Gebeliğe Hazırlık 2019'a Hamile Olarak Girmek İsteyen Güzel Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben int den bugün test sipariş edeyim bari testler gelene kadar da eczaneden geçineyim olmadı bu ay bi takip edeyim yumurtlamayı olmadı öbür aya nasip
Nette çok uuz bir tl nerdeyse hamilelik testi hediyeli olanlar var laumberk böyle bir test var cok met hediliyor ama düzgün yazamadm kusura bakma

Çok sevindim sağlıkla al inşallah bebişini cnm sen neler yaptın bize de umut ol ☺️
Nerydeyse vir ay testere dişli aslan pencesi kullandm sogan küruyle beraber adetim gecikti stresten olmadm adet olayım diye ada çayına bastırdom testereye devam yine olmadı bed ebal kürinü duydum kullanmaua başladım daha üçincü günü adet oldum ama b8rakmadm testere dişli aslan pencesi memlekette kaldı devam edemedim ona ama bal kürine devam ettim ada çayınada yeşil çay arada yumurtlamaya kadar devam hay8t içtim arada tadı iğrenç ama napalım şifa niyetine dedik ama klorsuz su ile yaptm dikkat edin buna yumurtlamayı hissedince ben ada cayını ginde bire düşirsim hayıta devam bal kürinü yumurtlama 9ncesi bıraktm adetimde tahlil yapolmıştı baya iyiydi sonra yedillerime dikkat ettim bol salata ve havuç bol su rabbime şükür nasib etti

Aynen çok yüksekti senin faydası çok demekki kürlerin zaten ne varsa doğada var. Tamam kuzum teşekkür ederim O zaman bu ay gidip baktırayım ben inşallah bebek gelir de gerek kalmaz:KK33:
İstersen mesajda atabilirsin canım birşey sormak istersen destek istersen tamam cekinme :)

Canim benim olacagi varsa olur zaten bizde genelde hep ben usttw kaliyom tam tersi cok gec geliyo bizimkide bende allta olayim belime yastik koyayim diyorum ama bir turlu gelemiyo mecbur ben ustte kaliyom rabbim nasip ederse herturlu olur sonucta bir damlaciktan olusuyo insan
Evet canım haklısın işte aylar geçtikçe insan herşeye takılıyor, çevrede bir sürü kilolu insan var hepsinin olmuş çocuğu engel değildir diyorum ama olmayınca da moralim bozuluyo işte

Arkadaşlar Merhaba,

5 aylık bebeğimin erken ölü doğumu sonrası tekrar anne adayı olmak, hayırlısıyla bebeğimi sağlıkla kucağıma almak istiyorum :KK61:

Ve 2019 yılına hamile girmek isteyen tüm güzel anne adaylarını ve hamilelik haberlerini görmek güzel olacak. Her bir hamile yeni bir umut olsun hepimize... :KK200:

2018 Ağustos'tan itibaren, "hamile kalmak isteyen" ve "hamilelik müjdesi" verecek güzel anne adaylarını hep birlikte görüp hep birlikte seviniriz inşallah :)

Önümüzdeki 5 ay boyunca her hafta yeni umut yeni haberler bekleyelim ❤️

Hamilelikle alakalı sorularımız, bildiklerimizi paylaşmaya devam edelim burada.

Anne olmak isteyen Güzel anne adayları ve güzel haberlerini bekliyorum...

Hamile olunca haber vermemek, konuya uğramamak, vay efendim ben unuttum yok !

Müsade ediniz beraber sevinelim delirelim yani ❤️:rolleyes:

Adaylarımız ❤️:nazar:

@elaaaam
@nyks_42
@wiha02
@cherryup:anneadayı:
Delirella Delirella :işsiz:
@elvin09
@Kontess08
@zynpzn8989:anneadayı:
@AleooVeraa
@asiyebilge:anneadayı:
@tazegelincikk
@duskapani
@Aag91
@giustizia_
@mavi-hayal
@Biyolog85
@Zeyah3917
@Gizibe
@Eren6161
@SedaGretchen
@Fairytale35:anneadayı:
@41ask_derin
@Busrayld
@bestwest
B Bendeniz07
@Cruelangel
@teacheralla
@turko2727
@Greensey
@Buzlarkralicesi01
@hamra_86
@Yazankalem
@Mertege123
@Sabr-Sukur-Dua
@minnaktosba
@bi prenses annesi
@17platon17
M Mavi Boncuklar
@sedaarda
@Hanifedundarr
@TomakinT
@everytime_night:anneadayı:
@attartt
@EslemKenan
@Rebelbgm1991
@Merlin_Merlin
@Loresiima
@gizemya:anneadayı:
@Gozde335
@Yazanhanim
@takucum
@kanaryamm
@Edakiz
@Makarnasever
@Alya_sura88
@crnksgl
@ALTINIM
@rainbow4607:anneadayı:
@bi prenses annesi
@Umay0569
@suenmuver
@elossko
@dvtb
@78duygu
@Ebsamkai
@papatyakokankadin
@Tem13
Aytanesii Aytanesii :anneadayı:
@almasy
@bi prenses annesi
@emineee_e
@Tugba12345678
@karanmasal
@sukal
Kader arkadaşım bende senin gibi ikizlerimi 5. Ayımda erken dogumla kaybettim :/
Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.
Beni de ekler misin kuzum

Kader arkadaşım bende senin gibi ikizlerimi 5. Ayımda erken dogumla kaybettim :/
İki kez üzüldüm :KK43: seninkinin sebebi belirlendi mi? Çok acı kocaman bebek doğurup kaybetmek...
Yüce Rabbim yerlerine yeni sağlıklı genelik nasip eder inşallah cnm ❤️ Ekliyorum

Ne kadar oldu senin ?

Rabbim acısıno unutturacak bir evlat nasib etsin inşaallah canım çok zordur eminim rabbim kimseye göstermesin şuan hamileyim düşinemiyorum böyle borşeyi neden oldu acaba nasıl oldu doktor birşey dedimi

Canım ben ikizlerden sonra yine hamile kaldım yine düşükle sonuçlandı 1 buçuk aylık.
Şimdi bir buçuk yıldır hala olmadi hayırlısı diyoruz bizde
İki kez üzüldüm :KK43: seninkinin sebebi belirlendi mi? Çok acı kocaman bebek doğurup kaybetmek...
Yüce Rabbim yerlerine yeni sağlıklı genelik nasip eder inşallah cnm ❤️ Ekliyorum

Ne kadar oldu senin ?

Rabbim acısıno unutturacak bir evlat nasib etsin inşaallah canım çok zordur eminim rabbim kimseye göstermesin şuan hamileyim düşinemiyorum böyle borşeyi neden oldu acaba nasıl oldu doktor birşey dedimi
Düşük tehlikem vardı zaten doktor bunu sürekli dile getiriyordu
Benim de ilk gebeligim aman ne olacak ki diyordum hep yine de dikkat ediyordum5. Ayımda birden ilk bebeğim geldi yaşıyordu minigim :/ ikincisi düşmedi ama bana zarar veriyordu çünkü rahim açılmıştı bi kere enfeksiyon kalıyordum gün gün mecbur onu da sanciyla doğurdum.
Ama hayatımdaki en büyük acilardan inan o sancıları cekip te kucaginin boş kalmasi ne kötüdür
Rabbim sabrını vermese biz ne yapardık :/

Kızlar bir sorum olacak
Erken Doğum Lohusalık sonrası ikinci reglim bu ve pürüzlü geliyor ara ara reglim. Parça atma gibi değil, fikri olan var mı?
Nasıl tam olarak pürüzlü derken anlamadm canım lohusalık sonrası hor tanıd8k bal kürü kullanmıştı dkjtoru bile şaşrdı sende denesene belki faydası olur kanamano anlanadm canım nornal adet gibi değil mi

Düşük tehlikem vardı zaten doktor bunu sürekli dile getiriyordu
Benim de ilk gebeligim aman ne olacak ki diyordum hep yine de dikkat ediyordum5. Ayımda birden ilk bebeğim geldi yaşıyordu minigim :/ ikincisi düşmedi ama bana zarar veriyordu çünkü rahim açılmıştı bi kere enfeksiyon kalıyordum gün gün mecbur onu da sanciyla doğurdum.
Ama hayatımdaki en büyük acilardan inan o sancıları cekip te kucaginin boş kalmasi ne kötüdür
Rabbim sabrını vermese biz ne yapardık :/
Öyle tabi canım neden oluyormuş bunlar rabbim bizleri evlatlarımızla sınamasın inşaallah doktorunmu yetersizdi acaba birşey yapılamazmıydı

Öyle tabi canım neden oluyormuş bunlar rabbim bizleri evlatlarımızla sınamasın inşaallah doktorunmu yetersizdi acaba birşey yapılamazmıydı
Bilemiyorum canım
Aslında doktorum uzmandi dalında.
Hala bi teşhis konulmadi bekliyoruz Rabbim ne zaman sevindirecek diye en kisa zamanda olur insallah

Bilemiyorum canım
Aslında doktorum uzmandi dalında.
Hala bi teşhis konulmadi bekliyoruz Rabbim ne zaman sevindirecek diye en kisa zamanda olur insallah
İnşaallah canım acaba rahim kasları mı kasılmıyordu açılmıştı erkenden olabilirmi böyle birşey aklıma geldi ama

X