2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Rapor çıkarsa çok az bir kısmını karşılıyor devlet ama çok küçük bir mebla ilaçlar da çok birşey fark etmiyor rapor çıkması için iki aşılama şartı var bu yüzden ben rapor çıkarttıramadım normal tüp bebek tedavisi görüyorum

Ne durumdasın saribaykus ben yarın 2. Yumurta takibim var yumurtaliklarimda ağrı var minosslarimiz büyüsün insalalh

İlaçları tanidik eczaneden gonalf450 yi 300 TL ye aldım eczaneden eczaneye fiyatlar değişiyor dikkatli olun kızlar ben devlet e başladım yarım bıraktim tavsiye etmiyorum 1 3 ay geç başla özele git derim

1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar merhaba yumurta takibimin 2. Kontrolü yapıldı yumoslarim büyümüş hatta catlatlamama ineği verdiler 170 tl×3 gün vurunup tekrar kontrol e gelincem Allahım izni ile inşallah

Kızlar fulya tüp bebek merkeiznde yapilan tedaviler icin tanidik eczaneden aldigimoz halde sadece ilaç parası 2450 TL Verdik

Merhaba kızlar bende tedaviye başlamak uzereyjm kan tahlilleri verildi sonuclara göre iki hafta sonra başlıyoruz 21.gun progesteron hormonu bakılacak insalllah güzel sonuçlar aliriz

kizlar bende 3 yillik evliyim. izmirdeyim. tup bebege hazirlik nasil oluyir. neler istiyolar. amh sperm tahlilleri. rahim.filmi mevcut hepsi
Ben giderken hsg, hormon testleri, ultrason fotoğrafi, amh , sperm testi goturdum. Ama doktor tekrar hormon testi ile kan değerlerini istedi . başka bişey istemiyor . Benim sorun kistti ona göre gösterdim

Ben giderken hsg, hormon testleri, ultrason fotoğrafi, amh , sperm testi goturdum. Ama doktor tekrar hormon testi ile kan değerlerini istedi . başka bişey istemiyor . Benim sorun kistti ona göre gösterdim
bende de polikistik gorunumlu folikuller vr. hemen tup beebge baslarlarmi bilmiorm. ozl hocaya aldim randevu. ege unv. hayirlisi

bende de polikistik gorunumlu folikuller vr. hemen tup beebge baslarlarmi bilmiorm. ozl hocaya aldim randevu. ege unv. hayirlisi
Beni 2 ay takip etti 3.ay başlayacak sonuçlarım olmasına rağmen amh hızla dusuyor ama bekledik hormon ve iltihap durumuna gore başlayacak sizinde takipi yaoar başlar

Beni 2 ay takip etti 3.ay başlayacak sonuçlarım olmasına rağmen amh hızla dusuyor ama bekledik hormon ve iltihap durumuna gore başlayacak sizinde takipi yaoar başlar
anladm cnm. benm.randevu nisan da. nisana kadar bi asilama deneyelim diyorum esime. iyi bakmio asilamaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…