Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benım kı de bu sekilde cnm ama ben ılıskıyı pek kaydetmiyorum mavı olan yumurtlama gunu. Pembe adet. Mavı renk verımlı gunler

Eklentiler

• Screenshot_20181031-025633.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 22
İhtimal yuksek cnm gun asırı yapmışsınız sanırım bıde verım lı gunlerde ınsallah rabbım nasıp etsin. Benım kullandığım programda yumurtlama gununu gosterıyor o yuzden sordum cnm

Evet tatlım bu ay biraz daha umutluyum cunku es gecmedim tam yumurtlama zamanina getirdim ki insallah program doğru hesapliosa gerisini allah bilir ama ben de anladim akintilardan hatta ennson iliski pazartesi oldu ki yumurtlama gunumdu o gunden sonra rahatsiz etmio ama biraz bel agrim ve kasiklarda hareketlilik var gazim var dolgunluk hissediorum ince ince batio bilmem neden belkide pskoljik ama his iste ha birde ilk defa yastik koydum da yattim popoma napimm valla daha neler yapicazz bilemiom

Insallah vardır cnm ya bende hemen mıde bulantısı ve agzımda metalik tat oluyor o zaman anlıyorum hamıleyım hemde bu belıtıler ılıskıden 1 hafts sonra baslıyor. O yuzden ben bunları yasamadıkca o aydan bı hamılelık beklentisi olmuyor bende. Sende vardır ınsallah. Ben yastıkta koydum ayağımı duvarda dayadım karnıma masajda yaptım. Bszen dıyorum tıkac falan olsa da tıkasak da cıkmasalar tutunsalar

Sımdı cok merak ettım ya cnm ınsallah hamılesındır bu belırtıler boraz oyle geldı bana İlk hamılelıgınde nasıl anladın mesela kıyasla onunla bu belırtılerı

Ayy inanirmisin ben Diyecektimm o tipa olayini ayip olmasin dedimm allaj iyiligini versin kiz aynen bende kendimi sikiorum cikmasin diye tobeler olsunn

Ayy inanirmisin ben Diyecektimm o tipa olayini ayip olmasin dedimm allaj iyiligini versin kiz aynen bende kendimi sikiorum cikmasin diye tobeler olsunn
Demek kı cnm nasıl bı psıkolojıyse ınsana neler yaptırıp neler dusunduruyor. Bılım adamlarını ıcatcıları sımdı anlıyorum caresızlık ınsana neler yaptırıyor. Kadın kafınayız cnm cekınme rahat ol

Sımdı cok merak ettım ya cnm ınsallah hamılesındır bu belırtıler boraz oyle geldı bana İlk hamılelıgınde nasıl anladın mesela kıyasla onunla bu belırtılerı

Ay oda ilginc benim ilk hamileligimde hic belirti yoktu bir gece yatiodum karnima sanci girdi kalktim tekrar yattım sonra gene bicak saplandı sanki bagirdim bayagi bayagi esim korktu dedim heralde apandist falan acile gittik kan aldilar ama birde betaya bakalm dedi degerim 11.8 çıkmıştı gun sonra yaptimn 83 cikti ama adetime 5 gun vardi daha zaten sonrasinda 5 haftalik olana kadar gitmedim doktora ama sanirim ben ogrendigimde cok kucuktu 2 haftalik falan

Yaa tuhhh bende geciktinn sandiydim bi mutlu olacaktimmm olsun onumIdeki maclari iyi degeelendirr canim sen
Aynen cnm artık o yuzden dıger aya kaldı ama o kadar onemsemıycem bu ay su hsg ye taktım ya o cekılene kadar benım ıcım rahat etmeyecek. Cnm ınsallah senın mujdenle sevınırız sende az da olsa belırtı var

Ayy sen bunları anlatınca sanki hamıle hıssettım kendımı. Ben hamılelıgımın 7 ayını kusarak geçirdim ve imrenirdim benım mıde bulantım hıc olmadı dıyenlere Benımde daha 1 hafts grcınce belirti baslıyor bı yonden ıyo aslında o belirti olmayınca umutlanmıyorum

Bide hamıle kaldığında c
Vucut bı sekilde gosterıyor kendını bı belirti verıyor yano

Aynen bacim o kisi benim inanki ne bulamti ne kusma ne uyku basmasi ne bisey anam herkez nazar etti vallahi nasil hamilesin diye en bisey olmadi olmadi son ay gebelik zehirlenmesi yasadim erken doguma aldilar acil sezeryana ama bende cok heveslenirdim biliomusum keske migdem bulansin isterdim belki manyaklik ama işte kendimi hamile gibi hissetmiodum vallahi

Okadr erken belirti olurmu bilmiorum yani yasamadim bugunde aşırı istahim acildi doyamadim ilac vericem diye oğlana biseyler yedirdim gec satte bende farkinda olmadan yemisim suan karnim patlayacak ki asla 5den sonra yemek yemem ben

Aman bacım aman ısteme vallahi bulamasın. Çok şanslıymışsın o yonden ne kadar guzel. Ben az mı kustum mınıbusu durdurup yolun ortasındsçs tam rezillik Gecmıs olsun bu arada cnm ya ucuz atlatmıssın bı sıkıntı kalmadı demı zehırlenmeden

Okadr erken belirti olurmu bilmiorum yani yasamadim bugunde aşırı istahim acildi doyamadim ilac vericem diye oğlana biseyler yedirdim gec satte bende farkinda olmadan yemisim suan karnim patlayacak ki asla 5den sonra yemek yemem ben
Olur cnm ben dıyorum ya ılıskıden 1 hafta sonra anlıyorum hamıle olup olmadığımı ama senın bıraz dahs zaman gecsinde belirtiler artarsa test yaparsın Kac gun var adete

Olur cnm ben dıyorum ya ılıskıden 1 hafta sonra anlıyorum hamıle olup olmadığımı ama senın bıraz dahs zaman gecsinde belirtiler artarsa test yaparsın Kac gun var adete

Canim benim 12 kasim 13 kasim gibi bakalım tabiki insallah olmam ama hayilisi ama varsa zaten cikar testte çıkmıştı benim 5gun kala yaparim gene dayanamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…