2019 Nisan Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ?

• Ankete Katılan
    271
Allahimmm ikiz mi cok guzelll yaaa rabbim saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar rabbim kimsenin kucağını boş koymasın olmayana nasip etsin hamileleri sağlıkla bebeğine kavuştursun inşallah inanın kalp atışlarını duyunca kendimi tutamadım ağladım doktorum 13 senelik doktorum ki herseyimizi bilir o da inanın hem duygulandım hemde çok sevindi rabbim tamamına erdirsin inşallah hepimiz sağ salim alalım bebeklerimizi kucagimiza inşallah....

Maaşallah ne güzel bı haber :)
Adını söylersen ismine dua edeyim cnm.
Hiç korkma inşallah bu sefer mutlu olacaksın. Kucağıni çift çift dolduracak Rabbim inşallah.

Folicode aldım bu sefer benim ki bitmişti gittiğim eczanede de yoktu şuan kullandığımdan

Ayy çok sevindim..Allahım sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin..

Augmentin verdi canım ilaç olarak bol su iç dedi başka birşey demedi. Az varmış zaten
Cnm Augmentin antibiyotik bebeğe zararı olmazmi banada geçen hafta antibiyotik verdi balgam m var diye. sordum dr.içme derim ama..çok rahatsızsan onu bilemem dedi bol su bal zencefil idare et.dedi.bende almadım ama tabi sirtim agriyor hala da balgam atıorum 3 aylık dönem bitsin bakacam artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…