2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

2 aralikta regli oldum...bittikten 4 gun sonra doktora gitcem bakalim rahimdeki darligi genişletecekler ve biyopsi yapilcak...ocak ayindaki reglimde de transfer hazirligina baslancak bi aksilik olmazsa...

Bende yunus beyden randevu aldım canım aralık sonu.

Ocak ayındaki adetlimle dondurulmuş embriyolarla 2. Transfere hazırlanıcaz bakalım. 1.si haziranda olmuştu. Hem korkuyorum hem umutlanıyorum.

Kizlar dun doktora gittim ilk denememde transfer cok zor olmustu darlik varmis...dunde doktorum rahmin geriye donuk ondan da zor oldu dedi...haftaya sali tekrar gitcem...kontrol edip bakıcaz senin isin kolay dedi doktorum...bakalım artik bi aksilik olmazsa ocaktaki reglimde transfer yapilcak

Geçmiş olsun benimde ocak veya Şubat ta transfer rabbim yardımcımız olsun

Benim de ne zaman belli değil bugün yarın regli olucam inşallah

Benimde ocak ayında dondurulmuş embriyo transferim olacak inşallah bi aksilik çıkmazsa. Hepimiz için en hayırlısı olur inşAllah.

Herkese selam, ben de bugün ankarada doç.dr süleyman akarsuya yaptırdım. Çok heyecanlıyım, ikinci denemem inşallah tutar

Herkese selam, ben de bugün ankarada doç.dr süleyman akarsuya yaptırdım. Çok heyecanlıyım, ikinci denemem inşallah tutar
Slm canim hangi hastanede calisiyor doktorun...ilk denemeni nerde yapmistin...ben de ankaradayim nova artta ilk denemem negetif oldu...ocak ayinda ikinci denemeyi yapicaz bir tane dondurulmus kaldi onunla...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…