Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Nerydeyse vir ay testere dişli aslan pencesi kullandm sogan küruyle beraber adetim gecikti stresten olmadm adet olayım diye ada çayına bastırdom testereye devam yine olmadı bed ebal kürinü duydum kullanmaua başladım daha üçincü günü adet oldum ama b8rakmadm testere dişli aslan pencesi memlekette kaldı devam edemedim ona ama bal kürine devam ettim ada çayınada yeşil çay arada yumurtlamaya kadar devam hay8t içtim arada tadı iğrenç ama napalım şifa niyetine dedik ama klorsuz su ile yaptm dikkat edin buna yumurtlamayı hissedince ben ada cayını ginde bire düşirsim hayıta devam bal kürinü yumurtlama 9ncesi bıraktm adetimde tahlil yapolmıştı baya iyiydi sonra yedillerime dikkat ettim bol salata ve havuç bol su rabbime şükür nasib etti

Sende baya uğraşmışsın şükür nasip olmuş Can'ım Allah sağlıkla kucana almayı nasip etsin

Kader arkadaşım bende senin gibi ikizlerimi 5. Ayımda erken dogumla kaybettim :/
Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Beni de ekler misin kuzum
Seni cok iyi anliyorum canim okadar zorki rabbim dayanma gicu versin insallah kizimin acisi icimde duruyo yakiyo beni senin 2 tane 2 kat aci rabbim insallah sanada hayirlisiyla nasip etsin

Canım ben ikizlerden sonra yine hamile kaldım yine düşükle sonuçlandı 1 buçuk aylık.
Şimdi bir buçuk yıldır hala olmadi hayırlısı diyoruz bizde

Bir kadın için hem psikolojik hem fiziksel çok yıpratıcı. Ve evet Doğum yaptığında ellerinin boş kalması... nedenim Doğum yaptığını anlayıp göğüslerine süt verdiğinde o hepsinden de acı. Rabbim yaşatmasın kayıpları bir daha.

Daha gençsin, inşallah tez vakitte olur

Nasıl tam olarak pürüzlü derken anlamadm canım lohusalık sonrası hor tanıd8k bal kürü kullanmıştı dkjtoru bile şaşrdı sende denesene belki faydası olur kanamano anlanadm canım nornal adet gibi değil mi
Doktor lohusalık sonrası sadece soğan kür verdi bana yaptı onu yaptım. Ya normal kanama geliyor arada pütürlü sümüksü bir yapı halde görüyorum hijyenik pedde anlamadım. Daha önce hiç olmazdı. Hep öyle gelmedi ama bir sefer öyle gördüm cnm

benim ikiz kardeşlerim var. dogumlarindan itibaren herseyleriyle ilgilenmistim annem yetisemiyordu. çok zor ikiz şahsen ben tercih etmem. ama senin yerinde olsaydım o riski alır mıydım? Alırdım :)

herkez aynı fikirde :) okadar akıl karışıklıgına ragmen herkes ikiz istiyor. tabi Allah verirse hiç olmayabilirde bu bir olasılık :)

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Hamile olunca haber vermemek, konuya uğramamak, vay efendim ben unuttum yok !

Müsade ediniz beraber sevinelim delirelim yani ❤️:rolleyes:

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella :işsiz:
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
B Bendeniz07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night:anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya:anneadayı:
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
ALTINIM ALTINIM
@rainbow4607:anneadayı:
@bi prenses annesi
@Umay0569
@suenmuver
@elossko
@dvtb
@78duygu
@Ebsamkai
@papatyakokankadin
@Tem13
Aytanesii Aytanesii :anneadayı:
@almasy
@bi prenses annesi
@emineee_e
@Tugba12345678
@karanmasal
S sukal
__Eva_ __Eva_

Allah sabrini versin ben de doğum gunumden 1 gün sonra 2 haziranda bebegimin kalbinin durduğunu ogrendim ve kurtaj oldum. Evlat acisi ne zormuş gormeden kucagima alip koklamadan oyle baglanmisim ki bunalima girdim ama dimdik durmam lazim artık beni de eklermisin cnm listeye 1 ay korunduktan sonra bende basladim bebek çalışmalarına
Insallah tez vakitte her isteyenin kucağı dolar saglikla hamilelik gecirip sapa sağlam kucağına alir.

Allah hepimize sabir ve umut versin

Anladm canım
Doktor lohusalık sonrası sadece soğan kür verdi bana yaptı onu yaptım. Ya normal kanama geliyor arada pütürlü sümüksü bir yapı halde görüyorum hijyenik pedde anlamadım. Daha önce hiç olmazdı. Hep öyle gelmedi ama bir sefer öyle gördüm cnm
belkide rahmi temizliyordur dotorlarda artık doğal tedaviye yöneldi inşaallah sorunların cabuk biterde rabbim yine hamilelik nasib eder inşaallah bende doktkra geldim alerji oldum galiba mercimek kadar lekeler var kaşınmaktan ya her yeim benek benek oldu

Anladm canım

belkide rahmi temizliyordur dotorlarda artık doğal tedaviye yöneldi inşaallah sorunların cabuk biterde rabbim yine hamilelik nasib eder inşaallah bende doktkra geldim alerji oldum galiba mercimek kadar lekeler var kaşınmaktan ya her yeim benek benek oldu
Geçmiş olsun cnm, Allah şifa versin

İnşallah tez vakitte hamile kalırım yine
Stres olmasam, sanki tek gündem hayatımda gebelik gibi davranıyorum

Bir kadın için hem psikolojik hem fiziksel çok yıpratıcı. Ve evet Doğum yaptığında ellerinin boş kalması... nedenim Doğum yaptığını anlayıp göğüslerine süt verdiğinde o hepsinden de acı. Rabbim yaşatmasın kayıpları bir daha.

Daha gençsin, inşallah tez vakitte olur
İnşallah cnm Rabbim isteyen herkese nasip etsin ❤

Seni cok iyi anliyorum canim okadar zorki rabbim dayanma gicu versin insallah kizimin acisi icimde duruyo yakiyo beni senin 2 tane 2 kat aci rabbim insallah sanada hayirlisiyla nasip etsin
Acı hep aynı birbirimizi çok iyi anlıyoruz Rabbim bu acıyı yaşayan herkese sabır versin. İsteyen herkese de hayırlı evlatlar versin inşallah ❤

Adetin üçüncü günü hastane olmazs sağlık ocağında baktır ama ihmal etme istersen sen testere dişli aslan pençesine başla ben baya kullandm hormonlarım baya dizelmişti biliyorsun değrlerim cok yüksekti hep umutsuzdum ama soon bakoldığında fsh,ile lh 6 civarondaydı estradiol kaçtı biliyormusun 300 normalde 30 ve üstü yeterken ben neler etmişimde bukadar olmuş bal kürü kullandm hamdolsun doktor dediki tedavi görenlerin bu hormon anca bukadar olur ve olan oldu hamielyim

Slm sizden biraz detaylı bilgi alabilir miyim rica etsem numaranızı verebilir misiniz. ben de verebilirim. 5541905548 çok teşekkür ederim şimdiden

Anladm canım

Gecmis olsun canim rabbim acil sifalar versin.

K
Geçmiş olsun cnm, Allah şifa versin

İnşallah tez vakitte hamile kalırım yine
Stres olmasam, sanki tek gündem hayatımda gebelik gibi davranıyorum
Kız dotor keseyi gördüm dedi 4 haftalık bukadar çabuk gelişen kese girmedim birde karnomdan baktı kan verdim pazartesi gidocem bakalım

Kozlar kese normalde kaçoncı hafta görünür dojor 4 haftalok dedi hesapladoda ama kan degerin fazlaymış ozaman bile bin istindeymis dedi kan verdim pazartesi ve cuma tekrar gidocem keseyr bidaha bakacak herhalde

X