2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Merhabalar kızlar bugün bebeğimin kalp atışlarını duymaya gitmiştim ki bebeklerin bana sürpriz yaptı ikiz olduklarını öğrendim ama biri diğerinden bir hafta kadar geri görünüyor inşallah gelişimi devam ederde kaybetmem bebeğimi hepinizin duasına ihtiyacım var biliyorsunuz geçen sene doğuma 4 gün kala kaybetmiştim bebeğimi çok üzülmüştüm ama herşeyden bir hayır vardır rabbim bir aldı ikiz verdi inşallah hayırla sonuçlanır da sevincimiz devam eder.....
Masallah canim Allah bagislasin insallah yavrularini:anneadayı: o bi hafta gerilik de sorun olmaz bence Kimi cocukta ileri oluyor kimisininde Geri benim kizimdan iki hafta onden gidiyodu sonradn haftasiyla uyumlu oldu bunun icin uzulme saglikla kucagina alirsin insallah:emir_bebek::emir_bebek:

Cnm Augmentin antibiyotik bebeğe zararı olmazmi banada geçen hafta antibiyotik verdi balgam m var diye. sordum dr.içme derim ama..çok rahatsızsan onu bilemem dedi bol su bal zencefil idare et.dedi.bende almadım ama tabi sirtim agriyor hala da balgam atıorum 3 aylık dönem bitsin bakacam artik
Valla kendi doktorum verdi canım haftamı sordu verebiliyoruz o zaman dedi, yazmış.
İnşallah biran önce atlatırsın canım ihmal etme bol su içmeyi
İnşallah canım içerim bol bol Artık

Kızlar suyu normalde bende pek içeriyordum ama doktorum suyun içine elma dilimleri veye kurusu ayva kayısı kurusu bı dilim limonla içebilirsin dedi bu şekilde deniyorum 2 gündür hem bulantim azaldı hemde su içebiliyorum...

Anladım canım o zaman yudum yudum içmeye çalış su çok önemli bende içemiyorum ama zorla içiyorum şimdi.
İnan ki midem bulanıyor su içerken herşeyi denedim yok gitmiyor susama hissi gelmeden içemiyorum öğürüyorum resmen hele son 2 haftadır ama zorlayacam yada susatacak şeyler mi yesem:KK45:

Kizlar benim 2. Gebeligim 7. Haftadayiz. 2 li de aclik tokluk farketmiyor. Onceki gebeligmin sonu kis ayiydi ve grip oldum 38 derece ateste bile parol harici hicbir ilac yazmadi dr lar. Gebesin ben yazmam dedi 2 3 dr a gittim. Size oneerim de kullanmadan dogal yollardan tedavi gorun. 38.5 39 u gormedikce telas yapma dediler.
A Azram38 inan o kadar sevindim ki. Rabbim ne kadar yuce.. gozlerim doldu inan otobuste olmasam birakcaktm gozyaslarimi. Sag salim kucagina alir saglicakla buyutursun ins bebislerini.
Anne olmak oyle degistiyor oyle hassaslastiriyor ki insani.. dunyanin en guzel duygusu olsa gerek :KK68:

Kizlar benim 2. Gebeligim 7. Haftadayiz. 2 li de aclik tokluk farketmiyor. Onceki gebeligmin sonu kis ayiydi ve grip oldum 38 derece ateste bile parol harici hicbir ilac yazmadi dr lar. Gebesin ben yazmam dedi 2 3 dr a gittim. Size oneerim de kullanmadan dogal yollardan tedavi gorun. 38.5 39 u gormedikce telas yapma dediler.
A Azram38 inan o kadar sevindim ki. Rabbim ne kadar yuce.. gozlerim doldu inan otobuste olmasam birakcaktm gozyaslarimi. Sag salim kucagina alir saglicakla buyutursun ins bebislerini.
Anne olmak oyle degistiyor oyle hassaslastiriyor ki insani.. dunyanin en guzel duygusu olsa gerek :KK68:
Çok teşekkür ederim cnm rabbim hepimizi sağlıkla bebeklerimizi kucagimiza almayı nasip etsin....

Bununla geçmiş olsun canım, vitamin değerlerini falan gösterdin mi doktora ?
Hepsine baktı canım, D vitaminin düşük dedi ama ilaç yazmamış 3. aydan sonra başlıyorum ben dedi. Aman herşeyi allak bullak etti zaten. Bir dahakine izzet beye gitcem.:63:

Hepsine baktı canım, D vitaminin düşük dedi ama ilaç yazmamış 3. aydan sonra başlıyorum ben dedi. Aman herşeyi allak bullak etti zaten. Bir dahakine izzet beye gitcem.:63:
İçine sinmediyse değiştir tabi canım, vitamin takviyesi bu kadar mı zararlı ilk 3 ay ya ben kullanıyorum :KK53:

Ben de katıldım aranıza, nasipse 16 nisan'da ikinci bebeğim doğacak. İlk hamileliğim çok kolaydı, fakat bu defa biraz daha zor. Bir de taş düşürüyorum. Dua edin bana da
Hoşgeldiniz, sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza inşallah :) taş sizi ayrıca zorlar, umarım kısa sürede atlatırsınız :110:

Hiç bilgim yok maalesef bu konuda :KK43: eğer olumsuz bir durumda sana zararı olmayacaksa bekle tabi ki, en kötü ihtimalde bile keşke demezsin en azından. Doktora danıştın mı beklesek bi sorun olur mu diye ?
Dr bekleminin bi mantığı yok dedi olumlu olumsuz bişey demedi kuzenimin dr sorduk 10haftaya kadar beklenebilir kendini kötü hissederse yada lekelenme bile olsa gördüğünde acile başvursun demiş

X