2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Merhaba TÜM TÜP BEBEK ADAY ANNELERİ 2018-19 YILI İÇİN RABBİMDEN HEPİNİZE HAYIRLI SAĞLIKLI EVLATLAR DİLİYORUM.Tecrübeleriniz tecrübelerimize ön ayak olsun .Rabbim tüm kapıları acsın.Bizim için neresi hayırlı olacak ise o merkeze o dr gitmeyi nasip etsin Kabul etmeyeceği duanın ardından koşturmasın.Biz ipimizi sıkı bağlayalım Allah a dayanalımAMİN AMİN AMİN
Tecrübeleriniz ? sorunlarınız? Beslenme şekillernizi* ? Hangi merkezden memun kaldınız yada kalmadınız ?
merhaba Bende bu ay normal olmazsa gelecek ay Bahçecide başlıyacağım.hakkımızda hayırlısı olsun canım

Ben Hatay dayım kuzum burda yaptırdım ve 3 tane donmuşum var dün adetim bitti Dr 21 günlük ilaç verdi muhtemelen 10 Ocak gibi adet olacağım 25 30 Ocak gibi de transfer olacak sen ne zaman başlıyorsun canım Rabbim emeklerimizin karşılığını hayırlı sağlıklı evlatlar ile mükafatlandırsın inşallah canım benim
bugun yarın baslıyacağım insallah

nerde başlıyacasınız
Ben yurt dışındayım. İlk denememde bir yumurta önden gitti diğerleri ona yetişemez diye başlayan tüp bebek tedavisi aşılama olarak değişti. Negatif sonuçlandı. Şimdi ikincisi başlayacak ama tam tarih belli değil, buradaki tatiller benim tatile gitme isteğim bakalım Ocak sonu ya da Şubat olur sanırım

bende merkez araştırıyorum istanbul bana uzak inşaallah yüzün güler rabbim tedaviye başlayan herkesin kucağını doldursun
toplam 5 -6 kez gidiyorsun hiç gözünde buyutme bende calışıyorum yıllık izinlerimi kullanıyorum gece bin sabah burda ol deger bence ALLAHIN İZNİ İLE

toplam 5 -6 kez gidiyorsun hiç gözünde buyutme bende calışıyorum yıllık izinlerimi kullanıyorum gece bin sabah burda ol deger bence ALLAHIN İZNİ İLE
ben ankaraya karar vermiştim ama merkez çokyeni sadece adı var o yüzden vazgeçtim aslında başlayacaktım tahlillerimi falan yaptırdım.şimdi de eşim izin gününü ayarlayınca konya novafertil dr ahmet şalvarcıya sonuçları göstermeye gidecez içimize sinerse tedaviye başlayacaz

X