2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Merhabalar kızlar bizde Ocak ayında Balıkesir’den İstanbul a Serkan Oral a gideceğiz ön görüşmeden sonra başlarız tedaviye diye düşünüyoruz hayırlısı olsun hakkımızda

Merhabalar kızlar bizde Ocak ayında Balıkesir’den İstanbul a Serkan Oral a gideceğiz ön görüşmeden sonra başlarız tedaviye diye düşünüyoruz hayırlısı olsun hakkımızda
tüm isteyenlerin hakkında hayırlısı olsun rabbim karşımıza gerçekten bizi anlayan doktor çıkarsın

Dun doktor kontrolum vardi...transfer provasi yapıldı...ilk transferde cok zorlanilmisti katater girmemisti...bu kez kolay yapildi...ocaktaki reglimin 3.gunu gitcem kalan bir embriyom için transfer hazirliklarina baslancak..folik asit icicem bu süreçte sadece:KK66:
transfer provasını sen mi istedin yoksa doktorun mu önerdi

Kuzum inan bana ne diyeceğimi ne yapacağımı bilmiyorum ben rabbime bıraktım rabbimden hep hayırlı sağlıklı evlat diledim Rabbim hayırlısı ile nasip etsin inşallah donmuslari rabbime tevekkül edip deneyeceğim Rabbim aynı acıyı ne bana nede bir başkasına yaşatmasın inşallah Rabbim hepimize eli ayağı düzgün evlatları nasip etsin yine olmazsa artık ankara istanbul gibi yerlere gideceğiz inşallah gerek kalmaz Rabbim kimsenin emeğini boşuna çıkarmasın sen ngs yaptırıyor musun cnm[/QUOTE
sen hangi şehirdesin ngs yi doktor mu öneriyor siz mi yaptırmak istediniz

ben ankaraya karar vermiştim ama merkez çokyeni sadece adı var o yüzden vazgeçtim aslında başlayacaktım tahlillerimi falan yaptırdım.şimdi de eşim izin gününü ayarlayınca konya novafertil dr ahmet şalvarcıya sonuçları göstermeye gidecez içimize sinerse tedaviye başlayacaz
Hayırlisi olsun Rabbim hayırlara vesile etsin

Kızlar ben dün bismillahirrahmanirrahim dedim fulya bahçe ciye Dr Lale hm başladım dün ilk inelerimi vurundum Luten dualarınızı bekliyorum 4. Denemem
Allah yardımcın olsun canım inşaAllah hayırlı haberlerini alırız.iğneyi sen mi yapıyorsun.birde kontrole hergün mü gideceksin?lütfen günü gününe ne yapıyorsan bilgilendirirmisin?çok karışık geliyor bana.hangi ilaçları alıyorsun?vs

Allah yardımcın olsun canım inşaAllah hayırlı haberlerini alırız.iğneyi sen mi yapıyorsun.birde kontrole hergün mü gideceksin?lütfen günü gününe ne yapıyorsan bilgilendirirmisin?çok karışık geliyor bana.hangi ilaçları alıyorsun?vs
Tabi paylaşayım reçete verdiler 1 adet mantar 2 adet antibiotik hap verdiler dun içtim decavit verdiler hergün tok karınla içeceğim merional 75 ine günde 1 defa göbekten ine gonalf 450 1 defa gobekten iğne verdiler 380 TL ödedim hepsine ama Kalan ineleri Bursadan tanıdık eczaneden alacağım .dün gosterdeler nasıl vurunacagimi merkezde bugün eşim vurdu aynı satte vuruyorsun hergun yumurta likkarım ağırmağa basladi hatta bacağımı kasiyor yürür Ken inşallah sağlıklı çok yumurtam olur

Kızlar iyi akşamlar tüp bebek için bir özel hastane ile görüştüm ama hiç devlet katkısı olmuyor dediler. İlaçlar içinde mi rapor yazilmiyo dedim tüp bebek tedavisinde yazılmaz dedi. Fakültetede yaptırırsaniz sadece 2 bin kariniz olur dediler siZ nasıl yaptırıyorsunuz
İlaclarida indirimli alamıyor musunuz

Kızlar iyi akşamlar tüp bebek için bir özel hastane ile görüştüm ama hiç devlet katkısı olmuyor dediler. İlaçlar içinde mi rapor yazilmiyo dedim tüp bebek tedavisinde yazılmaz dedi. Fakültetede yaptırırsaniz sadece 2 bin kariniz olur dediler siZ nasıl yaptırıyorsunuz
İlaclarida indirimli alamıyor musunuz
İlaçlar ucretli alınıyor özelde de ama tetkiklerin bazılarını devlette yaptırabilirsiniz

Tabi paylaşayım reçete verdiler 1 adet mantar 2 adet antibiotik hap verdiler dun içtim decavit verdiler hergün tok karınla içeceğim merional 75 ine günde 1 defa göbekten ine gonalf 450 1 defa gobekten iğne verdiler 380 TL ödedim hepsine ama Kalan ineleri Bursadan tanıdık eczaneden alacağım .dün gosterdeler nasıl vurunacagimi merkezde bugün eşim vurdu aynı satte vuruyorsun hergun yumurta likkarım ağırmağa basladi hatta bacağımı kasiyor yürür Ken inşallah sağlıklı çok yumurtam olur
Allah yardımcın olsun canım

X