa testte yapmayacaktım. Kafam karıştı ama bekliyorum. İnşallah canım hayırlısıyla sağlıklı bir gebelik ve evlat isteyen herkese versin Rabbim :)

Amin cnm ya bende kan 2.0 cıktı ama bilmiyorum ya idrarım cok koyulaştı kokusu değişti akıntım hala devam zaten bilmiyorum sonunda ne cıkcak kan testi için erken miydi acaba olsaydı yada cıkarmıydı bilmiyorum kafam allak bullak

Adetin geçmediyse erken bence bekle biraz daha. Geçen ay benim de 2.30 çıktı ama adet oldum
hemde tarlusal kullanarak. Psikolojik olarak çok yorucu bir süreç ve eşim ne kadar destek olsa da yeterince analayamıyor. Normal benim gibi düşünmesini beklemiyorum. Bat ne zaman senin

Kızlar bu ay cok belirti hissediyorum ben istahim açıldı açlıktan midem agriyor sürekli normalde de çok fazla yiyen biriyim gerci,goguslerim daha yuvarlak sert sürekli beyaz kokusuz akintim var ve belim ağrıyor. Bu arada suratım mayin tarlası gibi sivilce doldu. bunlar da psikolojik çıkarsa bı daha belirti falan umursamicam artık

2 3 aralık gibi olması lazım cnm bat adetim 5.gun bitti 6.gun temizdim 8.gun ilişkimiz oldu o gunden iki gun sonra değişik şeyler anlatmıştım ya işte ilişkiden 13 gun sonra kanda 2.0 çıktı değer acaba kesin bi sonuç mudur ki bi yanım kesindir ovulasyonu bekle diyo bi yanım da bu bazı belirtiker oldukça acaba bi ihtimal var mı diyo

Bence 2.0 de ihtimal var canım belki de henüz yerleşmemişti bile

Hatırladım şimdi canım ama çok erken bence bekle ve ümidini kaybetme. Ben de adetten sonra olan ilişkiden beri belirtiler hissediyorum ve evde test olmasa asla yapmazdım. Şuan kafam karıştı sadece hiç sevinmedim. Adetten hemen sonra çok hamile kalan var neden olmasın. Biraz daha bekle ve idrarda ikinci çizgiyi görmeden bir daha test yapma. Kan verip beklemek daha geriyor ve olumsuz sonuç daha çok üzüyor. Bu yüzden ben beklemeyi tercih edicem. Kan verip beklediğimde çok geriliyorum en azından idrarda pozitif olunca çokta stres olmuyor.

Kanda negatif cıkınca ben belirti falan herşeyi bıraktım kapattım kendimi çunku o kadar belirti psikolojik olabilir mi ya inanamadım kendime pazardan bu yana 5 gun geçti aklımda en ufak bişey yoktu adet takvimine bile girmedim ama dünden beri idrarımin kokusu rengi değişti tuhafıma gitti yani artık kendime inanamıyorum biliyorum ki sizlerde beni cok iyi anlayan tek insanlarsınız hepimiz aynı şeyleri hissediyoruz biley yazıcam inan gene aynısı olcak diye yazamıyorum bile

Bende kan vermeyi dusunmuyodum ki testte benimde ikinci çizgi cıktı dmin olmak için kan verelim dedik kanda oyle cıkınca testin gazabına uğradığımızı anladık

Hiç üzülme canım herşeyin çaresi var en azından sorunu buldun ona göre çözüm bulursunuz öyle düşün soğan kürü ve incir kürü denedin mi çok kişi fayda görmüş

yok canım ihtiyacım var mi yok mu bilmediğim için kürlere hiç girismedim. ama şimdi araştırıp deneyecem bakalım. inşallah faydası olur. ama dediğin doğru en azından sorunu biliyoruz ona göre hareket edecez. bu ay yumurtlama takibi yaptiracam. bakalım folikuller az da olsa biri yumurtaya donusuyor muymus görecez

çok sağol canım desteğin için.
yumurta takibi yaptiracam bakalim bu doktordan umitliyim. onceki hiç ilgilenmemisti.

Çok hayali ben de emin olamadım ama çok erken . Canım regl tarihinde yaparsın netleşir ben de 10 tl lik testle öğrenmiştim ilk gebeliğimi... pahalıya boluna para verme . Regl gününde inşallah haber edersin

çok sağol canım desteğin için.
yumurta takibi yaptiracam bakalim bu doktordan umitliyim. onceki hiç ilgilenmemisti.
Ne demek canim hepimiz yasiyoruz kendimizce biseyler bunun icin burdayiz herkes birbirini tanimasada birbirini cok iyi anliyo vok iyi karar vermissin bence cok mantikli ona gore hareket edip ilaca baslayip baslanmayacaginda karar verilir bizide haberdar et sureclwrinden. Allah a emanet insallah rabbim hayirlisiyla en tez zamanda nasip eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…