2019 TÜP BEBEK TEDAVİSİNE BAŞLAMAK İÇİN GERİ SAYIM YAPANLAR

Kızlar Rabbim yardımcıniz olsun çok şükür ben 3.denemede olumlu sonuç aldım Rabbim size de nasip etsin inşallah kimsenin kucağını boş koymasın .Benim elimde tedavimden kalan clexan ve Prolutex var ihtiyacı olan özelden msj atsın

Benim ilaclara rapor cikarildi agustos ayinda sadece 800 tl verdim...raporsuz 3500 tl idi...ozel bir merkez..devletle anlasmasi yok...fakat bnm. Doktorum universite hastanesinde de çalıştığı icin bu isleri ordan hallettiler...

@Vildankuzum canım nasılsın nasıl gidiyor tedavi ne aşamadasın kuzummmmm

Merhaba herkese herşey gönlümüzce olur inşallah.sebepsiz infertilite teşhisi koyuldu ocak 22 ilk tüp bebek tedavisine başlayacağız bir aksilik çıkmazsa,doktorum bahçeci fulya Güvenç hoca.Haberleşeliö birbirimize destek oluruz ben çok korkuyorum

Geçmiş olsun canım bende bugün başladım tedaviye

Merhaba canlarim bu yolda hic birimiz yanliz degiliz destek icin variz birbirimize konu sahibi arkadasim cok iyi yapmissin hepimize hayirli gelir insallah
Bizde 29 ocakta basliyoruz
5 tane vitamin balik yagi d vitamini verdi doktorum onlari kullaniyorum 10 gundur
Martta tranfer olacak rahim dinlendirme yapiyorum dedi doktor
Bahceci Selen Sakar Ecemis doktorumuz ins hayirlisiyla bebeklerimiz once gobusumuze sonra kucagimiza aliriz

Merhaba canım öncelikle geçmiş olsun .. güzel sonuçları alırız paylasiriz insallah .bende bir sürü vitaminler alıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…